Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Golf 5 me ndrim automat | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Audi , 5
Ford , 4
Toyota , 3
BMW , 2
Cadillac , 2
Citroën , 2
Smart , 2
Subaru , 2
Seat , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 5 me ndrim automat,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 5 me ndrim automat Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 20:34 Makina , Gramsh

��URGJENT 8700 EURO

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:18 Makina , Elbasan

Mercedez Benz C 220 Cdi 2009 Automat

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:18 Makina , Elbasan

Mercedez Benz C 250 Cdi Automat 2009

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:18 Makina , Elbasan

Mercedez Benz C 220 cdi Anandgarde 2007 Automat

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:18 Makina , Elbasan

Shitet Hidroxhundo per C klas 220 250 cdi Automat

350 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 18:30 Dyqani Makina , Durrës

MERCEDES BENZ 203 AUTOMAT 2.2 NAFTE VITI 2001 ME DOKUMENTA P

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:27 Dyqani Makina , Durrës

CITROEN HDI AUTOMAT 1.6 NAFTE VITI 2008 ME DOKUME SUPERRR FU

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:27 Dyqani Makina , Durrës

VOLVO XC 60 AUTOMAT BENZIN GAS 3.0 ME DOKUMENTA PER NJI VIT

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 18:21 Dyqani Makina , Durrës

TOYOTA KOROLA AUTOMAT 1.4 NAFTE ME DOGANE SUPER GJENDJE

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:18 Dyqani Makina , Durrës

MERCEDES BENZ BKLAS AUTOMAT BENZIN GAS VITI 2010

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:18 Dyqani Makina , Durrës

VW TIGUAN 4 MOTION AUTOMAT BENZIN GAS ME DOKUMETA 2009

9 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:18 Dyqani Makina , Durrës

AUDI A 3 AUTOMAT NAFTE 2.0 VITI 2005 ME DOGANE

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:59 Makina , Tiranë

Okazion Seat Ibiza

3 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 16:52 Makina , Tiranë

Bmw 2010 750i Mundsi ndrrimi

9 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:40 Makina , Tiranë

VW PASSAT 2.0 BLUEMOTION

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:30 Makina , Tiranë

Subaru 4x4 benzin gaz automat shitet/nderrohet

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:13 Makina , Tiranë

Subaru 4x4 benzin gaz automat shitet/nderrohet

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:04 Makina , Tiranë

BMW X5 3.5d Xdrive Sport M Package 3.0L 10/2015 M Twin Turbo

32 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:04 Makina , Tiranë

ML 350 BLUETEC 2014 360 grade kamera AMG Panorama W166

22 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:23 Makina , Tiranë

SMART 1.5 NAFT AUTOMAT 2007 SUPER GJENDJE

3 590 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Sht 12:58 Makina , Tiranë

E CLASS-280 ,AUTOMAT,2007

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Sht 12:57 Makina , Gramsh

✅️SMART FOR FOUR,1.4 B/G

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Sht 21:50 Makina , Tiranë

Pasat cc shitet

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Sht 09:09 Makina , Gramsh

��OKAZION E-200 , 9000 EURO��

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Sht 12:38 Makina , Durrës

����SHITET VW PASSAT AUTOMAT 2.0NAFTE ME DOGANE VITI 2006

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Gush 09:48 Makina , Fier

C300 2011

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Gush 11:44 Makina , Durrës

OKAZION MERCEDES-BENZ W204 C220 NAFTE AUTOMAT VITI 2008

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Korr 09:13 Makina , Tiranë

Cadillac escalade 6.2 V8

13 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Korr 20:18 Makina , Tiranë

Makina me qera duke filluar nga 20€/dita

20 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Korr 12:37 Makina , Tiranë

Shitet / Nderrohet ALFA ROMEO 159 1.9 JTS

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Qer 12:44 Makina , Durrës

OKAZION MERCEDES-BENZ C300 2010 FULL OPTIONS DOGANA PAGUAR

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Qer 12:55 Makina , Durrës

OKAZION C220 NAFTE AUTOMAT VITI FUNDI 2006 DOGANA PAGUAR

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Qer 11:30 Makina , Durrës

OKAZION FORD S-MAX AUTOMAT VITI FUNDI 2010 DOGANA PAGUAR

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Maj 08:51 Makina , Tiranë

Shitet & Nderrohet

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Maj 10:58 Makina , Durrës

OKAZION MERCEDES-BENZ C220 NAFTE AUTOMAT 2006 DOGANA PAGUAR

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Maj 10:47 Makina , Durrës

OKAZION GOLF 5 MOTORR 1.9 NAFTE AUTOMAT DOGANA PAGUAR

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Maj 13:35 Makina , Durrës

OKAZION MERCEDES-BENZ A180 NAFTE AUTOMAT DOGANA PAGUAR

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Maj 13:20 Makina , Durrës

OKAZION MERCEDES-BENZ C300 SUPER FULL OPTIONS DOGANA PAGUAR

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Maj 13:34 Makina , Tiranë

CADILLAC ESCALADE 6.2 V8 FULLL

13 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 00:22 Makina , Durrës

Toyota Yaris 1.4 Automat 2008!

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Pri 20:22 Makina , Tiranë

Ford C Max 1.6 Naftë

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Pri 11:55 Makina , Tiranë

GOLF 5 1.9NAFTE AUTOMAT

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Mar 22:17 Makina , Tiranë

Ford c Max 2008

3 555 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Mar 10:03 Makina , Kavajë

Golf 5 2.0 Naft Automat Viti 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 16:11 Makina , Tiranë

GOLF 5 1.9 NAFTE AUTOMAT

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 08:17 Makina , Tiranë

VW Touran 2016 automat 6+1

16 690 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Mar 09:56 Makina , Tiranë

��Mitsubishi Pajero��

5 499 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Shk 15:25 Makina , Tiranë

Shitet mercedes benz c class w203 automat

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 5 me ndrim automat | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione