Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ford Focus | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Ford , 11677
Audi , 184
Volvo , 132
BMW , 129
Toyota , 76
Opel , 44
Fiat , 37
Peugeot , 25
Citroën , 23
Land Rover , 21
Renault , 19
Nissan , 17
Smart , 17
Seat , 15
Porsche , 11
Hyundai , 10
Škoda , 9
Chevrolet , 9
Mazda , 8
Honda , 7
Jaguar , 6
MINI , 5
Cadillac , 4
Saab , 4
Chrysler , 3
Ssangyong , 3
Dodge , 3
Jeep , 3
Lancia , 3
Hummer , 2
Kia , 2
Acura , 2
BAIC , 1
Suzuki , 1
Maserati , 1
Lincoln , 1
Aixam , 1
Daihatsu , 1
Subaru , 1
Lexus , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ford Focus,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Ford Focus Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

26 Korr 10:04
Linku:
Dyqani ,

Ford Focus manuale

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:01
Linku:
,

OKAZION Volkswagen Jetta Automat 2011‼️

5 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:40
Linku:
,

SHITET BMW SERIA 330d 6000€

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Korr 10:07
Linku:
Dyqani ,

Ford Focus manuale nafte

4 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:38
Linku:
,

Shes Ford Focus

4 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 02:52 ,

�� Mercedes Benz E220 2014 ��

15 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:07 ,

Okazionnn MERCEDES-BENZ C200CDI SAPO ARDHUR

21 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:04 ,

Shitet nderrohet me fiat panda automat

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 00:18 ,

Seat ibiza 1,2 naft 2011 start stop

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:07 ,

Ford Focus ST 1.6 nafte 2008 letra 1 vit te paguara

4 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:46 ,

Ford Focus 1.6 Nafte Viti 2011

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:43 ,

Shitet Porche Cayene 4.8 GTS Benxin/Gaz Prins,Nderrohet

14 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:40 ,

AUDI A6 3.0 TDI OKAZION

15 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:27 ,

��Makina me Qera/RENT a CAR��

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 23:24 Dyqani ,

E cklas 220 cdi 0692606999

19 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:21 ,

Ford 1.6 nafte viti 2010

3 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:12 ,

Bmw 528 xi Benzin Gaz

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:12 ,

Bmw X5 Benzin Gaz look M 2012

11 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:12 ,

Mercedes S 500 + letra te sapoprera

15 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:12 ,

Mercedes S 550 benzin Gaz Prince

11 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:12 ,

Benz ClS 55 Amg Kommpressor

10 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:12 ,

Bmw 740 Li lungo

13 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:12 ,

OKAZION FORD FOCUS 130 mij km orgjinale

5 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:06 ,

AUDI A 4 BENZIN GAZ 3.0 KABRIOLET SUPER FULLLLLLLL

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:57 ,

❌ bmw x6 m50d carbon pack viti 2015 Full❌

47 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 22:57 ,

OKAZION LAND ROVER LR2 HSE SAPO ARDHUR

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:57 ,

Ford Galaxy Automat 2.0 sapo ardhur

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:57 ,

C180 CDI 2012 sapo ardhur nga jashte

7 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:54 ,

FORD FOCUS GHIA! 1.6 DIESEL ✅FULL OPTIONAL ✅GJENDJE PERFEKTE

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:54 ,

VW PASSAT 2010 2.0TDI 4x4 SAPO ARDHUR

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:54 ,

Volvo xc90 3.0 Benzine/gaz ZVICRA������������

6 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:54 ,

BMW SERIA 5 F10 530D ardhur nga gjermania ����

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:54 ,

VW GOLF 6+ 1.6TDI AUTOMAT SAPO ARDHUR

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:54 ,

AUDI Q7 2008 sapo ardhur nga ZVICRA ��������

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:45 ,

ML 350 Bluetec Look 6.3 AMG mundesi nderrimi

19 950 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:36 ,

AUDI A8 , 3.0 NAFTE (PA TAKSE LUKSI)

7 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:36 ,

✅️SMART FOR FOUR,1.4 B/G

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:36 ,

��SHITET/NDËRROHET S-CLASS

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:36 ,

SKODA OCTAVIA TAXI��

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:30 ,

Ford Focus 1.6 Nafte Manual--2007

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:30 ,

Ford Focus 1.6 Nafte-2012

5 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 22:18 ,

Ford Focus 1.6 Nafte me Dogane

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:08 ,

AUDI A 6 BENZIN GAZ 2.4 OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:08 ,

Audi A4

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:08 ,

Fiat Bravo

3 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:08 ,

Audi A8

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:59 ,

❌Okazion 24 ORE❌Ford Focus 1.6 TDCI

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:56 ,

MERCEDES BENZ E350 BLACK EDITION��

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:35 ,

C300 2012 120.000KM

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 21:35 ,

A6 2012 194 mije km

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:35 ,

S4 FABRIKE 120.000KM

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 21:30 ,

Opel Astra 1.9 nafte 2009

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:30 ,

RENO CLIO BENZIN/GAZ 2012

4 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:30 ,

Mercedes Benz GL 350

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:30 ,

VW Touran Highline

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ford Focus | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione