Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Jeep wrangler | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Jeep , 146

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Jeep wrangler,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Jeep wrangler Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:10
Linku:
,

Jeep Wrangler 3.8 Benzin-GAS - 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

13 Gush 15:22 ,

JEEP WRANGLER UNLIMITED

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
13 Gush 11:43 Dyqani ,

JeeP WRANGLER SAHARA �� AUTO PENTA ��

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Gush 14:41 ,

JEEP WRANGLER 3.6 V6 SUPERCHARGER 2015 143000km

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Maj 18:22 ,

Jeep Wrangler

1 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Maj 18:20 ,

Jeep Wrangler 4.0 Benzin

1 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Qer 14:46 ,

Jeep Wrangler OKAZION

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Qer 17:12 ,

Jeep wrangler unlimited

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Qer 16:58 ,

Jeep wrangler OKAZION

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Mar 23:09 ,

U shit Jeep Wrangler

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Shk 15:41 ,

Jeep wrangler 2010 4x4 nafte

2 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Pri 23:02 ,

Jeep wrangler per pjesë

100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
13 Pri 23:36 ,

Jeep Wrangler sahara 2018

2 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Nën 00:36 ,

Jeep Wrangler

3 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Mar 22:24 ,

Jeep Wrangler 2001

3 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Jan 12:19 ,

Jeep wrangler 3.8 v6 sport 2008

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
18 Jan 13:25 ,

SHITET JEEP WRANGLER OKAZIONNNNNNN !!!!!!!!!!!!!!!

6 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1997
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Maj 19:02 ,

jeep wrangler 2,5 benzin 6,500euro

6 500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
07 Sht 16:34 ,

JEEP WJ 4000cc

7 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Shk 19:28 ,

Jeep Compass 2011 Limited 70 universary

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Qer 13:46 ,

JEEP WRANGLER

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1994
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Sht 09:14 ,

Okazjon jeep wrangler 2.5 benzin gas

7 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Dhj 13:28 ,

Jeep Wrangler -00 4.0L kabriole kondisioner

7 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Pri 20:40 ,

JEEP WRANGLER RUBICON 5.0 BENZIN GAZ

8 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
01 Pri 20:30 ,

JEEP WRANGLER Rubicon 2006 5.0 benzin gaz

8 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
13 Tet 23:41 ,

Jeep

7 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Nën 19:08 ,

Jeep wrangler 4.0

9 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Dhj 13:37 ,

Jeep CJ

8 300 EUR

16 Jan 14:33 ,

Jeep wrangler 2.5 benzine

8 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Gush 07:26 ,

Jeep wrangler 2.5 benzin

9 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Jan 19:01 ,

Jeep Wrangler 4+4

10 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
29 Jan 00:36 ,

Jeep wrangler 2.5

10 800 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Korr 17:59 ,

Jeep Wrangler

11 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Tet 19:45 ,

Jeep Wrangler Benzin+Gaz Viti 2000

10 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Tet 12:14 ,

Jeep Wrangler

10 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Korr 14:36 ,

Jeep Wrangler

10 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
09 Tet 19:52 ,

Foristrad

10 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 03:24 ,

Wrangler

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Nën 14:21 ,

Shes Jeep Wrangler , Viti 1995 , Motor 2,5 Benzine

12 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
31 Korr 21:39 ,

Jeep Wrangler -92

11 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
31 Korr 21:23 ,

Jeep Wrangler -92

11 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
06 Pri 09:17 ,

JEEP WRANGLER 4X4 AUTOMAT 97

12 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Nën 16:57 ,

Jeep Wrangler gaz/benzine 2003

12 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Qer 21:14 ,

JEEP WRANGLER (SHITET-NDERROHET)

12 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 11:12 ,

Jeep Wrangler 4+4

11 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Nën 08:14 ,

Jeep Wrangler Sahara 3.8 dizel 2007

12 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
03 Gush 21:49 ,

SHITET JEEP WRANGLER VITI 2009 AUTOMAT

13 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Tet 14:57 ,

Jeep Wranger benzin -09

13 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Jeep wrangler | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione