Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

G klas | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

BMW , 3
Audi , 3
Hummer , 2
Cadillac , 2
Nissan , 1
Volvo , 1
Honda , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe G klas,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj G klas Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:50 ,

2011 GOLF 6 2.0TDI FULL OPTION

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:47 ,

OKAZION 2013 AUDI A4 2.0 TFSI 94.000KM

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 22:18 ,

VOLVO XC60 3.0 BENZINE NE GJENDJE PERFEKTE

9 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:14 ,

Benz R klas shitet ndrrohet

9 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 15:20 ,

NISSAN X TRAIL 2.5 BENZINE GAZ AUTOMATIK

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:55 ,

MERCEDES G-CLASS /D-350/ BRABUS / 2014 / OKAZION

65 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 14:02 ,

Mercedes-Benz G63 AMG BRABUS designo

125 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Qer 09:41 ,

BMW 528i VITI 2010 SUPER FULL OKAZION 5700€

5 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Qer 00:00 ,

C class 300 4matic Benzin /Gaz

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Qer 16:04 ,

G klas.

8 000 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Qer 16:00 ,

G klas.

13 000 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Qer 09:52 ,

Cadillac escalade 6.2 V8

13 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Qer 09:52 ,

HUMMER H2 FULLLL

20 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Qer 09:52 ,

BMW 730Li 2014 benzin gaz 100%full

20 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Qer 21:12 ,

MERCEDES BENZ S550 LOOK S65 AMG FULL OPTION S63 AMG OKAZION

11 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Maj 16:44 ,

SUPER VOLKSWAGEN PASSAT CC 2.0 TDI

9 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Maj 01:15 ,

BMW 535D BiTurbo LOOK M FABRIKE

5 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Maj 20:58 ,

Audi A8 4.0 tdi Super Full

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Maj 13:34 ,

CADILLAC ESCALADE 6.2 V8 FULLL

13 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 10:27 ,

Mercedez Benz G klas

12 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
30 Pri 11:33 ,

Mercedes Benz C200 2009 OKAZION 7000€

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Pri 11:30 ,

AUDI A3 FULL PANORAME 4300€ OKAZION

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Pri 09:33 ,

Golf 5 GTI look r32 2009

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Pri 13:12 ,

Shitet / nderrohet C klas 2010 AMG C300 4 matik

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Mar 22:27 ,

Hummer H2

17 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Dhj 09:02 ,

Slk shitet

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Nën 15:38 ,

Nderrohen

2 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Gush 09:31 ,

G KLAS

23 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Gush 06:26 ,

MK5 GTI PERFORMANCE

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Korr 01:10 ,

MERCEDES 220..BI..TURBO .AVANGARD

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Pri 09:56 ,

Makina eshte super gjendje servis total para 1 muaji

11 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Pri 00:11 ,

Makina eshte ne gjendje perfekte servis total para nje muaji

11 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Mar 15:28 ,

Mercedes Benz C 220 Blueeficency Viti 2010 Euro 5..+ Letrat

7 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Shk 00:03 ,

Mercedes c class 220 avangarde automat

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Nën 12:30 ,

G klas

6 000 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Nën 09:05 ,

Mercedes Benz C class 200 CDI Elegance

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Nën 10:35 ,

SHITET OKZION A klas viti 2009 AUTOMAT 7 G

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Nën 14:54 ,

Makina per femij te gjitha modelet.0699230256

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Mar 18:55 ,

OKAZJON. SHITET G KLAS SUPER NE GJENDJE

6 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1980
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Nën 17:08 ,

Mercedes G-Klas

29 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Gush 21:00 ,

Okasion g klas

18 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Maj 11:47 ,

Mercedes Benz E klas avangard 250 nafte.Ne super g

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Pri 07:28 ,

U shit flm merrjep Honda crv 2.2 nafte 4x4

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 21:16 ,

Mercedes Benz G400

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 11:17 ,

Mercedes G240

Viti: 1986
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Nën 10:23 ,

G klas 320

40 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
19 Qer 13:49 ,

Mercedes G270 -02

22 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj G klas | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione