Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Golf 4 ndrrim | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

BMW , 33
Ford , 14
Audi , 11
Opel , 5
Seat , 3
Fiat , 3
Citroën , 3
Peugeot , 3
Mazda , 2
Toyota , 2
Škoda , 2
Hyundai , 2
Renault , 2
MINI , 1
Kia , 1
Volvo , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 4 ndrrim,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Golf 4 ndrrim Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 15:22 Makina , Durrës

Mercedes Benz E Class 2018 Sapoardhur me dogane

36 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:01 Makina , Tiranë

OKAZION BMW 740Li PRESIDENTIAL

12 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:57 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz S350 BlueEFFICIENCY Automat FULL Lungo

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:34 Makina , Fier

KIA K7 2015 3.0 vetem gaz pa taks lluksi

15 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
26 Nën 22:58 Makina , Tiranë

BMW X5 ( Super Okazion ) per pak dite

9 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Nën 02:20 Makina , Fier

Vaj Ulliri 100% BIO ✅

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Nën 23:04 Makina , Pogradec

AUTOMAT DSG SUPER GJËNDJE VITI 2011 GOLF 6+

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Nën 10:06 Makina , Tiranë

Golf 4 1.6SR benzin gaz,(me 1 bombel 50Litra 450-550 Km )

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Nën 20:36 Makina , Tiranë

Bmw 118d Automatik Sport paket viti prodhimit 2012 pa dogan

9 600 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Nën 15:09 Makina , Tiranë

Bmw seria 7 750 Lungo

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Nën 15:36 Makina , Kukës

GOMA VERE 275 45 21

550 EUR

08 Nën 15:36 Makina , Kukës

BMW 745i 4.4 V8

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Nën 20:02 Makina , Tiranë

BMW seria 7

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Tet 14:17 Makina , Tiranë

Audi A6 Okazion! ����������

20 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Tet 17:34 Makina , Lezhë

BMW 330xd

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Tet 17:07 Makina , Tiranë

Golf 4 automat Gaz/benzine + ndrrim

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Tet 20:53 Makina , Tiranë

Shitet Opel corsa 1.3 nafte

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Tet 19:12 Makina , Fier

�� GOMISTERI, ASISTENC RRUGORE 24/7 ��

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Tet 00:22 Makina , Tiranë

BMW X5 3.5d 2015

28 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Tet 22:04 Makina , Tiranë

Mercedez benz

20 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 11:29 Makina , Durrës

Ford Fiesta titanium 2010 1.4 gaz benzin full Ndrrim

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Sht 01:17 Makina , Tiranë

Bmw Seria 7 2010 Mundesi ndrrimi

6 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Sht 21:45 Makina , Tiranë

Opel corsa

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Sht 09:06 Makina , Vlorë

✅Volkswagen golf plus ✅2005 ✅1.6 benzin ✅Manual 6 marsha +

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 19:58 Makina , Durrës

OKAZIONNN‼️Mercedes-Benz E350 nafte coupe viti 2011‼️

9 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Gush 15:45 Makina , Durrës

OKAZIONNNN!!‼️Mercedes-Benz E350 nafte coupe viti 2011‼️

9 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Korr 20:39 Makina , Krujë

Golf 5 Automat

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Qer 10:37 Makina , Tiranë

Ford Mondeo AUTOMATIK OKAZION

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 02:24 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz ML 350 4Matic (118.000 Km)

25 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
31 Maj 01:06 Makina , Fier

Golf 5 ( Goal) look GTI

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Maj 08:51 Makina , Tiranë

Shitet & Nderrohet

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Maj 15:28 Makina , Kukës

BMW 745i V8 333ps

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 09:57 Makina , Tiranë

Shitet Okazion Ford S max 2010 2.0 benzin gaz

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 09:29 Makina , Tiranë

Citroen Jumper 2014 Frigorifer Okazion shitet ose ndrrohet

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 14:08 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz S350 BlueEFFICIENCY Lungo ����

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Pri 20:22 Makina , Tiranë

Ford C Max 1.6 Naftë

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Pri 17:28 Makina , Lezhë

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Pri 22:56 Makina , Pogradec

mercedes benz c 220

3 790 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Pri 10:06 Makina , Korçë

seat leon

3 600 EUR

14 Mar 22:43 Makina , Tiranë

AUDI A6 FINAL EDITION FULL OPTION GJENDJE PERFEKTE

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 09:07 Makina , Tiranë

Shitet mercedes benz c class c200 cdi automatik

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Dhj 13:09 Makina , Tiranë

Hyndai Terracan 2007 AUTOMAT Okazion

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 23:23 Makina , Tiranë

SHITET/NDERROHET••HYUNDAI SantaFe 2018 (40mijKM)

30 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Nën 17:09 Makina , Durrës

SHITUR - DISQE+GOMA BENCI AUDI WW 225\45\18

250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Nën 10:03 Makina , Durrës

‼️BMW SERIA 5 - FULLLLL OPTION - MUNDESI NDRRIMI‼️

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Nën 23:13 Makina , Tiranë

Blej makina okazion deri ne 3500€

3 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 4 ndrrim | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione