Fiat punto 2001 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Fiat , 386
Opel , 6
BMW , 5
Renault , 4
Audi , 3
Peugeot , 1
Artega , 1
Smart , 1
Ford , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Fiat punto 2001 , kategori Makina , ose vendndodhje , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Fiat punto 2001 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:08 ,

Fiat punto

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 17:58 ,

Fiat punto benxin gaz kamjo automat

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 12:10 ,

Shitet FIAT PUNTO e vitit 2001, 1200 €

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Shk 19:51 ,

Reno Clio 1.4 Benzin Viti 2001 Manuale Letra 1 vit

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Shk 19:18 ,

Hartat per Navigator Origjinal

Viti: 2014
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
26 Shk 19:18 ,

Hartat e vitit 2020 per VW

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Shk 19:18 ,

Audi / Kodime / Test shigjetave / Video ne ecje

1 LEK

Viti: 2013
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
26 Shk 19:17 ,

Konvertimi i hartes se navigatorit nga Kanada ne Europe

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Shk 19:17 ,

Azhornime hartash ne Full Europe 2020

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Shk 19:17 ,

Bmw X5 F15 / Kodime / Video ne ecje / Logo M

1 LEK

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
26 Shk 19:17 ,

Hartat e fundit per navigatoret origjinal

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Shk 19:17 ,

Hartat e reja per navigatoret origjinal

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Shk 09:19 ,

Fiat punto

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Shk 19:32 ,

Fiat punto

1 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 22:01 ,

Fiat punto nafte

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 21:34 ,

Riparime software dhe hartat per Audi

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Shk 19:31 ,

Renault Clio 1.4 benzin Manuale 2001 Letra 1 vit

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Shk 11:07 ,

Ml 270 Automatike Okazion 3€

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 14:02 ,

Fiat Punto 2001 -1000 EUR (i diskutueshem)

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Shk 10:07 ,

VW Sharan Viti 2001 Motorr 2.8 Gaz / Benzinë V6 / 4x4

4 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
08 Shk 10:06 ,

VW Sharan Viti 2001 Motorr 2.8 Gaz / Benzinë V6 / 4x4

550 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
31 Jan 12:36 ,

Shitet

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Jan 14:17 ,

Fiat punto

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Jan 13:46 ,

VW Sharan Viti 2001 Motorr 2.8 Gaz (TNG) / Benzinë

550 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
18 Jan 20:32 ,

Shitet dhe nerrohet Fiat punto 2001.

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Jan 19:44 ,

fiat punto

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Jan 18:43 ,

Shitet Fiat Punto 2001

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Jan 18:40 ,

Shitet !

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Jan 09:48 ,

Fiat punto automat 1.2 benzin+gaz

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Jan 02:25 ,

fiat punto

700 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Dhj 16:50 ,

FIAT PUNTO 1,9 JTD

1 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Dhj 17:54 ,

Shitet fiat punto

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Dhj 01:19 ,

Fiat punto

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Dhj 12:17 ,

shitet fiat punto

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Dhj 11:55 ,

��Okazion�� 2 Dit i Padiskutushèm

1 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Dhj 09:06 ,

��Okazion�� i Padiskutushèm

1 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Nën 09:05 ,

Mercedes Benz C class 200 CDI Elegance

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Nën 17:07 ,

Fiat punto benzin gaz

2 100 EUR

13 Nën 12:11 ,

OPEL ASTRA NAFTE 2.0

1 699 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Nën 10:09 ,

Fiat doblo

90 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Tet 14:36 ,

Shitet/ndrrohet me timo anglez

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Tet 12:09 ,

Shitet fiat punto

1 500 EUR

12 Tet 17:44 ,

Fiat Punto 2001 me Letra

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Tet 21:28 ,

Bmw 520 nafte e60 automat viti 2007, 8000 Euro

8 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Sht 15:41 ,

Shitet fiat punto 1.2 benzine viti 2001

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Sht 17:08 ,

Fiat punto 1.2

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj Fiat punto 2001 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Biskotat. Duke klikuar “Unë pranoj” ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e biskotave. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund ti ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione