Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Fiat Bravo 2012 1.6 - Makina Të gjitha në Shqipëria

Fiat , 11
BMW , 2
Seat , 2
MINI , 1
Volvo , 1
Ford , 1
Audi , 1
Porsche , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Fiat Bravo 2012 1.6,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Fiat Bravo 2012 1.6 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 00:42 Makina , Korçë

Mercedes-Benz E250 AMG 2012

4 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 09:24 Makina , Tiranë

PORSCHE CAYENNE 3.0 PLATINIUM EDITION GTS DESIGN FACELIFT-15

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Mar 23:32 Makina , Tiranë

SEAT LEON 1.6 NAFTE AUTOMAT 2012

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Mar 23:32 Makina , Tiranë

SEAT ALTEA 1.6 NAFTE AUTOMAT 2012

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Mar 17:57 Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN TOURAN 1.6 NAFTE FULL OPTION

8 699 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Mar 17:46 Makina , Durrës

Mercedes Benz S580 Hybrid (Maybach Line)

11 111 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Mar 09:58 Makina , Tiranë

VW Volkswagen Touran Turan 1.6 NAFTE AUTOMAT

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Mar 13:53 Makina , Tiranë

OKAZION MINI COOPER 2010 AUTOMATIK 1.6

3 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Mar 15:40 Makina , Vlorë

GOLF 6 .14 BENZIN 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Shk 16:06 Makina , Tiranë

Bmw seria 5, 520d nafte, Automat, 6200 euro

6 200 EUR Çmimi me zbritje

07 Shk 00:40 Makina , Korçë

Volvo xc60 awd 97 mij km

16 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
04 Shk 10:45 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz E200 W212 2011 Full Opsion

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Jan 22:11 Makina , Shkodër

Mitsubishi colt 1.5 naft 2008

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Jan 17:17 Makina , Tiranë

BMW SERIE3 320D AUTOMAT

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Jan 12:26 Makina , Tiranë

Volkswagen Touran 2.0 TDI 6+1

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Dhj 19:36 Makina , Tiranë

Volkswagen Touran 2012 ����

8 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 11:29 Makina , Tiranë

Volkswagen Touran 2.0 TDI 7vendesh

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Sht 22:03 Makina , Tiranë

golf 6 benzin+gaz fabrike luk GTI

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Pri 09:07 Makina , Tiranë

shes

5 000 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 20:09 Makina , Tiranë

Ford C-Max SUPER OKAZION 2009

111 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Mar 19:28 Makina , Korçë

golf 6 gtd U SHIT flm merrjep

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Mar 10:32 Makina , Tiranë

Shes fiat bravo 1’6 2012 nafte

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Tet 10:04 Makina , Fier

Okazion CC 2012

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Tet 18:22 Makina , Tiranë

shes fiat bravo 2012

4 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Sht 20:44 Makina , Lushnjë

Shitet fiat bravo

3 700 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Shk 09:42 Makina , Tiranë

SHITET FIAT BRAVO AUTOMATIC NAFT 2012

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Shk 22:32 Makina , Tiranë

SHITET FIAT BRAVO AUTOMATIC NAFT 2012

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Jan 17:46 Makina , Tiranë

OOKKAAZIONNN

7 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Dhj 09:05 Makina , Durrës

Fiat Bravo 1.6 Nafte 2012

5 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Gush 20:55 Makina , Tiranë

Fiat Bravo 2012 1.6naft

4 230 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Maj 16:42 Makina , Vlorë

Fiat Bravo Viti 2012 1.6 Nafte

3 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Maj 14:35 Makina , Tiranë

OKAZION FIAT BRAVO NAFT 1.6 VITI 2012 MANUAL

3 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Pri 12:14 Makina , Durrës

Fiat bravo 1.6 multijet

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Fiat Bravo 2012 1.6 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione