Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Fiat bravo 2011 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Fiat , 47
Audi , 15
BMW , 9
Ford , 6
Toyota , 5
Seat , 3
Nissan , 2
BAIC , 1
Cadillac , 1
Hyundai , 1
Peugeot , 1
Volvo , 1
Chevrolet , 1
Porsche , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Fiat bravo 2011,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Fiat bravo 2011 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 05:34
Linku:
Makina , Tiranë

Benz C250 2012 benzine/gaz 4matic

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 22:14 Makina , Durrës

VW Golf 6 look Gti 2.5 benzin gaz

7 499 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:14 Makina , Durrës

Audi A8 4.2 benzin nga zvicra me dogan

16 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:41 Makina , Tiranë

VOLVO XC60 3.0

12 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:11 Makina , Tiranë

FORD 2012 KUGA OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

8 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:01 Makina , Tiranë

Q3 premium plus

38 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 20:34 Makina , Tiranë

FORD KUGA INDIVIDUAL 2.0TDCI 4WD

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:03 Makina , Tiranë

TOURAN 1.6 2011 AUTOMATIK ‼️

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:54 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ E300CDI ///AMG LINE

12 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:48 Makina , Tiranë

Disqe 18 seria 7 viti 2011

30 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:46 Makina , Fier

Audi A4 Avant 2.0 Nafte

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:20 Makina , Durrës

Caddy 1.9 nafte.2007. Nderrohet 0699490943

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:20 Makina , Durrës

Caddy Maxi 2.0 nafte 8-valvola.2010 Nderrohet

7 777 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:20 Makina , Durrës

Caddy Maxi 1.9 nafte.Automat

6 399 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 18:17 Makina , Durrës

Ml550 2011 benzin Gaz super full

16 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:57 Makina , Tiranë

Volkswagen Touran 2012 ����

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:54 Makina , Kukës

SHITET GOLF 4 AUTOMATIK TIPTRONIK

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:05 Makina , Durrës

Porsche cayenne 3.0 Naft

25 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:46 Makina , Tiranë

Audi A3 2.0 Tdi Sport Line -09

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:05 Makina , Tiranë

Navigator Android 10.1 për Mercedes w204, 2GB RAM + 32GB ROM

299 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:29 Makina , Tiranë

Okazion Benz C220 CDI full 2009

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:09 Makina , Kukës

Golf VI 2.0 Manual 6+R

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 11:21 Makina , Fier

S4 FABRIKE 120.000KM

13 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 08:07 Makina , Durrës

Cadillac Escalade 2008 Motor 6.2 Benzine Per Pjese

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 05:34 Makina , Tiranë

Benz C250 2012 benzine/gaz 4matic

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Dhj 08:01 Makina , Durrës

Pjese kembimi Jetta+ Passat 2.5 / 2.0 / 1.8 / 2.0 nafte

Viti: 2012
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
04 Dhj 09:05 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz E350 CDI/AMG LINE /FULL OPTION

16 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Dhj 11:29 Makina , Tiranë

Volkswagen Touran 2.0 TDI 7vendesh

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Dhj 20:16 Makina , Kavajë

Seat ibiza 1,2 naft 2011 start stop

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Dhj 15:21 Makina , Vlorë

OKAZIONN SHITET/NDERROHET

19 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Dhj 06:17 Makina , Tiranë

OKAZION

111 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Dhj 06:17 Makina , Tiranë

OKAZION Audi A8

17 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Nën 09:55 Makina , Tiranë

PEUGEOT 308 1.6 NAFTE viti 2011

2 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Nën 09:14 Makina , Tiranë

Mercedes Benz SEL 500

10 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1982
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Nën 00:53 Makina , Tiranë

Toyota Land Cruiser 150 Prado

28 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Nën 18:08 Makina , Tiranë

Fiat Bravo 1.6 Nafte, 2011

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Nën 19:21 Makina , Tiranë

Okazion Disqe AMG Origjinale 18 me goma

650 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Nën 19:21 Makina , Tiranë

Disqe Origjinale 18'' BMW X3 X5 X6 Seria 3,5,7

350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Nën 16:40 Makina , Fier

E Class 350 Bluetec

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Nën 15:37 Makina , Tiranë

Mercedes benz full option

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Nën 13:33 Makina , Fier

Hyundai ix35 2.0 Naft 2011 4x4

9 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Nën 17:51 Makina , Tiranë

Fiat Punto EVO 1.3 nafte 2011

3 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Nën 11:24 Makina , Tiranë

Audi A7 3.0 TFSI S-Line Automat FULL ����

20 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Nën 16:21 Makina , Vlorë

Shitet Fiat Bravo 1.6 multijet 2011

4 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Nën 12:19 Makina , Durrës

0682007055

3 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Tet 18:11 Makina , Durrës

viti 2011 naft 1.6 0682007055

4 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Tet 14:14 Makina , Elbasan

Fiat Bravo Automat 2011

4 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Tet 22:51 Makina , Durrës

��Mercedes Benz C220 2015 16.500€��

16 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Fiat bravo 2011 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione