Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Jep | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Ford , 47
Jeep , 43
BMW , 38
Audi , 36
Fiat , 26
Opel , 24
Toyota , 21
Renault , 15
Ferrari , 13
Citroën , 7
Nissan , 6
Peugeot , 4
Smart , 4
Hyundai , 3
Volvo , 3
Lancia , 3
Porsche , 3
MINI , 2
Seat , 2
Suzuki , 2
Jaguar , 2
Chrysler , 1
Kia , 1
Škoda , 1
Rover , 1
Alpina , 1
Lincoln , 1
Dodge , 1
Daewoo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Jep,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Jep Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:20 ,

Makina me Qera

Viti: 2008
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 09:43 ,

Jepet me qera per dasma. Makina me qera

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:43 ,

Jepet me qera, per dasma. Makina me qera

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:42 ,

Makina me qera. Makina per dasma. Makina per nuse

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 08:51 ,

Jepet Me qera. Makina me qera. Makina per dasma

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:51 ,

Jepet me qera per dasma. Makina me qera

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 08:51 ,

Jepet Me qera. Makina me qera. Makina per dasma

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:18 Dyqani ,

HYUNDAI SANTA FE 2.2 NAFTE 2015 "FULL OPSION"

17 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:18 Dyqani ,

TOYOTA COROLA 1.4 NAFTE "AUTOMATIKE"2007

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:18 Dyqani ,

TOYOTA AURIS 1.4 NAFTE''AUTOMAT'' 2011

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 08:18 Dyqani ,

E KLAS 220 NAFTE CDI 'full opsion" 2006

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:18 Dyqani ,

VW GOLF 5 NAFTE 1.9 TDI "AUTOMAT"

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:18 Dyqani ,

VW TIGUAN AUTOMAT 2.0 NAFTE "PANORAME"

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:18 Dyqani ,

AUDI A 5 S LINE 2.0 NAFTE

13 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:18 Dyqani ,

C KLAS 220 CDI AUTOMAT avantgard MODEL 2009

8 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:18 Dyqani ,

VW PASAT 2.0 NAFTE "FULL OPSION"

6 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:18 Dyqani ,

VW GOLF 6 "GTI" nga fabrika BENZINE 2.0 AUTOMAT

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:18 Dyqani ,

NISAN X-TRAIL 2.0 NAFTE AUTOMAT '2008

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:18 Dyqani ,

TOYOTA RAV 4 NAFTE 2.2 ''AUTOMAT''

11 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:18 Dyqani ,

AUDI A4 NAFTE AUTOMAT FULL

6 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:18 Dyqani ,

TOYOTA YARIS 1.4 NAFTE 2008

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:18 Dyqani ,

VW GOLF 7 NAFTE AUTOMAT 2014''PANORAME''

12 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 08:15 Dyqani ,

FORD FIESTA 1.6 NAFTE MANUAL 2010

4 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:15 Dyqani ,

MERCEDES C KLAS 220 CDI "AUTOMAT"2001

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:15 Dyqani ,

FORD FUSION 1.4 NAFTE 2007

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:15 Dyqani ,

A 180 AUTOMAT 2007//KREDI ME INNTERES ZERO//

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:15 Dyqani ,

FORD FOKUS 1.6 NAFTE 2010

4 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:15 Dyqani ,

E KLAS 270 NAFTE MANUALE

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:15 Dyqani ,

FIAT SEDICI 1.6 BENZINE+GAZ 2009

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:15 Dyqani ,

TOYOTA AVENSIS 2.0 NAFTE

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:12 Dyqani ,

FIAT PUNTO EVO 1.3 NAFTE 2010

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:47 ,

Jepet Me qera. Makina me qera. Makina per dasma

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:47 ,

Jepet me qera per dasma. Makina me qera

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:38 ,

Jepet me qera. Makina me qera per dasna

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:38 ,

Makina me qera. Jepet me qera per dasma

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 20:40 ,

Makina me qera. Makina per dasma. Jepet me qera

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:40 ,

Makina me qera. Makina per dasma. Jepet me qera

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 17:17 ,

Jepet Me qera. Makina me qera. Makina per dasma

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 11:19 ,

Jep cheroke Automat

4 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Qer 07:52 ,

Jep grand cheroke 2.7

4 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
26 Qer 07:06 ,

Flm merr jep u shit

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Qer 11:44 ,

Mercedes Benz GLE 350 Blutec / AMG Line

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Qer 13:56 ,

Audi A7 s line

22 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Qer 11:33 ,

Jeep Grand cherokee

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Qer 23:07 ,

U Shit Flm Merr jep,��������

3 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Qer 22:58 ,

U shit faleminderit Merr jep E-220 CDI Full

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 12:09 ,

jep gerang cherokee

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Qer 21:18 ,

U SHIT ....FLM MERR JEP..

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Qer 21:05 ,

Mercedes Benz C

11 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Qer 10:48 ,

Ford S Max 2008 1.8 nafte

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Jep | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione