Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Honda jazz | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Honda , 141
Audi , 6
Ford , 6
Opel , 4
Seat , 3
Aixam , 1
BMW , 1
Mazda , 1
Nissan , 1
Renault , 1
Smart , 1
Toyota , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Honda jazz,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Honda jazz Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 00:19 ,

Honda jazz Automatike

4 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 21:30 ,

AUDI A4 S-LINE

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:22 Dyqani ,

Honda Jazz

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:24 ,

Smart forfour

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:03 ,

Honda Shitet

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:08 Dyqani ,

Shitet Honda Jazz 1.2 benzine-gaz

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:44 ,

����Honda-Jazz-automatike���� E sapo targuar

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 14:19 Dyqani ,

Honda Jazz 2009 Automatike

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:17 ,

OKAZION Renault Megane 1.990 euro

1 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 11:43 ,

Honda jazz

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:57 Dyqani ,

Honda JAZZ

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 10:21 ,

HONDA JAZZ 1.2 2004

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Maj 23:06 ,

VETEM SOT 4600 EURO ,LEKET NE DORE ,JO HUMBJE KOHE

4 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 21:22 ,

FORD C-MAX ,SUPER GJENDJE

6 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Maj 17:50 ,

GJENDJE OERFEKTE, B/G ,110 000 KM

2 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Maj 17:09 ,

SUPER ML

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 17:09 ,

Tuareg 4900 EURO,i padiskutueshem.

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 15:29 ,

Mercedes Benz GLE 350 Blutec / AMG Line

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Maj 11:03 ,

SHITET/NDËRROHET.Shkruani ne whatsapp

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
27 Maj 09:46 ,

NDERROHET ME MAKINE TE VOGEL AUTOMAT

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 09:43 ,

BMW X5 3.0i FULL OPTION PANORAMA

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Maj 09:39 ,

Mercedes Benz C250 4Matic 2010 Full

6 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 22:47 ,

��SHITET URGJENT ,ARSYE EMIGRIMI

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 17:08 ,

Shes nderroj. Plus minus diferenca

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Maj 12:52 Dyqani ,

Honda Jazz ����

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Maj 14:09 ,

Honda Jazz

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Maj 12:10 ,

Honda jazz esapo importuar nga zvicrra������������

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Maj 07:49 ,

Honda Jazz

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Maj 22:34 ,

Okazionnn Ford S max 2010 2.0 benzin gaz

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 14:09 ,

Shitet Okazion Ford S max 2010 2.0 benzin gaz

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 23:57 ,

SUPER OKAZION YAMAHA X MAX 250 i

17 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Maj 17:13 ,

Shitet ! Ford S max 2010

5 000 EUR Çmimi me zbritje

11 Maj 14:26 ,

Shitet ose nderrohet Ford S-Max 2010����

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 08:08 ,

Honda Jazz Zvicra

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Maj 09:02 ,

Pjese kembimi Seat Cordoba

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Maj 20:57 ,

SHITET HONDA JAZZ VITI 2006!

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Maj 12:36 ,

Okazionn Ford s max 2010

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Maj 12:58 ,

Shitet Nissan Micra 1.2 benzin gaz 2003

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 19:13 ,

Honda Jazz okazion

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Pri 11:33 ,

Mercedes Benz C200 2009 OKAZION 7000€

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Pri 16:29 ,

TOYOTA RAV 4,VITI 2013,GJENDJE PERFEKTE

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Pri 11:30 ,

AUDI A3 FULL PANORAME 4300€ OKAZION

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Pri 09:33 ,

Golf 5 GTI look r32 2009

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Pri 10:00 ,

Makina me qera / Rental Cars duke filluar nga 25 euro dita

25 EUR / ditë

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Pri 11:59 ,

Honda Jazz

3 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 17:18 ,

**OKAZION** Honda Jazz 1.3 Benzin/Gaz

3 480 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Pri 16:47 ,

Cls 350 Full okazion per per pak dit

6 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Pri 06:46 ,

Honda Jazz

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Pri 16:14 ,

Honda Jazz

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Honda jazz | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione