Golf 7 gtd | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 7 gtd,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 7 gtd Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:49 ,

����Audi A3 SLINE FULL Panorama DSG Sportback

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:47 ,

Shitet / Nderrohet Mercedes Benz W212 E350CDI Pa takse luksi

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 08:27 ,

Shitet ose kembehet

21 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Pri 12:11 ,

Golf 7 (VII) GTD

23 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
30 Mar 10:37 ,

Audi A3 FULL Panorama DSG TDI Sportback

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Mar 01:44 ,

Golf 7 GTD

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Mar 11:00 ,

GOLF 7 GTD ✅VITI 2019

32 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
17 Shk 13:11 Dyqani ,

U SHIT!! 73000KM Golf VII 1.6 TDI (LOOK GTD 2020)

11 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
07 Shk 08:55 ,

Shitet Ose Kembehet

21 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Jan 10:26 ,

Golf 7 GTD

15 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Dhj 11:28 ,

GOLF 7 GTD

32 000 EUR

04 Dhj 22:00 ,

shitet Golf MK7

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Sht 09:26 ,

Wv Golf 7 GTD Panoram Pa Dogan

12 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 09:44 ,

VW Golf 7 2.0 Gtd

15 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Sht 02:30 ,

▪️Audi A3 Sedan 2016 ( 2.0 nafte) ▪️

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Sht 23:52 ,

Golf 7 GTD fabrike

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Gush 13:49 ,

VW Golf 7 look GTD

Viti: 2017
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
11 Qer 16:13 ,

Golf 7 GTD

19 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Qer 19:05 Dyqani ,

❌E SHITUR❌

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Qer 15:52 ,

GOLF 7 GTD 2016 FULL OPTION (Jo tregtar)

18 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Qer 16:01 ,

Golf 7 GTD

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Maj 07:40 ,

Golf 5 GTD 2008

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Shk 17:24 ,

Golf 7 2.0 gtd viti 2014

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Jan 16:29 ,

VW CADDY 2.0 TDI BLUEMOTION - I RI

10 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
13 Jan 18:29 ,

Golf 5 1.9 TDI look GTD

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Dhj 23:17 ,

OKAZION - GOLF V - 2.00 Nafte

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Dhj 15:32 ,

Shitet golf 7 gtd

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Dhj 22:23 ,

Golf 5 1.9 TDI look GTI

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Dhj 15:36 ,

Shitet golf 7 gtd

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Nën 21:38 ,

Shitet golf 7 gtd

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Nën 10:44 ,

Shitet golf 7 gtd

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
25 Nën 15:28 ,

Shitet golf 7 gtd

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Nën 13:45 ,

Shitet golf 7 GTD

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Nën 18:05 ,

Shitet golf 7 GTD

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Nën 19:28 ,

Shitet golf 7 gtd

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Nën 18:47 ,

Shitet golf 7 gtd

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Nën 18:56 ,

Shitet golf 7 gtd

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Nën 19:48 ,

Shitet Golf GTD!!

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Nën 18:51 ,

Shitet Golf 7 GTD!!

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Nën 09:29 ,

Shitet Golf 7 GTD!!

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Nën 19:15 ,

Shitet Golf 7 GTD!!

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Nën 19:11 ,

Shitet Golf 7 GTD!!

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Nën 19:08 ,

Shitet Golf 7 GTD!!

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Nën 18:49 ,

Shitet Golf 7 GTD

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Nën 15:40 ,

Shitet Golf 7!!

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Nën 11:13 ,

VW Navi golf 5 6 touran passat -AKCION AKCION!!!!

259 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
30 Tet 21:30 ,

Shitet Golf 7 GTD!!

18 500 LEK

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
28 Tet 23:18 ,

Golf 5

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Tet 22:50 ,

Golf 5

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 7 gtd | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione