Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Fiat multipla 1.9 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Fiat , 72
Audi , 10
Renault , 4
Lancia , 1
Opel , 1
Seat , 1
Škoda , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Fiat multipla 1.9,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Fiat multipla 1.9 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:04 Makina , Lezhë

Audi A4 B5

1 850 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:12 Makina , Tiranë

OKAZION Golf 5 super gjendje 1.9 TDI

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:24 Makina , Durrës

Caddy 1.9 nafte.2007. Nderrohet 0699490943

5 699 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:24 Makina , Durrës

Caddy 1.9 nafte.2007. Nderrohet 0699490943

5 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:24 Makina , Durrës

Caddy Maxi 2010 .Nderrohet

7 777 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:27 Makina , Tiranë

Audi a4 1.9 naft

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:23 Makina , Tiranë

Golf 5 1.9 naft

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:23 Makina , Tiranë

Seat Cordoba 1.9

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 18:45 Makina , Durrës

Golf 1.9 Automat

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Nën 16:51 Makina , Shkodër

Shitet audi a8 me look s8 3.0 tdi

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Nën 11:17 Makina , Tiranë

Audi S7 Carbon Package Sapo ardhur��������Full Option

29 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Nën 09:09 Makina , Durrës

OKAZION PER KESH Lancia Delta 1.9 nafte

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Nën 16:41 Makina , Lushnjë

Shitet Fiat Bravo 1.9 nafte 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Nën 09:40 Makina , Tiranë

OPEL ZAFIRA 1.9 NAFTE AUTOMAT 7 VENDE

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Nën 11:24 Makina , Tiranë

Audi A7 3.0 TFSI S-Line Automat FULL ����

20 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Tet 23:26 Makina , Lushnjë

Golf Automat

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Tet 18:21 Makina , Kukës

Sharan 1.9 TDI Automatik 7 Ulse Model 2006 PA DOGAN

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Gjendje: I ri
22 Gush 18:33 Makina , Durrës

Golf 1.9

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Shk 18:19 Makina , Tiranë

Audi A3 1.9 TDI

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Jan 10:36 Makina , Durrës

CADDY MAX 1.9 NAFT VITI 2009 GJENDJE PERFEKTE

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Dhj 10:38 Makina , Tiranë

shitet

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Dhj 22:39 Makina , Durrës

Fiat Multipla 1.9 Nafte Manual Viti 1999

1 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Dhj 16:14 Makina , Durrës

CADDY MAX 1.9 NAFT MANUAL GJENDJE PERFEKTE

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Dhj 16:39 Makina , Tiranë

AUDI A3 1.9 NAFTE 6 MARSHE

2 290 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Dhj 21:18 Makina , Korçë

Fiat Multipla 1300euro

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Nën 14:43 Makina , Tiranë

SKODA ROOMSTER 1.9 NAFTE 2009

4 190 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 09:02 Makina , Shkodër

Fiat Multipla

1 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Nën 13:26 Makina , Tiranë

GOLF 5

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Tet 17:19 Makina , Krujë

Fiat

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Gush 00:33 Makina , Tiranë

GOLF V 1.9 TDI

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Korr 23:04 Makina , Tiranë

Audi A3 Coupe 1.9 TDI

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Qer 17:58 Makina , Durrës

shitet

300 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Maj 20:30 Makina , Elbasan

Shitet per arsyje mosperdorimi

20 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Pri 08:35 Makina , Tiranë

Shitet ose Nderrohet + diferencen nga ana jone

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 20:28 Makina , Tiranë

Shitet & Mundesi Nderrimi +-

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 03:35 Makina , Elbasan

Shitet/nderrohet audi a4

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Pri 19:46 Makina , Tiranë

Shitet & Mundesi Nderrimi +-

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 19:10 Makina , Tiranë

Shitet Fiat Multipla

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Pri 01:23 Dyqani Makina , Kavajë

⛔️⛔️E shitur ⛔️⛔️

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Pri 23:02 Makina , Tiranë

Shitet Fiat Multipla

1 750 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Mar 18:03 Makina , Tiranë

Shes Fiat Multipla 1.9 JTD

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 17:08 Makina , Fier

Shitet fiat multipla

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Shk 18:07 Makina , Tiranë

Shitet Alfa Romeo 159

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 09:36 Makina , Shkodër

Fiat Bravo

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 09:18 Makina , Vlorë

����OKAZION����

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 20:56 Makina , Tiranë

Okazion passat 2002 superr gjendje.

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Jan 14:04 Makina , Shkodër

Shitet Fiat Miltipla Naft 1300€

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Nën 14:31 Makina , Vlorë

Shitet Fiat Multipla 1.9 Nafte

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Nën 19:05 Makina , Lushnjë

fiat okazion

1 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Nën 17:54 Makina , Vlorë

Golf 5 shitet ose mundesi nderrimi

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Fiat multipla 1.9 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione