G clas | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

BMW , 1
Peugeot , 1
Ford , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe G clas,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj G clas Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 18:21 ,

FORD FIESTA- VITI 2010/1.6 DIESEL-ECONETIC☘✅E SAPOARDHUR!

3 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:20 ,

MERCEDES C220 CDI///AMG-LINE 2008 AUTOMATIK✅GJENDJE PERFEKTE

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:20 ,

MERCEDES C220 CDI AVANTGARDE✅SAPOARDHUR NGA BELGJIKA✅PERFEKT

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:56 ,

Shitet Mercedes Benz R CLAS 350 bluetec viti 2010 FULL

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:54 ,

Mercedes Benz B clas 180 blueficency 2017 Europe

19 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 08:17 ,

MERCEDEZ BENZ G400 AUTOMATIK LOOK 2014 OKAZION

27 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 12:54 ,

Motorr 300 Turbo

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Pri 20:23 ,

Shitet

12 000 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Pri 19:22 ,

Mercedes EVO 2008 320

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 14:02 ,

OKAZIONEEE E Class viti 2005

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Pri 12:42 ,

Mercedes-benz.E CLAS 220.VITI 2014.AUTOMAT.

14 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Pri 12:40 ,

Mercedez Benz E-clas 280 (EVO-Engine)

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 12:19 ,

Mercedez Benz E-clas 280 (EVO-Engine)

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 10:08 ,

Mercedes-benz.E CLAS 220.VITI 2014.AUTOMAT.

14 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Mar 19:32 ,

Kerkoj G clas 1989

1 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Mar 16:13 ,

Mercedes-Benz C220 EVO AUTOMAT

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Mar 16:01 ,

Mercedes-Benz C220 CDI manual

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Shk 20:52 ,

Shitet Inoksi pjeses ansore per mercedesE clas 2016 w213

5 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Shk 16:45 ,

Shitet c class 220 automat

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Shk 11:25 ,

Mercedes-Benz C220 CDI MANUAL

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Shk 11:25 ,

MERCEDES-BENZ C220 EVO AUTOMAT

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Dhj 18:42 ,

G clas

25 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Nën 09:05 ,

Mercedes Benz C class 200 CDI Elegance

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Sht 17:33 ,

Shitet c class ��avantgarde ��automat

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Sht 13:21 ,

Mercedes G Clas turbodiesel Okazion 12€ + nderrim

12 000 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Qer 08:06 ,

Mercedes Benz s350 Benzine -Gaz Look Amg s63

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Qer 11:45 ,

Mercedes G Clas 1999

12 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 11:45 ,

Mercedes G Clas 1999

12 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 20:22 ,

G clas

11 000 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Shk 23:25 ,

Shes G clas

6 800 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Dhj 21:39 ,

G CLAS AUTOMAT LOOK 2017

32 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Dhj 10:29 ,

Shitet Peugeot 407 2007 Automat panoramike 3200€

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Nën 16:28 ,

E class 280 (evo) 2007

7 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Nën 12:48 ,

Mercedes benz C 200 dizel 2005

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Tet 09:31 ,

E Class (evo) 280

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 08:01 ,

Merceds benz E 320 EVO

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Qer 12:35 ,

G clas

14 000 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Qer 23:32 ,

M.Benz A C E G CLASS dhe vw golf 4 5 kaddy turan

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Dhj 14:24 ,

G clas

5 500 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Nën 16:03 ,

G clas blind b6

6 666 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Korr 18:09 ,

Mercedes G250 dizel

11 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Korr 18:01 ,

Mercedes G class

11 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Korr 16:29 ,

G class

11 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 22:13 ,

Okazionn shiten 2 G Clas nderrohen jo m kete vler

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Mar 18:29 ,

Mercedes Benz S Clas 3.5 Lungo Panorama Benzin & G

15 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Mar 13:55 ,

G clas

74 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Shk 20:09 ,

Shitet G clas ne gjendje prefkte

7 000 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Tet 11:28 ,

Mercedes G 300

20 000 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: > 500 000
23 Korr 16:54 ,

g clas 240

4 500 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj G clas | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione