Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

FIORINO | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Audi , 97
Fiat , 96
BMW , 72
Volvo , 68
Ford , 63
Toyota , 45
Opel , 31
Citroën , 17
Peugeot , 13
Land Rover , 12
Seat , 12
Nissan , 11
Renault , 11
Smart , 9
Chevrolet , 6
Honda , 6
Hyundai , 6
Lancia , 5
Mazda , 4
Porsche , 4
Škoda , 4
Cadillac , 3
MINI , 3
Ssangyong , 3
Jaguar , 2
Acura , 1
Daihatsu , 1
Jeep , 1
Lexus , 1
Maserati , 1
Saab , 1
Suzuki , 1
BAIC , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe FIORINO,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj FIORINO Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 13:53
Linku:
,

BMW 535i M-Packet Twin Power Turbo 2011 Automat ✅

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Maj 18:06
Linku:
,

Glk 320 Cdi 4 Matic AMG Line

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 00:33 ,

Mercedes benz CLS 250 Bluetec 4Matic

19 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:33 ,

Audi A4 Avant 2.0 Nafte

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:33 ,

Mercedes benz CLA200

16 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 00:33 ,

Mercedes benz GLA 200 4Matic

19 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:33 ,

Mercedes benz S350

34 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:33 ,

Mercedes benz C220 Avantgarde

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:32 ,

Mercedes benz GLK220 bluetec 4Matic

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:32 ,

Mercedes benz C200

19 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:09 ,

Tiguan PANORAMA AUTOMAT 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:09 ,

Land Rover FREENLANDER PANORAMA TD4

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:09 ,

Golf 6 TEAM INDIVIDUAL

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:00 ,

TOYOTA AVENSIS SHITET EDHE NDROHET

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:23 ,

C4 picasso 2008 automat 2.0 naft familjare

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:23 ,

❌SHITET VW PASSAT 2.0 TDI/VITI 2006/187.000 km❌

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:23 ,

❌SHITET OPEL ZAFIRA 1.9CDTI/6+1 vende❌

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:20 ,

C4 picasso 2008 automat 2.0 naft familjare

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:20 ,

❌SHITET GOLF V PLUS 1.9TDI/AUTOMAT/VITI 2007❌����

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:20 ,

❌SHITET C220 cdi *AVANTGARDE*/AUTOMAT/VITI 2010/202.000Km❌

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:20 ,

❌SHITET FORD KA 1.2 BENZINE/VITI 2010❌

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:20 ,

❌SHITET VW CADDY 1.9 TDI/MANUAL/218.000 KM❌����

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:17 ,

OKAZION 2013 AUDI A4 2.0 TFSI 94.000KM

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 23:17 ,

SUPER VOLKSWAGEN PASSAT CC 2.0 TDI

9 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:59 ,

C200 Kompressor Automat

3 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:50 ,

Hyudai Getz 1.5CRDI SAPO ARDHUR NGA ZVICRA

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:50 ,

OKAZION AUDI A6 3.0TDI SAPO ARDHUR

12 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:50 ,

BMW 530D F10 AUTOMAT SAPO ARDHUR����

14 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:50 ,

C180 CDI 2012 sapo ardhur nga jashte

7 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:44 ,

Tiguan 2015 2.0TSI

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 22:44 ,

GL320 2008

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:44 ,

Audi A5 2014

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 22:44 ,

Maserati GTS 530hp

45 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 22:37 ,

Audi A8 4.2 Tdi me dogane i sapoardhur nga Zvicra

19 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:37 ,

2011 GOLF 6 2.0TDI FULL OPTION

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:37 ,

OKAZION MERCEDES-BENZ S350 PRESIDENTIAL

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:37 ,

SUPER Volkswagen Jetta NAFTE 1.6 TDI

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:34 ,

OKAZION BMW 7 SERIES PRESIDENTIAL

12 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:29 ,

��️kazione Toyota♻️

1 500 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:29 ,

BMW Seria 7 (Super Okazion)

11 590 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:28 ,

Bmw 750 Okazion 2011

12 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:28 ,

BMW X5 2009 ( Super Okazion )

9 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:16 ,

�� OKAZION C CLASS��

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:07 ,

Opel Meriva Automat Dokumenta te paguara

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:07 ,

Bmw x3 2.0 Nafte Automat 120.000KM Liber Sherbimesh ����

13 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 22:03 ,

Volkswagen Jetta Bluemotion Full Options

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:03 ,

Mercedes Benz C class 2018 Amg Look Super Okazion

28 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 22:01 ,

Okazion Hyundai i10 2009 automat 1.0 benzin

3 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 22:01 ,

ML 350 Bluetec Look 6.3 AMG mundesi nderrimi

19 950 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:42 ,

VW GOLF 5 AUTOMATIK I SAPOARDHUR NGA ����

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj FIORINO | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione