Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Foristrad 4x4 - Makina Të gjitha në Shqipëria

Ssangyong , 13
Hyundai , 11
Land Rover , 10
Opel , 9
Nissan , 7
Ford , 6
Audi , 5
Honda , 5
Kia , 5
Volvo , 4
BMW , 3
Toyota , 3
Renault , 2
Seat , 2
Suzuki , 2
Tata , 2
Chevrolet , 1
Fiat , 1
Isuzu , 1
Jeep , 1
Lada , 1
Lexus , 1
Rover , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Foristrad 4x4,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Foristrad 4x4 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 14:17 Makina , Pogradec

Hyundai 4x4

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Qer 10:31 Makina , Fier

Foristrad xhip 4x4

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Maj 15:47 Makina , Librazhd

Shitet foristrad 4x4 ford

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Maj 03:53 Makina , Tiranë

NISSAN PATROL kerkohet

123 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
01 Maj 23:34 Makina , Lushnjë

Shitet ssangyong foristrad 2006

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 10:15 Makina , Tiranë

Shitet

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Mar 08:35 Makina , Dibër

Golf plus1.6(benzine-gaz

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Jan 22:49 Makina , Gjirokastër

Shitet ose nderohet me foristrad 4x4

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Jan 17:25 Makina , Tiranë

Foristrad

7 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Jan 00:44 Makina , Shkodër

Opel frontera foristrad pa letra

1 400 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Dhj 19:52 Makina , Përmet

Shitet ose nderohet me foristrad 4x4

39 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Dhj 10:25 Makina , Tiranë

shitet opel monterey

5 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Tet 11:34 Makina , Durrës

Tojota rav4

6 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Sht 12:45 Makina , Lezhë

Hyundai Santa fe 2.0 nafte automat 4x4

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Gush 18:39 Makina , Pogradec

Foristrad 4x4

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Gush 19:28 Makina , Tiranë

Lexus RX450h Hybride 2014 full option

20 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Korr 20:00 Makina , Tiranë

Shes foristrad Labdrover Td 5

15 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 11:29 Makina , Vlorë

Tuareg 3.0 v6 2009 super gjendje

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 23:21 Makina , Gjirokastër

Shitet xhip 4x4

5 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Maj 09:57 Makina , Vlorë

Foristrad me qera Mercedes Benz ML 270 Automatike SUV 4X4

25 EUR / ditë

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Pri 15:59 Makina , Përmet

Shitet foristrad hyundai tucson

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Pri 23:03 Makina , Dibër

Okazionnn!!!!!! C200 sport edition 2005

3 399 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 05:18 Makina , Durrës

Shitet✅OKAZION✅

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Shk 20:32 Makina , Tiranë

Foristrad mitshubishi l200

7 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Shk 10:06 Makina , Shkodër

Mercedes-benz

2 500 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Jan 15:18 Makina , Tiranë

Freelander

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Jan 15:10 Makina , Shkodër

Foristrad 4x4

02 Jan 20:32 Makina , Elbasan

Mercedes benc

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Jan 10:36 Makina , Elbasan

Mercedes benz

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Dhj 21:15 Makina , Durrës

mercedes benz G250

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Dhj 23:01 Makina , Pukë

Mercedes benz G-250

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Nën 16:50 Makina , Tiranë

E Avangard 280

3 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Nën 15:38 Makina , Tiranë

Nderrohen

2 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Tet 11:33 Makina , Librazhd

Shitet foristrad mali

3 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Tet 21:39 Makina , Tiranë

shitet

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Sht 19:24 Makina , Shkodër

W203

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Gush 22:29 Makina , Kavajë

shitet ndrrohet me foristrad 4x4

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Gush 13:13 Makina , Tiranë

Kia sorento

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Gush 11:20 Makina , Lezhë

Oferte

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Gush 17:55 Makina , Vlorë

Shitet benzin gas automat , ose ndrrohet me foristrad

5 300 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Korr 16:44 Makina , Mirditë

Shese sharon Fort Galaksi 2002

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Qer 14:58 Makina , Kukës

Shes golf4 ose nderroi me foristrad 4x4

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
11 Qer 16:10 Makina , Mat

Shitet ose kembehet foristrad 4x4 0694801394

123 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Pri 18:58 Makina , Tiranë

Shitet Honday xi35 foristrad

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Pri 22:05 Makina , Lezhë

Shitet ose ndrrohet

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Mar 12:23 Makina , Vlorë

Shitet Honda 4x4 Gaz-Benzin

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Mar 17:26 Makina , Durrës

makin

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 20:40 Makina , Durrës

✅ Volvo XC 60 (2009) ✅

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Shk 23:10 Makina , Lushnjë

opel avara

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Shk 18:26 Makina , Tiranë

Shitet Ndrohet Benzine Gaz

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Foristrad 4x4 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione