Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Iveco - Makina Të gjitha në Shqipëria

Fiat , 199
Isuzu , 19
Acura , 11
Ford , 10
Renault , 10
Infiniti , 10
Audi , 5
Volvo , 4
Toyota , 3
NSU , 3
KTM , 3
Nissan , 2
TVR , 2
Dacia , 2
Dodge , 2
Daewoo , 2
Jeep , 2
Mazda , 1
Opel , 1
Zastava , 1
Kia , 1
Wiesmann , 1
Citroën , 1
Alpina , 1
Peugeot , 1
Bugatti , 1
Artega , 1
Yugo , 1
Aixam , 1
UAZ , 1
Lancia , 1
Ferrari , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Iveco,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Iveco Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:59 Makina , Fier

Mercedes Benz B Class B200 W246

11 500 EUR

Dje 19:59 Makina , Fier

Mercedes Benz E Class W212

11 000 EUR

Dje 16:34 Makina , Tiranë

AUDI A5 S Line 2012 2.0 NAFTE ⛔️Okazion⛔️

10 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 15:29 Makina , Kukës

T5 vetshkarkues

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 14:48 Makina , Fier

Mercedes Benz C300

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 13:30 Makina , Tiranë

Retro Amfib, per udhëtime dhe lundrim

1 EUR

Viti: 50-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Dhj 19:14 Makina , Tiranë

Audi a6

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Dhj 11:53 Makina , Durrës

Shitet Karrotrec Iveco 1980 Super Gjendje Letra Trregullt 8€

8 000 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Dhj 21:33 Makina , Elbasan

Opel zafira tourer 1.6 turbo ndrrohet me karrotrec

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Dhj 03:17 Makina , Korçë

��❌️SHITET C CLASS 2006❌️��

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 15:13 Makina , Tiranë

Autobus Iveco

23 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Nën 11:37 Makina , Tiranë

Golf 7 Okazion

9 700 EUR

28 Nën 19:43 Makina , Korçë

Iveco 2.8 turboiterkuler

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Nën 17:04 Makina , Lezhë

Shitet Fiat Iveco sapo ardhur nga Italia

10 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
25 Nën 09:05 Makina , Durrës

Mercedes S 550 Super Full

35 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
22 Nën 14:20 Makina , Tiranë

fiat iveco 4*4

Viti: 1986
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Nën 18:50 Makina , Berat

Motor

1 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Nën 15:06 Makina , Krujë

Shitet karrotreci iveco 0682055999

18 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
06 Nën 19:45 Makina , Shkodër

Karrotrec Iveco 60 14

12 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Nën 19:22 Makina , Berat

E class 220 CDI

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Nën 00:56 Makina , Tiranë

������❌️SHITET E CLASS 2010 ❌️������

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Nën 14:23 Makina , Durrës

Autobus Autobuz Iveco Mago (6 pistona)31+1 Vende 2002

12 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Nën 08:20 Makina , Durrës

Karrotrec fiat iveco .

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
31 Tet 13:24 Makina , Tiranë

Okazioon!!! 1.2 Renault clio 5300 euro 2013!

5 300 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
19 Tet 09:22 Makina , Kukës

Mercedes-benz Sprinter 316CDI FRIGO❄️Automatik me Klime 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Tet 09:28 Makina , Kukës

Mercedes-benz Sprinter 313CDI Standart viti i prodhimit 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Tet 09:28 Makina , Kukës

Mercedes-benz Sprinter 310CDI Standart viti i prodhimit 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Tet 08:43 Makina , Durrës

IVECO DAILY I SAPO ARDHUR 2014

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Tet 05:51 Makina , Krujë

Kamjoncin

6 500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Tet 12:34 Makina , Berat

Ford Transit 2016 PA DOGAN

04 Tet 14:25 Makina , Tiranë

Iveco 70c18

28 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
01 Tet 14:57 Makina , Vlorë

��❌️SHITET MERCEDES -BENZ CLS ❌️��

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Sht 15:41 Makina , Tiranë

SHITET MERCEDES BENZ SPRINTER 14 Vendsh

18 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Gush 00:04 Makina , Durrës

Range Rover Evoque����Black Edition Prestige����Extra Full

18 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Gush 10:02 Makina , Tiranë

Fiat Iveco 4*4

Viti: 1980
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Gush 01:27 Makina , Tiranë

��❌️SHITET C CLASS 2012 AMG 4MATIC❌️��

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Gush 21:43 Makina , Tiranë

⛔️KERKOJ TE BLEJ AUDI Q5 ⛔️

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Gush 08:51 Makina , Shkodër

Iveco daily karrotrec 60c14

14 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Gush 08:51 Makina , Shkodër

Iveco Daily 60c 14 2005

14 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Korr 15:34 Makina , Lushnjë

Super iveco

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Korr 10:03 Makina , Tiranë

Fiat Iveco 4×4

Viti: 1980
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Korr 21:43 Makina , Tiranë

SHITET OKAZION

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Qer 15:16 Makina , Tiranë

KARROTREC 6 TON SHITET NDERROHET

9 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
13 Qer 10:32 Makina , Durrës

Iveco, Manual 2002 Diesel

8 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Qer 01:39 Makina , Vlorë

Iveco Daily 35S16 Furgone Medio Tetto Alto

16 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Qer 10:37 Makina , Berat

Shite Autobus iveco 2500 lek

2 500 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Maj 09:29 Makina , Tiranë

Fiat Iveco 4x4

Viti: 1980
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
09 Maj 11:19 Makina , Lezhë

Autobus iveco

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Pri 19:17 Makina , Shkodër

IVECO DAILY 2.5

2 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Iveco | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione