Golf 2.5 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Audi , 17
Nissan , 8
Volvo , 8
BMW , 6
Mazda , 1
Toyota , 1
Chrysler , 1
Opel , 1
Kia , 1
Hyundai , 1
Jaguar , 1
Renault , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 2.5,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 2.5 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 00:00 ,

�� Shitet Audi A4 Super gjendje ��

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:53 ,

Touareg 2.5 TDI automat

6 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:56 ,

VOLVO S40 2.5 BENZINE GAZ IMPIANT PRINS PERFEKTE

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:41 ,

Mitsubishi L200-2010-2.5 nafte- 4X4

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:37 ,

Nissan navara--2010--2.5nafte--4X4

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:46 ,

VW Golf 6 gaz benzin Automat 2014 Shira

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 21:41 ,

Golf 6 Automat 2014 benzin-gaze 100% nderrohe nderrimi shira

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 21:16 ,

VW Golf 6•Look GTI•Viti 2010•2.5 Benzin•Automat

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:49 ,

Volkswagen 6

7 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:09 ,

Chrysler me letra te sapo paguera

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 15:55 ,

Golf 6

6 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:06 ,

Golf 6 OKAZION

6 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:12 ,

OKAZION ( per kesh ) VW JETTA 2.5 Benzine

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:09 ,

OKAZION VW Golf 2010 Benzin+Gaz

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:09 ,

OKAZION VW Golf 6 2010 AUTOMAT

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:32 ,

‼Golf 6 2010‼..2.5Benzine (Behet 100% gas)

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 08:10 ,

Golf 6..2010..2.5benzine

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Pri 15:44 ,

OKAZION GOLF 6 PRODHIM KANADEZ

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
18 Pri 15:36 ,

Volvo s40 benzin/gas okazion

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 15:13 ,

Golf 6 automat

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Pri 14:29 ,

GOLf 6 2.5 BENZIN

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
17 Pri 21:21 ,

Golf 6 !!Okazion!!

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Pri 21:07 ,

❗️ OKAZION PASSAT ❗️

8 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 20:05 ,

Volvo S40 R-Design / Benzine+Gaz 2.5T ����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 11:35 ,

��GOLF 6, 2.5 BENZIN 2011 DOGAN TE PAGUAR

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
17 Pri 11:34 ,

GOLF 6 2.5 BENZINE ME DOGAN TE PAGUAR

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Pri 11:30 ,

VW Golf VI 2.5 Benzin -13

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Pri 01:45 ,

OKAZION GOLF 6 PRODHIM KANADEZ

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Pri 07:46 ,

Golf 6 BENZIN -gaz 100% okazion

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Pri 07:44 ,

Golf 6 vI Benzin -gaz

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Pri 20:43 Dyqani ,

⛔️U Shit⛔️ 230v6 2006 sport PER OKAZIONE KLIKONI POSHT

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Pri 10:03 ,

Nderrohet Golf 6 Automat 2014

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
13 Pri 10:51 ,

Shitet Golf 6 2.5 Benzin-Gaz

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Pri 16:05 Dyqani ,

Vw golf 2.5 benzine..automat..panorama

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Pri 22:56 ,

VW Volkswagen New Beetle viti 2014 automat 2.5 gaz / benzine

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Pri 18:54 ,

GOLF 6 2.5 BENZIN/GAZ 188000km

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Pri 20:22 ,

�� OKAZION �� VW Golf VI Benzin automat

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
05 Pri 07:53 ,

Golf 6 benzin+gas 100% me gas.

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Mar 22:10 ,

U Shit golf 6 2.5 benzine 2013

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Mar 11:17 ,

OKAZION GOLF 6

7 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 18:56 ,

Okazion Golf 6 2.5 viti 2013

6 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Mar 04:34 ,

Super Golf 2.5 benzin gaz

11 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Mar 10:13 ,

Pjese Kembimi BMW X6 ActiveHybrit 5

500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Mar 10:32 ,

Okazion Passat 2.5 V6 Nafte AUTOMAT ME LETRA DERI NE DHJETOR

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Mar 10:32 ,

OKAZION PASSAT AUTOMAT ME LETRA DERI NE DHJETOR 2021

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 15:42 ,

‼️OKAZION SHITET‼️

6 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Shk 11:32 ,

!! SHITET Golf VI !! ( 2.5 Benzine/Gaz )

9 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 2.5 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione