Fuoristrada | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Nissan , 12
Toyota , 6
Opel , 4
Jeep , 3
Renault , 3
BMW , 2
Daewoo , 2
Hyundai , 2
Buick , 1
Chevrolet , 1
Citroën , 1
Ford , 1
Kia , 1
Peugeot , 1
Ssangyong , 1
Tata , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Fuoristrada ,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Fuoristrada Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:39 ,

ML ML350 Bluetec 4 Matic AMG Panorama 2012

17 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:15 Dyqani ,

VW Tiguan 2.0 TDI 2017 DSG 8 G Tronic ����

22 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 11:04 ,

SEL SE260 W126 Automat Benzine1990 Gjendia ORIGJINALE

11 900 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Pri 23:50 ,

Okazion shitet Mercedes benz ML280 cdi 4Matic full option

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Pri 19:06 ,

Navara Amarok L200 Hilux

100 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 13:15 ,

Shitet ose nderrohet! E class 320 cdi

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Pri 14:03 ,

Land Rover Discovery Full OFF ROAD

13 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 15:54 Dyqani ,

Okazion !! Citroën C-Crosser 2013 (Mitsubishi Outlander)

8 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Mar 18:39 ,

Fuoristrada Kia sorento 2005 naft

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Mar 14:39 ,

Okazion Toyota Yaris Automatike Benzine 1.3, cmim 3900€

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Mar 14:35 ,

Okazion Chevrolet Captiva,nafte,5900€ fuor.4x4, 2007

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 13:10 ,

Shitet Peugeot 607 4500€ I diskutushem ose nderohet

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Jan 21:07 ,

super okazion

12 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Jan 10:17 ,

E 320 Avantgarde Mercedes Benz Full panorama gjendje perfekt

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Jan 18:02 ,

Daewoo Musso

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Jan 05:10 ,

super okazion

12 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Dhj 18:39 ,

Nderrohet me fuoristrade

1 050 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Dhj 13:28 ,

Okazjon

2 199 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Dhj 13:28 ,

Okazjon

2 199 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Dhj 14:40 ,

Okazjon

2 199 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Tet 14:48 ,

Shitet Fuoristrada

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Sht 12:44 ,

Shitet FORD KUGA seria 1ª

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Sht 19:23 ,

Nisan Navara L200 Hilux

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Gush 22:23 ,

Rang rover sport

22 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
25 Korr 09:18 ,

fuoristrada

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Korr 23:03 ,

OFROJM SHERBIME MOTORRIKE XHENERIKE FUORISTRADA &

1 LEK

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Korr 21:56 ,

Nissan Terrano 2

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Korr 21:36 ,

Nissan Terrano 2

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Pri 23:11 ,

ML 320 CDI

9 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Pri 22:09 ,

Mercedes-Benz E 220BlueEffic.7G-tronic Avangarde

23 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
12 Mar 07:51 ,

Fuoristrada 4x4

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
08 Shk 23:25 ,

Shes G clas

6 800 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Jan 13:52 ,

Jepp Grand cherocke

1 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Jan 10:46 ,

Fuoristrada Buick Enclave USA ���� OCASION

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Dhj 18:11 ,

Shitet

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Tet 21:09 ,

Mitsubishi L200 Nisan navara Toyota hilux

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Qer 18:51 ,

VW Touareg full opsion super gjendje 143 km

7 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Maj 17:47 ,

Car Rental MOEM.Makina me qera

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Maj 19:43 ,

Mercedes Ml 320 mercedez

10 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Mar 22:04 ,

Fuoristrad Mitsubishi

4 000 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Mar 12:19 ,

shitet fuoristrada 4x4 per arsyeje mos perdorimi..

2 100 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Shk 17:32 ,

Fuoristrada 4x4 vd

13 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Dhj 12:39 ,

Shitet

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Dhj 12:50 ,

Land Rover Discovery

5 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Nën 19:17 ,

Makina me qira SUPER OFERTE - 50%

1 500 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Tet 18:01 ,

Cls 320 naft super makine

11 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Tet 10:33 ,

Shitet Fuoristrada

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Sht 15:40 ,

G400CDI limited edition dhjetor 2006 Superfull

36 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 19:56 ,

OKAZION!!!

8 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Pri 22:55 ,

Land Rover Fuoristrada

12 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Fuoristrada | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione