Gt | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

BMW , 85
Alfa Romeo , 76
Fiat , 29
Renault , 21
Peugeot , 12
Ford , 11
Opel , 10
Audi , 5
Toyota , 5
Bentley , 4
Nissan , 4
Hyundai , 3
Porsche , 2
Škoda , 2
Artega , 1
Citroën , 1
Honda , 1
Jeep , 1
Lancia , 1
Maserati , 1
Seat , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Gt , kategori Makina , ose vendndodhje , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Gt Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 23:07 ,

BMW GT 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:46 ,

ALFA ROMEO GT 2008

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:05 ,

GOLF GT

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:01 ,

Volkswagen Golf 5 GT 1.9 Naft Full optional

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:04 ,

CLA 220d///AMG///Facelift-47 mije km ����

Viti: 2017
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 18:34 ,

GOLF 5 AUTOMAT 2.0 NAFTE GT VITI 2006....OKAZION

4 995 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:01 ,

VW Golf GT SPORT / 2.0 TDI / DSG / 170 HP ������

6 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:31 ,

Golf 5 GT automat

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:45 ,

Golf Gt Nafte 2008

5 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:21 ,

OKAZION BERTONE GT 2 JTS

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:08 ,

VW GOLF 5 // GTI // 1.4 FSI // 06

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:51 ,

BMW GT 535 BITURBO 2011 FULL OPTION

14 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:25 ,

Golf GT

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:52 ,

Golf 5 GT 2.0 nafte 2008 automat full

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:59 ,

☆☆ Golf 5 2008 Gt- Fabrike ☆☆

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:41 ,

VW Golf 5 GT,Viti 2008

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:49 ,

Golf 6 1.6 benzin gaz 2011 i pa perdor ne shipri

6 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:20 ,

Golf 3 Benzin viti 97 version Gt

350 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 14:25 ,

VW Golf 2.0 TDI GT OKAZION!!!!!

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:30 Dyqani ,

BMW 530d GT-3.0 Diesel-2011-PANORAMA-X-DRIVER

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:07 ,

OKAZION!Golf 5 GT.

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:13 Dyqani ,

Ford Mustang 2015

13 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 09:07 Dyqani ,

BMW 520d GT

21 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 09:01 Dyqani ,

BMW 320 GT

21 100 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Mar 13:56 ,

Golf 5 Gt 1.4 Turbo&supercharger 170HP

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Mar 20:54 Dyqani ,

Alfa Romeo GT 'Bertone Disegno' 1.9 JTD

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Mar 20:51 ,

Shitet ose nderrohet

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Mar 08:36 Dyqani ,

U SHIT !! Volkswagen UP!! 1.0 MPI INDIVIDUAL (FULL OPTION)

7 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
02 Mar 18:30 ,

HYUNDAI I30 GT©️ AUTOMATIK

8 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
02 Mar 14:18 ,

Lancia Delta 2011 1.8 Benzine

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Mar 21:00 ,

Golf 5 GT 2.0

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Mar 08:16 ,

Golf 5

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Shk 23:06 ,

Golf 5 GT Benxin motorr 1.4 TSI 190 KW fuqi supergjendje

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 23:01 ,

Bmw 530 gt

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Shk 18:06 ,

Golf 5 2.0Naft Automat viti 2008

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Shk 17:01 ,

GOLF 5 1.9 DSG LOOK GT ORIGJINAL

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Shk 14:59 ,

Renault clio

7 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Shk 13:38 ,

Okazion!!!

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 13:00 ,

Mercedes Benz

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Shk 08:20 ,

Super Mjet

5 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Shk 08:18 ,

bmw gt 320 super fulll look m 14 okazionnnnn

19 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Shk 18:49 ,

Shitet ose nderrohet

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Shk 12:00 ,

Volkswagen Golf 6 GTD (10.000 € i diskutushem )

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Shk 11:47 ,

Volkswagen Golf 6 GTD (10.000 Euro i diskutueshem)

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Shk 10:13 ,

VW Golf 5 GT

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Shk 21:01 ,

VW GOLF V

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj Gt | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Gti në kategorinë Makina
  • Gti në kategorinë All Category
  • Gti në kategorinë Makina
  • Gti në kategorinë Makina
  • Gti në kategorinë Makina
  • Gti në kategorinë Pjesë këmbimi
  • gtd në kategorinë Makina
  • Gti në kategorinë Makina
  • GTI në kategorinë Makina
  • Gtd në kategorinë Makina

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione