Ford fiesta 2002 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Ford , 204
Nissan , 12
BMW , 4
Fiat , 3
Smart , 2
Renault , 2
Toyota , 1
Opel , 1
Suzuki , 1
Hyundai , 1
Citroën , 1
Peugeot , 1
Saab , 1
Audi , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ford fiesta 2002,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Ford fiesta 2002 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 22:46 ,

Ford Fiesta 1.4 Benzine-gaz

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:07 ,

❌SHITET RENAULT KANGOO 1.5 TDCI/VITI 2002/MANUAL❌

25 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:47 ,

Ford Fiesta

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 17:36 ,

Shitet ford fiesta benzin/gaz nderrim me makine me te madhe

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:18 ,

Ford fiesta benzin gaz

1 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:44 ,

Wolzvagen golf Citroen xsara 2002 (Mundesi nderrimi)

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Pri 15:01 ,

ford fiesta 1.2 benzin 2002 160 mi km

180 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
13 Pri 09:22 ,

Okazion!

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Pri 07:22 ,

Ford Fiesta 1.4 TDci

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 02:56 ,

Ford Fiesta

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Pri 02:55 ,

Ford Fiesta 2002

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Pri 02:40 ,

SHITET FORD FIESA 1.4 BENXIN/GAZ

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Mar 21:37 ,

E class 270 cdi

3 750 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Mar 20:55 ,

Ford fiesta

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Mar 16:54 ,

Ford Fiesta

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
14 Mar 08:41 ,

Audi S3 0682045781

4 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 22:30 ,

Ford Fiesta 2002

1 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 08:13 ,

U SHIT SMART BRABUS CABRIO ✅

2 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
28 Shk 22:02 ,

Ford Fiesta

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
28 Shk 21:50 ,

Ford Fiesta 1.2 Benzin Viti 2002

1 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 12:00 ,

Mercedes-Benz C270 Cmimi i diskutueshem

2 550 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Shk 21:06 ,

Shitet

1 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Shk 12:39 ,

Ford Fiesta

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
20 Shk 17:39 ,

Shitet

1 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Shk 22:32 ,

SHITET FORD FIESA 1.4 BENXIN/GAZ

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Jan 15:04 ,

Ford

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Jan 13:44 ,

SHITET FORD FIESTA 1.3 BENZINE VITI 2002

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Jan 12:09 ,

Ford fiesta 2002

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Jan 14:04 ,

Okazion c 220 Automat

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Jan 20:56 ,

Okazion passat 2002 superr gjendje.

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Jan 21:50 ,

��Okazion ndrrohen ��

3 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Jan 21:52 ,

FORD FIESTA 1.4 BENZINE

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
05 Jan 13:13 ,

Ford Fiesta 2002

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Jan 23:08 ,

OKAZION S320 CDI SUPER CMIM 068 84 41 284 ��������������

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Dhj 18:50 ,

C220 okazion per pak dit

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Tet 20:09 ,

Ford fiesta 2002 1.8 nafte okazion

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Tet 17:28 ,

Smart 600cc 2002

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Tet 14:09 ,

Ford Fiesta 1.4 TDCI 2002

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Tet 20:29 ,

Ford fiesta 1.4 naft

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Tet 16:54 ,

Ford fiesta

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Tet 19:11 ,

Shitet Ford Mondeo

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Tet 11:06 ,

Ford Fiesta 1.4 TDCI 2002

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Tet 12:26 ,

Ford fiesta

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Sht 09:40 ,

Shitet

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 00:47 ,

Ford Fiesta

1 600 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Sht 12:01 ,

Shitet ford fiesta 1.4 nafte 2002-3

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 12:01 ,

Shitet Ford Fiesta 1.4 nafte

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ford fiesta 2002 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione