Ford fiesta 2011 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Ford , 128
BMW , 14
Audi , 12
Toyota , 5
Fiat , 4
Opel , 3
Nissan , 1
Seat , 1
Hyundai , 1
Citroën , 1
Volvo , 1
Saab , 1
Smart , 1
Chevrolet , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ford fiesta 2011,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Ford fiesta 2011 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:48
Linku:
,

C-Class 300 AMG Benzin/gaz

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 15:40 ,

C 300 4matic 2011 GAZ+BENZIN FULL OPSION (SUPER GJENDJE)

8 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:36 ,

AUDI RS6 337KM/H +NDERRIM

20 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:14 ,

Okazion C300 2011

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:08 ,

Okazion Audi Q7 3.0 Tdi 2011 shitet ose nderrohet

14 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:56 ,

Mercedes Benz C300 4MATIC 2011 LOOK AMG

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:17 ,

Mercedes-Benz E350 avantgarde look AMG

12 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:03 ,

Super OKAZION Toyota Auris

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:01 ,

FORD FOCUS 2013 1.0Turbo START/STOP 59.000 KM PERFEKT

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 12:59 ,

NISSAN QASHQAI 2.0 NAFTE 4X4 AUTOMATIK PERFEKT

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:59 ,

FORD FOCUS 2.0 BENZINE + GAZ AUTOMATIK PERFEKT 2009

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:56 ,

Smart 800 cc nafte 2011 OKAZION

5 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 12:54 ,

❗️❗️ Volvo S60 2.0 Nafte automat 2011 ❗️❗️

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:48 ,

C-Class 300 AMG Benzin/gaz

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:46 ,

Volswagen Golf 6-2011 motorr 1.6 TDI

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:21 ,

AUDI A6 3.0 TDI Sapo ardhur nga GJERMANIA��������

12 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:12 ,

❌ FORD FIESTA 1.4 BENZIN-GAZ V 2011 MANUAL ❌

4 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:11 ,

C CLASS 1.8 BENZIN 2011 AUTOMATIKE 117.000 KM MOTORR 2012

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 08:08 ,

Ford Fiesta 1.25

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 07:45 ,

Mercedes Benz GL500 benzin 2011

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:57 ,

Ford Fiesta 2011 Benzin/Gaz

3 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:08 ,

Ford Fiesta 1.4 tdci 2011

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 13:41 ,

Hyundai SantaFe 2011 Automatik 2.2 Crdi Nafte

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 13:26 ,

Ford 2011 Okazionnn������

3 899 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 11:54 ,

OKAZION ( per kesh ) E 350 Benzin 4 Matic

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:07 ,

AUDI A6 S-LINE

22 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:07 ,

Fiat doblo 1.3 jtd 2011

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:34 ,

Ford Fiesta 1.5 eco 3500€

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 09:23 ,

OKAZION ( per kesh ) C300 Viti 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Pri 22:38 ,

����Ford fiesta 1.4 nafte me letra ����

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Pri 17:32 ,

❗️❗️ C300 2011 ❗️❗️

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Pri 11:35 ,

Okazion ford fiesta 1.25 benzin

2 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Pri 00:01 ,

Ford fiesta

4 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Pri 13:14 ,

Shitet Ford Fiesta 2011 - 5000 Euro

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Pri 12:13 ,

FORD FIESTA 1.6 BENZIN

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Pri 15:56 ,

FORD FIESTA BENZI GAZ VITI 2011 AUTOMATI

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Pri 00:15 Dyqani ,

❌❌U shite❌❌

11 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Pri 20:15 ,

Toyota Rav4 2.2 Naft D-Cat Automat

11 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Pri 10:51 ,

Mercedes Benz SEL 500

12 000 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
15 Pri 10:50 ,

Toyota Land Cruiser 150 Prado

30 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Pri 07:44 ,

Ford Fiesta- 2011- Benzine + Gaz- Manual- 4500€

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Pri 09:22 ,

Okazion!

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Pri 22:57 ,

Audi A5 S-Line viti 2011 2.0 TFSI

11 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Pri 19:32 ,

Ford

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Pri 13:35 ,

Ford Fiesta 1.4 benzin 2011

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
09 Pri 11:28 ,

Vip Rent Car / Makina me qera Rinas

20 EUR / ditë

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Pri 13:33 ,

Ford Fiesta higline 1.4 nafte viti 2011

4 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Pri 21:36 ,

ML 350 2011 benzin-gas

13 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ford fiesta 2011 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione