Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Evo ose Nderrohet | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Mercedes-Benz , 17150
VW Volkswagen , 2868
Audi , 2013
BMW , 1782
Ford , 1357
Fiat , 877
Opel , 729
Renault , 499
Peugeot , 422
Land Rover , 404
Toyota , 391
Smart , 235
Alfa Romeo , 227
Volvo , 224
Citroën , 223
Nissan , 199
Mitsubishi , 169
Porsche , 154
Seat , 137
Jeep , 115
Hyundai , 111
MINI , 109
Chrysler , 103
Jaguar , 94
Lancia , 82
Škoda , 76
Chevrolet , 68
Mazda , 64
Kia , 50
Honda , 46
Suzuki , 45
Saab , 41
Ssangyong , 35
Dodge , 34
Rover , 26
Cadillac , 21
Lincoln , 16
Hummer , 15
Isuzu , 11
Acura , 11
Daewoo , 11
Subaru , 11
Great Wall , 10
MG , 10
Infiniti , 9
Tata , 9
Lexus , 7
Maserati , 5
Aixam , 5
Daihatsu , 5
Dacia , 4
GMC , 4
Alpina , 3
Piaggio , 3
Ferrari , 3
BAIC , 2
Bentley , 2
Buick , 1
Zastava , 1
Landwind , 1
Pontiac , 1
Corvette , 1
Morgan , 1
Lifan , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Evo ose Nderrohet,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Evo ose Nderrohet Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

28 Sht 14:48
Linku:
Makina , Tiranë

Audi A6 2013

14 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Sht 17:59
Linku:
Makina , Vlorë

Okazion

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 07:39
Linku:
Makina , Fier

Mercedes benz CLA200

16 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:34
Linku:
Makina , Tiranë

CLS 320/ 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:54
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes benc GlK

1 LEK

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 15:29 Makina , Tiranë

FIAT FRIGORIFER NGRIRES VITI 2011 ME DOGAN NDERROHET

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:29 Makina , Tiranë

MERCEDES S 550 LUNGO 2011 MUNDESI NDRRIMI

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:24 Makina , Korçë

Okazion Mercedes Nafte

9 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:23 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C220 CDI AVANTGARDE SPORT EVO SAPO ARDHUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:18 Makina , Tiranë

Bmw 530D Seria 5 3.0 Nafte Look M Power E60 -05

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:17 Makina , Tiranë

Benz Cls 500 Benzin gaz me letra per 1 vite

7 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:17 Makina , Vlorë

ML Benzin-Gas

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:17 Makina , Vlorë

Mercedes Benz

55 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:17 Makina , Shkodër

Mercedes-Benz EVO 280 CDI Avantgarde - 2008

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:17 Makina , Tiranë

Bmw 2010 750i Mundsi ndrrimi

9 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:17 Makina , Tiranë

Hyundai tucson2.0 benzin/gaz mundsi ndrrimi

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:14 Makina , Tiranë

OKAZION Passat 1.9

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:09 Makina , Tiranë

Evo, okazion E200cdi, 5000 euro

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 15:09 Makina , Tiranë

Shitet okazion mercedez benz e cclas evo automat 220 2009

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:09 Makina , Tiranë

Mercedes Benz 2005 Autoamt

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:09 Makina , Tiranë

1.3 NAFTE OPEL MERIVA

2 650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:09 Makina , Tiranë

Ml 350 bluetec 4 matic 2013 ����

17 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:09 Makina , Tiranë

Mercedes Benc

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:08 Makina , Durrës

Shitet C Class w203 viti 2007 i sapo ardhur nga Gjermania

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:08 Makina , Durrës

Shitet C Class w203 vit 2007 i sapo ardhur nga Gjermania

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:07 Makina , Durrës

Jeep Grand CHerokee Benzin Gaz Okazion

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 15:07 Makina , Tiranë

nderrohet

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:07 Makina , Pogradec

MERCEDES BENZ E 220 AVANGARDE I VITIT 2007

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:07 Makina , Tiranë

BMW 520D AUTOMAT(dhe me nderrim)

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:07 Makina , Tiranë

Mazda.3.1.6.Dizel.Comfort 06 ����

3 595 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:06 Makina , Durrës

Nisan Qashqai����Gaz-Benzine,Automat 7G+/-,2008����

7 450 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:06 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E Class Avangarde Full option 2006

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:06 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ E350CDI FULL OPTION

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:05 Makina , Durrës

C-Class 220 CDi Evo Manual 6+R Viti 2004

330 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:03 Makina , Tiranë

BMW X5 3.5d Xdrive Sport M Package 3.0L 10/2015 M Twin Turbo

31 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:03 Makina , Tiranë

ML 350 BLUETEC 2014 360 grade kamera AMG Panorama W166

22 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:03 Makina , Fier

E220 cdi Elegance manual

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:00 Makina , Fier

Soft Top Jeep Wrangler Goma Disqe

11 111 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 14:59 Makina , Fier

DOG RAM 5.7 HEMI VITI 2008 BENZIN AUTOMAT

15 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:59 Makina , Fier

Jeep Wrangler Sahara Automat 3.8 Benzin

17 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:59 Makina , Fier

Dog Ram 5.7 Hemi viti 2008 Benzin Automat

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:59 Makina , Fier

Dog Ram Viti 2008 Benzin 5.7 Hemi

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:59 Makina , Fier

DOG RAM 5.7 HEMI VITI 2008 BENZIN AUTOMAT

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:59 Makina , Fier

Dog Ram Viti 2008 Benzin 5.7 Hemi

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:35 Makina , Tiranë

Audi A5 SPORT-LINE 2014

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:35 Makina , Tiranë

VW Touran 2008 Automat 7G

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:35 Makina , Tiranë

Mini Cooper ONE

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:35 Makina , Tiranë

Audi A3 S-Line 2014

15 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:35 Makina , Tiranë

Audi A4 Automat 2009

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:35 Makina , Korçë

���� Mercedes Benz C180 SPORT EDITION ����

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Evo ose Nderrohet | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione