Ford fokus | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Ford , 2174
BMW , 4
Acura , 2
Citroën , 2
Honda , 2
Peugeot , 2
Aixam , 1
Audi , 1
Lancia , 1
Porsche , 1
Renault , 1
Seat , 1
Toyota , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ford fokus ,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Ford fokus Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 00:47 ,

Ford fokus 2007 naft me dogan

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:01 ,

FORD FOCUS VITI 2006. MOTORI 1.6 NAFTE

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:09 ,

SHITET FORD FOKIS

3 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:03 ,

FORD-FOKUS-CMAX-1:6-NAFT-VITI-2007-MANUAL

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:02 ,

OKAZION-FORD FOKUS-1:6-NAFT-MANUAL-VITI-2010

3 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 22:53 ,

MERCEDES C220 CDI///AMG-LINE 2008 AUTOMATIK✅GJENDJE PERFEKTE

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:52 ,

MERCEDES C220 CDI AVANTGARDE✅SAPOARDHUR NGA BELGJIKA✅PERFEKT

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:03 ,

FORD FOCUS 2.0 BENZINE + GAZ AUTOMATIK PERFEKT 2009

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:01 ,

Ford Fokus 2007

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:53 ,

FORD FOCUS 1.6 dizel MANUAL MUNDESI NDERRIMI

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:25 ,

Ford fomus benzin+Gaz ne gjendje shum te mie

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:04 ,

Ford fokus 1.8TDDI naft viti 2003 ne gjendje shum te mir

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:24 ,

Ford focus

6 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:22 ,

Ford Fokus 1.8 Naft

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:21 ,

FORD fokus automatik

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:19 ,

Ford Fokus 1.8 Naft 2006

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:18 ,

Ford fokus 1.6 nafte titanium

2 490 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:15 ,

Ford Focus 2.0 Nafte

6 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:54 ,

Ford Focus 2015

6 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 18:36 ,

FORD FOKUS 2007 NE SUPER GJENDJE

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 18:25 ,

Ford fokus 1.8 naft tddi viti 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:08 ,

ford fokus

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 18:06 ,

Ford focus 1,6 nafte doganë e paguar

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 17:11 ,

Ford fokus

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 16:59 ,

Ford Fokus

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 16:48 ,

ford fokus shes nderroj okazion sot..

1 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:08 ,

Ford fokus

6 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 16:07 ,

Ford fokus

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:53 ,

Ford Fokus benzin+Gaz kamjo Automatike viti 2015

5 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 15:22 ,

Ford fokus

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 14:59 ,

Shitet ❌okazion 1600€❌

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:58 ,

FORD FOKUS 1,6 nafte ������

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 14:56 ,

Shitet Fokus TDDI

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 14:55 ,

Shitet Ford Fokus 1.4

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:46 ,

Ford fokus 1.6

4 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 14:30 ,

SUPER GJENDJE

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 14:19 ,

Ford Fokus

2 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 14:03 ,

Shitet & ndrohet

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 13:43 ,

Ford fokus GJi 1.8naft ne gjendje super e paster mrena jasht

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:40 ,

F fokus Cmax 1.6 tdi Titanium me dogan

3 150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 13:37 ,

Ford focus Titanium

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:26 ,

Citroën C4..1.6 Naft viti 2010

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 11:43 ,

Shitet ford focus benzin gaz

1 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:33 ,

Shitet Ford Fokus

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:15 ,

Super Ford Fokus 2008

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:13 ,

Ford Focus 1.6 Naft 2008 Viti Manual

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:58 Dyqani ,

Ford Fokus 1.6 Diezel viti 2009

4 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:57 Dyqani ,

Ford Fokus 1.6 Diezel Viti 2010

4 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:29 ,

Ford fokus

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 09:51 ,

ford fokus 1.6 naft

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ford fokus | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione