Fiat Grand Punto | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Audi , 150
Ford , 130
Fiat , 121
BMW , 115
Toyota , 51
Opel , 32
Nissan , 25
Peugeot , 23
Renault , 23
Land Rover , 18
Citroën , 18
Mitsubishi , 15
Smart , 15
Volvo , 10
Chrysler , 9
Seat , 8
Lancia , 8
Hyundai , 7
Porsche , 7
MINI , 6
Jaguar , 6
Jeep , 6
Mazda , 5
Škoda , 5
Chevrolet , 5
Suzuki , 4
Saab , 4
Honda , 4
Kia , 2
Ssangyong , 2
Lexus , 2
Cadillac , 1
Dodge , 1
Subaru , 1
Tata , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Fiat Grand Punto , kategori Makina , ose vendndodhje , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Fiat Grand Punto Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 19:35
Linku:
Dyqani ,

Shitet Mitsubish Attrage Automat 1.2 benzine 2015

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 15:17
Linku:
,

SHITET MERCEDES C220

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:58
Linku:
Dyqani ,

❌❌super Okazion! Ml320 bluttec❌❌

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:50
Linku:
,

Mercedes Benz c 300 OKAZION

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 14:06
Linku:
,

Golf 6 OKAZION

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 20:13 ,

Toyota yaris 1.0 benzin

2 070 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:13 ,

OPEL CORSA 1.3 NAFTE

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:12 Dyqani ,

Vw polo Kamio Automatike

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:12 ,

Nisan micra 2005

2 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:11 ,

Ford fiesta 1.4 nafte

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 20:11 Dyqani ,

Renault Clio 1.5 naft viti 2013

6 120 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 20:10 ,

Ford fiesta benzin gaz

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:10 Dyqani ,

Mercdes benz S500 benzin+gaz

12 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:10 Dyqani ,

Mercedes Benz S Class 420cdi

12 420 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:10 Dyqani ,

AUDI A4 ✅ VITI 2010✅ MOTORRI 2.0 NAFTE✅

8 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:09 Dyqani ,

Opel Astra 1.6nafte viti 2015 Full opsion

8 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 20:09 Dyqani ,

Suzuki Swift 1.3benzin+Gaz 4x4 mundesi nderimi

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 20:07 Dyqani ,

C CLASS 220✅ AUTOMATIK✅ VITI 2005✅

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:59 ,

AUDI A6 3.0 TDI Sapo ardhur nga GJERMANIA��������

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:59 ,

/OKAZION/ TOYOTA YARIS 1.4 NAFT D-4D 2010 6 MARSHE����

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:59 ,

OKAZION CITROEN C2 1.4 NAFT AUTOMATIKE GJENDJE PERFEKTE����

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 19:53 ,

mercedes benz c220 esprit super gjendje!

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:51 ,

AUDI A6 2.4 BENZINE ZVICRA������������

52 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:50 ,

AUDI A6 2.4 BENZIN SAPO ARDHUR NGA ZVICRA������������

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:49 ,

E270 avantgarde automat ardhur nga ZVICRA��������

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 19:41 ,

ML 350 2011 benzin-gas

15 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:40 ,

Touareg 2.5 TDI automat

6 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:40 ,

OKAZION VW GOLF 5 PLUS 1.9tdi taksa per nje vit 0693585393

3 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:40 ,

Smart 800 cc nafte 2011 OKAZION

5 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 19:40 ,

OKAZION BMW x5 xdrive3.0 pa taks lluksi 7vende 0693585393

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:40 ,

OKAZION VW Touran1.9 Automat DSG 0693585393

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:38 ,

Bmw e60 look M (packet) 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:38 ,

Bmw e60 Look M Full Options 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:37 Dyqani ,

Shitet Bmw X5 M 3.5 Benzine 2015

32 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 19:37 ,

❌OKAZION PER PAK DIT❌ FORD FIESTA 2010 TITANIUM

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:37 ,

❌OKAZION PER PAK DIT❌ Mercedes Benz S350L Full Options

39 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:37 Dyqani ,

Shitet Vw Touran Automat 2.0 diesel 7 vende

4 410 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:37 Dyqani ,

Shitet Opel Combo benzine 2009

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:37 Dyqani ,

Shitet Vw Sharan Automat 2.0 Diesel 2011

10 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 19:35 Dyqani ,

Shitet SsangYong Kyron 4x4 Manual 2.0 diesel

4 230 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 19:35 Dyqani ,

Shitet Mitsubish Attrage Automat 1.2 benzine 2015

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 19:35 Dyqani ,

Shitet Audi Q7 S line 3.0 Diesel me 7 vende

7 830 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:34 Dyqani ,

Shitet Skoda Octavia Automat 1.9 Diesel

5 130 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:34 Dyqani ,

Shitet Opel Meriva Automat 1.6 Benzine

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:34 Dyqani ,

Shitet VW Tiguan Automat 2.0 Nafte 2009 4Motion

8 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:33 Dyqani ,

Shitet VW Caddy 1.6 benzine 2006

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 19:27 ,

Audi Q7+liber sherbimesh

8 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:27 ,

Seat Altea 2006 automatik

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:27 ,

Ford FiestaTitanium 2010 benzin/gaz BRC

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:26 ,

BMW X1 X-Drive+liber sherbimesh

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:26 ,

Peugeot Ranch 2004

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:26 ,

Ford Focus 1.6 dissel

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj Fiat Grand Punto | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim