Hyrje | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Audi , 39
BMW , 34
Land Rover , 12
Nissan , 4
Toyota , 4
Opel , 4
Porsche , 4
Fiat , 2
Peugeot , 2
Ford , 2
Chevrolet , 2
Chrysler , 1
MINI , 1
Seat , 1
Suzuki , 1
Hummer , 1
Maserati , 1
Cadillac , 1
Škoda , 1
Jaguar , 1
Renault , 1
Corvette , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Hyrje,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Hyrje Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 15:08 ,

SHITET NISSAN X-TRAIL, viti 2016, Nafte, Automat

19 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 14:24 ,

GLE 6.3 S

80 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:43 ,

Sonoff DW2, Sensor alarmi me WiFi për dyer/dritare

19 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:22 ,

Shitet/nderrohet me makina 1300m ambient biznesi fier

40 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 18:01 ,

2014 Volkswagen Passat TDI SEL Premium!!

11 250 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:20 ,

MERCEDES-BENZ ML-350, Mundesi Nderrimi

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:06 ,

Shitet Touareg

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:55 ,

BMW 640i

1 111 111 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Pri 19:33 ,

Shitet Mercedes ������S250 Viti 2012 mundesi ndrrimi

19 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Pri 11:57 ,

S63 AMG FULL OPTION Mercedes-Benz

69 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
19 Pri 10:33 ,

Audi A6 S Line cuatro

20 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 19:56 ,

Mercedes Benz GL55AMG

29 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Pri 10:54 ,

Mercedes S 350 ose Ndrrim

39 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Pri 10:42 ,

Karmann Ghia

22 500 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
14 Pri 23:23 ,

OKAZION!! Shitet FORD C-MAX Hybrid (E sapo ardhur nga USA)

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Pri 18:17 ,

Mercedes S 350 L

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Pri 14:51 ,

Audi A8 Luxury 22.000 euro (cash)

22 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Pri 21:12 ,

Mercedes Benz 280S Oldtimer

Viti: 60-at
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
07 Pri 20:24 ,

Shitet Mercedes Benz GL320

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Pri 16:51 ,

Audi A8 Luxury 22.000 euro (cash)

22 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Pri 15:02 ,

Audi A8 Luxury 22.000 euro (cash)

22 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Pri 18:14 ,

Shitet Audi A4 viti 2009. Motorri 2.7

8 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Pri 19:34 ,

Mercedes Benz GL55Amg Okazion!

29 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Pri 15:32 ,

Audi A8 Luxury 24 mij euro

24 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Mar 17:53 ,

Rang rover sport okazioneeee

10 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
31 Mar 09:28 ,

Bmw x5

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 15:08 ,

Audi A8 Luxury

24 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Mar 11:08 ,

Cls 320 w219

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 23:30 ,

Bmw x5

10 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Mar 15:37 ,

Audi A8 Luxury

24 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Mar 15:08 ,

Audi A8 Luxury

24 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Mar 12:37 ,

Audi A8 Luxury

24 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Mar 22:39 ,

Porsche Panamera 4. PLATINUM EDITION (Edicion i Limituar)

28 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
12 Mar 09:28 ,

S 350 BLUETEC 2012 FULL

28 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Mar 10:00 ,

Shitet Audi Q 7 3 S lignje Shitet orgjent se do iki

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Mar 16:29 ,

SHITET AUDI A7 KEMBEHET ME HYRJE NE DURRES OSE NE PLAZH

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Mar 20:44 ,

SHITET NDERROHET

35 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Shk 22:19 ,

U shit Flm

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Shk 21:45 ,

*U SHIT*CHERVOLET ORLANDO 2013 GAZ VETEM GAZ FABRIKE

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Shk 04:15 ,

Mercedez

41 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
31 Jan 10:58 ,

Ml 280 nafte tiptronik me marsh ke timoni

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Jan 18:25 ,

Ml250 2.2 nafte E 2012&Ndrim Me hyrje &Dyqan

19 450 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Jan 10:49 ,

MERCEDES S350 BLUETEC 2012 FULL MUNDSI NDRRIMI

28 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Jan 05:28 ,

Shitet Ndrrohet

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Dhj 11:28 ,

Audi A6 3.0 tdi s-line

20 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Dhj 20:37 ,

Magazine ne shitje

140 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Dhj 15:28 ,

Ml 280 cdi naft perfekt mjet

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Dhj 13:15 ,

Mercedes Benz GL550AMG

111 111 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Dhj 19:03 ,

Shitet Rangerover sport 3.6 naft

17 910 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Dhj 13:52 ,

B class automat

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Hyrje | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Hyrje në kategorinë Shtëpi
  • Hyrje në kategorinë Makina
  • hyrje në kategorinë Shtëpi
  • Hyrje në kategorinë Vendbanime
  • hyrje në kategorinë Makina
  • hyrje në kategorinë Vendbanime
  • hyrje në kategorinë All Category
  • Hyrje në kategorinë Apartamente
  • Hyrje në kategorinë Makina
  • Hyrje në kategorinë Apartamente

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione