Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Fiat panda benzine gaz | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Fiat , 22
BMW , 12
Opel , 10
Ford , 8
Audi , 7
Volvo , 4
Cadillac , 3
Hummer , 3
Peugeot , 3
Citroën , 2
Mazda , 2
Seat , 2
Chrysler , 1
Dodge , 1
Honda , 1
Kia , 1
MINI , 1
Nissan , 1
Porsche , 1
Toyota , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Fiat panda benzine gaz,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Fiat panda benzine gaz Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 01:07 Makina , Tiranë

SHITET VOLKSWAGEN JETTA 2011 BENZINE GAZ

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:58 Makina , Tiranë

Cadillac escalade 6.2 V8 okazion

13 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:58 Makina , Tiranë

BMW 750i FULL

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:58 Makina , Tiranë

BMW 730Li 2014 benzin gaz 100%full

20 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:58 Makina , Tiranë

HUMMER H2 FULLLL

20 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:54 Makina , Tiranë

Disqe bmw 20 M

650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 23:54 Makina , Tiranë

Mbrojtese stopi hummer h2

100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:06 Makina , Tiranë

Shitet o ndrrohet Nissan Murano 3.5 Benzine/ Gaz viti 2008

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:42 Makina , Tiranë

Shitet Bmw X5 full opsions xdrive3.0i

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:42 Makina , Tiranë

Shitet: Dodge charger sx-t 2012 okazion

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 18:48 Makina , Tiranë

OPEL AUTOMATIK VITI 2004 OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNN

2 499 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 15:48 Makina , Durrës

C200 kompressor benzine/gaz

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:19 Makina , Tiranë

Peugeot 208 Active e Vitit 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 14:19 Makina , Tiranë

Citroen C3 XTR, 1.4 Benzine/Gaz ,Cmimi 3200 Euro

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:06 Makina , Korçë

Mercedes-Benz C300 AMG

10 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 10:06 Makina , Korçë

Mercedes-Benz S500 AMG

8 990 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:47 Makina , Tiranë

Fiat Panda 4×4 Zvicre

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 09:26 Makina , Tiranë

BMW BENZIN GAZ 2009 OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:12 Makina , Korçë

���� Mercedes Benz C180 SPORT EDITION ����

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 00:39 Makina , Elbasan

Okazion Audi A6 2.4 Benzine Gaz

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Tet 20:26 Makina , Tiranë

��Passat 2013 Benzine Automat��

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Tet 17:57 Makina , Fier

Ford Focus 2012 Automat‼️

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Tet 13:59 Makina , Tiranë

Audi A5

14 700 EUR

04 Tet 10:46 Makina , Durrës

OKAZION ( per kesh ) FORD F-150 Benzin + Gaz

16 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Tet 10:43 Makina , Durrës

Okazion per kesh Ford Fiesta 1.6 benzin automat

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Tet 08:10 Makina , Tiranë

Citroen C3. 2006, 1.2 Benzine

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Tet 20:04 Makina , Kukës

C220 2007-2008

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Tet 18:53 Makina , Elbasan

�� Audi A6 ��

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Tet 10:26 Makina , Tiranë

Opel Vectra 2004 1.8 Gaz/benzine 130.000km!

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Tet 10:26 Makina , Tiranë

Shitet Opel Vectra + serbatori full 60 Litra! 130.000km

2 750 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Tet 10:26 Makina , Tiranë

Opel Vectra 1.8 benzine 2004

2 750 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Tet 10:26 Makina , Tiranë

Opel Vecra 1.8 benzine me 60 litra dhurate

2 650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Tet 10:26 Makina , Tiranë

2750€ Opel Vectra OKAZION! 136.000 km

2 750 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Sht 15:36 Makina , Tiranë

Okazion Seat Ibiza

3 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Sht 10:20 Makina , Tiranë

Honda Pilot , Automat - FULL EXTRA - SUPER

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Sht 23:49 Makina , Tiranë

C class 300 4matic Benzin /Gaz

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Sht 17:01 Makina , Tiranë

LAND ROVER FREELANDER 2 S TD4 HSE 2.2 4WD

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Sht 14:35 Makina , Tiranë

Disqe bmw

750 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Sht 14:35 Makina , Tiranë

Disqe 20 M origjinale

1 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Sht 21:40 Makina , Tiranë

Urgjent!! Chrysler 300c FULL OPTION BENZIN/GAZ

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Sht 10:20 Makina , Tiranë

Fiat Panda

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Sht 12:21 Makina , Tiranë

OKAZION!!! FORD FIESTA 1.4 AUTOMAT, Benzinë/GAZ

6 099 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Sht 15:00 Makina , Tiranë

��AUDI A4 BENZIN+GAZ 100%��

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 17:48 Makina , Durrës

KIA SOUL Vip Package 2015

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Sht 14:34 Makina , Tiranë

Shitet Fiat Panda 2009

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Sht 09:11 Makina , Korçë

Mazda 6 - SUPER CMIM DHE GJENDJE- BENZIN GAZ

2 550 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Fiat panda benzine gaz | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione