Ford ka | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Ford , 4301
Audi , 52
BMW , 48
Toyota , 26
Nissan , 23
Opel , 21
Fiat , 19
Peugeot , 9
Renault , 7
Smart , 6
Seat , 5
Jeep , 5
Porsche , 5
MINI , 4
Hyundai , 4
Honda , 4
Chrysler , 3
Jaguar , 3
Cadillac , 2
Acura , 2
Citroën , 2
Lancia , 2
Chevrolet , 2
Isuzu , 1
Mazda , 1
Suzuki , 1
Kia , 1
Škoda , 1
Ssangyong , 1
Volvo , 1
Lincoln , 1
Saab , 1
Subaru , 1
Tata , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ford ka , kategori Makina , ose vendndodhje , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Ford ka Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

25 Shk 19:13
Linku:
,

Ford Focus 1.6 TDCI 2015

9 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 10:53
Linku:
,

SHITET MERCEDES C220

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Shk 22:34
Linku:
,

Ford trasit

7 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:19
Linku:
,

Touran 2.0 viti 2011 6+1 vende Sapotarguar

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 11:01 ,

Ford Galaxy Benzin Gaz Viti 2005

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:00 ,

Shitet FORD FOCUS Viti 2010 Super gjendje

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:59 ,

Shitet ML 350

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:58 ,

E CLASS 250 TWINTURBO 2010 (SUPER GJENDJE) ���� OKAZION!!!

10 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:58 ,

FORD FIESTA 1.4naft 2008 (SUPER GJENDJE) 160.000KM

2 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:56 ,

E CLASS 250 TWINTURBO 2010 (SUPER GJENDJE) ���� OKAZION!!!

10 399 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:56 ,

FORD FIESTA 1.4naft 2008 (SUPER GJENDJE) 160.000KM

2 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:53
Linku:
,

SHITET MERCEDES C220

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:50 ,

Shitet dhe ndrrohet

2 520 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:47 ,

E270 avantgarde automat ardhur nga ZVICRA��������

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:47 ,

Ford fiesta

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 10:45 ,

❌ FORD FOCUS 1.6 Nafte ~ 2010 ~Kambio MANUALE ❌

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:45 ,

Bmw E46 3.0 Benzin.Gaz !! Motorr me zinxhir !!!

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:43 Dyqani ,

Ford Fiesta-1.6 Diesel ECOnetic-2010-SAPO ARDHUR-ME DOGAN

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:42 ,

Mercedes Benc E klas 270 Cdi 2004

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:38 ,

Okazion VW Touareg R-Line Full

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:38 ,

Ford mondeo + ndrrim

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:37 ,

Ford

900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 10:33 ,

Shitet Volkswagen Sharan

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:32 ,

Renault Scenic Automat

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:32 ,

FORD FOCUS 1.6 NAFTE SAPO TARGUAR 2009����

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:29 ,

*** Ford Fiesta 1.6TdCI 2011 super full Super gjendje***

4 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:26 ,

JEEP WRANGLER 4.0benzin+gaz AUTOMAT 4X4 SUPER-I TRANSFORMUAR

13 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:25 ,

GL 6.3 AMG 2015 (550 HP)V8 BITURBO M.NDRRIMI 130KM MEGA FULL

37 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:25 ,

E CLASS 2.0naft EVO 2007 MATT (SUPER GJENDJE) ���� M.NDRRIMI

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:25 ,

JEEP WRANGLER 4.0benzin+gaz AUTOMAT 4X4 SUPER-I TRANSFORMUAR

13 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:24 ,

GL 6.3 AMG 2015 (550 HP)V8 BITURBO M.NDRRIMI 130KM MEGA FULL

37 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:22 ,

Ford C Max 2.0 Benxin - Gaz viti 2010

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:22 ,

ML 350 2011 benzin-gas

15 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:21 ,

Audi A6 3.0TDI viti 2014 Full nderohet me apartament

22 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:17 ,

Ford Fiesta 1.4 nafte

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:16 ,

Ford focus TDCI 1.8 nafte ne sh gjendje te mire

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:13 ,

Ford Fiesta 1.4 tdci 2009 ��������

2 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:13 ,

Ford transit

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:13 ,

Lancia Musa 1.4 benzine Automat����Panorama

2 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 10:12 ,

Vw Touran 1.9 Automat-2007- ������������

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:12 ,

Smart for two -2007-Panoram- automat ��������

2 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:09 ,

Ford C-Max-2010

4 390 EUR

Sot 10:08 ,

Ford Focus

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:06 ,

C-Max~Dhjetor 2009

4 350 EUR Çmimi me zbritje

Sot 10:02 ,

FORD FOKUS 2007 NE SUPER GJENDJE

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:57 ,

����Okazion Ford Fiesta 1.4����

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:54 ,

Audi A4 2011 Quattro S line

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:53 ,

Audi Q5 Quattro 2012

13 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:53 ,

Ford Fiseta OKAZION

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:43 Dyqani ,

����Bmw 730LD full full option����

17 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:42 Dyqani ,

����Super Okazion Ford Focus Automat ����

3 199 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 09:38 ,

Nisan micra 2005

2 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:38 ,

OPEL CORSA 1.3 NAFTE

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ford ka | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim