Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Fiat punto 2000 viti | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Fiat , 174
BMW , 1
Smart , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Fiat punto 2000 viti,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Fiat punto 2000 viti Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:39 Makina , Tiranë

❗VW Golf 1.9 TDI ❗

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:59 Makina , Fier

E220 cdi Eleganc

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:44 Makina , Tiranë

Mercedes E 270 Avangard

3 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Tet 14:50 Makina , Tiranë

shitet fiat punto 1.2 benzine

1 200 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Tet 10:53 Makina , Tiranë

Land Rover Discovery TD5 2.5 Manuale 4x4

6 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Tet 16:27 Makina , Tiranë

Shitet Benz 220 nafte, Automat, viti 2006

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 15:09 Makina , Berat

Fiat punto 1.9 Naft

1 500 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Sht 21:56 Makina , Tiranë

Shitet se kam nje makin tjeter.

900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 09:41 Makina , Berat

Fiat punto 1.9 Naft

1 500 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Sht 09:18 Makina , Berat

Fiat punto 1.9 Naft

1 500 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Sht 19:42 Makina , Tiranë

Shitet

2 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Sht 09:23 Makina , Tiranë

Shitet

2 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Sht 09:09 Makina , Tiranë

Shitet

2 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Sht 09:49 Makina , Tiranë

Shitet

2 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Sht 08:12 Makina , Tiranë

Shitet

2 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Sht 13:41 Makina , Tiranë

Shitet

2 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Sht 18:57 Makina , Tiranë

Shitet

2 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Gush 21:04 Makina , Tiranë

Shitet

2 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Korr 14:43 Makina , Tiranë

fiat punto 1.2 benzin viti 2000

1 200 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Qer 07:45 Makina , Tiranë

Fiat Punto 1.2 benzine-gaz 2008

2 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Maj 18:32 Makina , Shkodër

Fiat Punto

1 299 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Maj 00:21 Makina , Elbasan

Shiter Fiat punto 1.2 benzin gaz

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Pri 10:51 Makina , Lezhë

Fiat punto

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Mar 20:18 Makina , Tiranë

Fiat punto

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Shk 20:31 Makina , Shkodër

fiat punto

900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Shk 20:51 Makina , Shkodër

fiat punto

900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Shk 21:22 Makina , Kurbin

Fiat

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Jan 20:29 Makina , Tiranë

Shitet se kam nje makit tjeter:

130 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Jan 19:06 Makina , Tiranë

Shitet fiat 1.9 nafte

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Jan 12:31 Makina , Durrës

Fiat

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
01 Jan 18:37 Makina , Lushnjë

Fiat Punto

1 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Dhj 17:54 Makina , Tiranë

FIAT PUNTO 1.2 BENZIN+GAZ

1 490 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Dhj 18:44 Makina , Vlorë

Okazion

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Nën 10:46 Makina , Vlorë

Fiat punto

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Nën 18:37 Makina , Korçë

Fiat

1 400 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Nën 12:10 Makina , Tiranë

Fiat

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Nën 10:51 Makina , Tiranë

Shitet

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Nën 06:18 Makina , Tiranë

Fiat punto

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Sht 17:57 Makina , Tiranë

850EURO GAZ BENZINE

850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Gush 20:41 Makina , Durrës

Fiat punto

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Gush 00:29 Makina , Tiranë

Fiat Punto Okazionnn

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Korr 16:23 Makina , Elbasan

shitet fiat punto benzin gas

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Korr 15:36 Makina , Tiranë

Shitet Fiat Punto viti 2000

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Korr 22:43 Makina , Kavajë

Shitet ose nderohet , fiat punto

17 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Qer 18:01 Makina , Tiranë

OKAZION!! Shitet fiat punto

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Qer 11:07 Makina , Fier

Fiat

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Qer 22:27 Makina , Durrës

SHITET FIAT PUNTO 1.2 BENZIN VITI 2000

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Maj 22:58 Makina , Tiranë

Shitet

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Maj 11:59 Makina , Tiranë

Fiat Punto Okazion!!!

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Fiat punto 2000 viti | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione