Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Golf 7 2 diesel - Makina Të gjitha në Shqipëria

Audi , 16
BMW , 12
Ford , 10
Nissan , 3
Toyota , 2
Opel , 2
Fiat , 2
Peugeot , 2
Hyundai , 1
Citroën , 1
Volvo , 1
Smart , 1
Daihatsu , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 7 2 diesel,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Golf 7 2 diesel Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 16:33 Makina , Tiranë

Audi S7 Carbon Package Sapo ardhur��������Full Option

29 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:37 Makina , Tiranë

Foristrade me qera 7 vendeshe/ SUV for rent/ makin me qera

40 EUR / ditë

Viti: 2020
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 15:33 Makina , Tiranë

Foristrade me qera/SUV me qera/foristarde 7 vendshe

40 EUR / muaj

Viti: 2020
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 15:33 Makina , Tiranë

Furgon me qera 9 vendesh/ makina me qera rinas/ rent a van/

70 EUR / ditë

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:18 Makina , Tiranë

2020 Volkswagen Touareg - 3.0 TDI Diesel

50 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 15:03 Makina , Tiranë

Furgon me qera 9 vendesh/ 9 seater/van for Rent/ rent a car/

70 EUR / ditë

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:42 Makina , Elbasan

A7 3.0Tdi Quattro me stage 313hp M.ndrrimi

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:43 Makina , Durrës

Golf 4 1.9 Tdi i thjeshte okazionnnnnnnnn

1 699 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:07 Dyqani Makina , Vlorë

Range Rover Sport 3.0 HSE Dynamic 3.0 Diesel

65 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 12:00 Makina , Durrës

Nissan Micra 2010���� Automat

4 450 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:00 Makina , Durrës

Nissan Juke 1.6 Automat Full

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:00 Makina , Durrës

DAIHATSU TREVIS 1.0 benzine, ���� CiTY CAR

2 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 11:29 Makina , Tiranë

Shitet Golf 7 GTD

14 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:02 Makina , Korçë

Mercedes-Benz E250 AMG 2012

4 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:02 Makina , Korçë

Mercedes-Benz s-class 2008 okazion

7 920 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:02 Makina , Korçë

Volkswagen tiguan automatic 4motin

9 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:53 Makina , Korçë

Mercedes-Benz E220 Bluetec 2016

21 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:25 Makina , Tiranë

Glk 250 AMG LINE/// PANORAMA FULL OPTION

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:24 Makina , Tiranë

Glk PANORAMA FULL OPTION

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:45 Makina , Durrës

Audi Q5 Sline 2.0 tdi

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:29 Makina , Vlorë

Range Rover Sport 3.0 diesel 2011 shitet

13 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:46 Makina , Lushnjë

Fiat Qubo

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:00 Makina , Tiranë

makina me qera rinas/ Foristrad me qera/ Fuoristrade me qera

40 EUR / ditë

Viti: 2019
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 18:06 Makina , Tiranë

Furgon me qera 9 vendsh makine me qera rent a van car rental

70 EUR / ditë

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 00:25 Makina , Tiranë

VW Touareg 3.0 TDI - Panorama, Gjendje Perfekte!!

15 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Mar 20:24 Makina , Tiranë

shite golf 7 GTD

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 18:59 Makina , Tiranë

SHITET VW TOURAN 1.9

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 13:02 Makina , Tiranë

Bmw X3

7 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 11:27 Makina , Durrës

Range Rover Velar

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Mar 09:39 Makina , Shkodër

Shitet audi S8 fabrike facelift 2009

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Mar 15:52 Makina , Tiranë

Ford focus

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Mar 13:51 Makina , Tiranë

PORSCHE Macan S Diesel 3.0 PDK ����

31 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Mar 13:33 Makina , Vlorë

Mercedes Benz e class 350 Diesel

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 14:14 Makina , Krujë

OKAZION Audi A5 3.0 Quattro Diesel Look S Line

8 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Mar 11:21 Dyqani Makina , Tiranë

VW GOLF | 2009 | 2.0 | DIESEL | MANUALE | 220000 km

733 000 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 10:05 Makina , Tiranë

OKAZION AUDI Q5 DIESEL 2014 Quattro S - tronic

13 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Mar 20:44 Makina , Fier

✈️��RANGE ROVER 2018 ✈️��

63 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
08 Mar 09:33 Makina , Tiranë

Shitet ose Nderrohet Hyunday Santa Fe 4 2.2 Diesel

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Mar 15:01 Makina , Tiranë

Golf 7 2.0 automatic 2013

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Mar 07:54 Makina , Tiranë

Shitet Ford B-MAX super gjendje

7 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Shk 11:06 Makina , Tiranë

Audi Q3 Quattro Super Full Option

Viti: 2018
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
20 Shk 00:44 Makina , Durrës

BMW X5 35d 2013 x-drive

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 11:46 Makina , Tiranë

Shitet GOLF 7 Look ALLSTAR 1.6 diesel

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Shk 23:31 Makina , Tiranë

shitet Audi A4 2010 2.0 diesel nuk bëj nderrim

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Shk 20:41 Makina , Tiranë

Vw Golf 7 2.0 diesel 2015 135.000km!

13 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Shk 00:40 Makina , Korçë

Volvo xc60 awd 97 mij km

16 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
26 Jan 22:03 Makina , Elbasan

Mercedes Benz E250

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Jan 20:02 Makina , Lezhë

BMW 330xd

6 500 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 7 2 diesel | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione