Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gomone - Makina Të gjitha në Shqipëria

BMW , 6
Acura , 2
Ford , 2
Audi , 1
Chrysler , 1
Honda , 1
Opel , 1
Porsche , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Gomone,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Gomone Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:39 Makina , Tiranë

Mercedes Benz S 320 full extra - mjet i vecante me porosi

12 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Tet 01:24 Makina , Tropojë

Shitet ndrohet me gomone okazion full

380 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Qer 18:08 Makina , Vlorë

Audi a6 2008 2.7 nafte

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 10:46 Makina , Tiranë

Mercedes Benz S 320 full extra - mjet i vecante me porosi

13 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Nën 19:25 Makina , Durrës

shitet gomone honda super e re

1 200 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Nën 20:51 Makina , Tiranë

Mercedes benz c220

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Tet 20:08 Makina , Durrës

Volkswagen passat viti 2002 2800 cmimi diskutushem

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Sht 01:12 Makina , Dibër

Shitet & ndrohet me makin gomone 3.8 metr+motor

1 200 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Gush 23:58 Makina , Tiranë

0-ZERO DIFEKTE

2 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Maj 12:16 Makina , Durrës

Porsche Cayman S

25 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Pri 08:03 Makina , Vlorë

Shitet ose nderrohet

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Shk 19:54 Makina , Tiranë

Shitet&ndrohet. Me golf 5 . Tuaran . Foristrad,dhe me skaf

6 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 00:24 Makina , Fier

Shitet gomone 250 4 kosh

30 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Qer 21:59 Makina , Fier

Auto Transport LIKO ����ITALI - SHQIPERI ����

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Shk 20:21 Makina , Elbasan

SHITET GOMONE ME GJITHE KARREL

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Sht 15:41 Makina , Tiranë

nderrohet me jetski ose gomone

2 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Korr 09:42 Makina , Durrës

SUPER OKAZION !! BMW X6.. 3.5 X-Drive ( 2993 )

18 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Tet 22:21 Makina , Vlorë

BMW X6 MUNDSI NDRIMI

21 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Qer 19:38 Makina , Vlorë

Golf 5 1.4tsi(i) te kuqe

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Maj 20:50 Makina , Vlorë

Okazion rimorkio karotrec

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Dhj 19:16 Makina , Tiranë

Opel Antara benzin gaz MUNDSI NDRIMI me gomone

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Qer 19:10 Makina , Vlorë

Mercedes E320 okazion mundesi nderrimi

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 12:30 Makina , Fier

OKAZION--Chrysler Sebring Benzin -04

3 500 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Gomone | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Gomone në kategorinë Anije dhe skuterë uji
  • Gomone në kategorinë All Category
  • Gomone në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | 250
  • gomone në kategorinë Apartamente
  • gomone në kategorinë Të tjera
  • Gomone në kategorinë Tryeza dhe Karrige
  • Gomone në kategorinë Televizorë dhe Projektorë
  • gomone në kategorinë Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes | Mercedes-Benz
  • Gomone në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | ML 55 AMG | ML-Class
  • Gomone në kategorinë Pjesë dhe Pajisje për celularë

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione