Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Furre | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Audi , 3
Fiat , 2
Porsche , 2
Artega , 1
Ford , 1
Lexus , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Furre,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Furre Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 14:18 ,

Shiten Fabrika Prodhimit Tubove dhe profileve

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:46 ,

Porche Cayenne 3.2 benzine Full luk 2010

12 000 EUR /

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Qer 16:59 ,

��Mercedes Benz S350 Amg line��

55 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Qer 14:22 ,

GOLF 6 DIESEL 2.0. TDI

5 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Maj 00:12 ,

Shitet

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 09:10 ,

Sobe inoks

45 000 LEK

Viti: 2021
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
17 Dhj 06:58 ,

Ford fusion + 1.4 tdci automatik v 2008 Gj perfekte

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 19:57 ,

Porche Cayenne 3.2 benzine full look 2010

160 000 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Nën 23:27 ,

Paisje Furre Buke

5 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Tet 01:10 ,

Auto lyerje okazion

290 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Tet 21:59 ,

Lyerje makinash

250 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Tet 12:06 ,

Auto lyerje okazion dhe larje tapicerie

300 LEK

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Qer 10:07 ,

Shitet furre industriale

600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Pri 15:08 ,

EVO 280 BENZINE FULL

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Mar 12:01 ,

GOLF 3 1.4

2 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Nën 21:04 ,

��Shitet-Nderrohet Dyqani ne Don Bosko Tirane

1 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Mar 15:18 ,

Shiten Makina per pjese dhe nje furre Lyerje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Dhj 23:11 ,

SUPER OKAZION VW Caddy MAXI 1.6tdi

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Shk 11:22 ,

VW Touareg 3.0 nafte R-Line individual

14 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Mar 09:57 ,

Rulote ( AutoDyqan )

4 900 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
05 Mar 17:46 ,

AutoDyqan

5 800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
24 Korr 14:31 ,

Mercedes E200 CDI Avangard -99

2 700 EUR Çmimi me zbritje

21 Nën 08:04 ,

Shes Volkswagen sharan

3 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Furre | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione