Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

EVO - Makina Të gjitha në Shqipëria

Mercedes-Benz , 12659
Fiat , 397
Audi , 270
BMW , 182
Volvo , 139
Ford , 118
Toyota , 76
Land Rover , 74
Opel , 53
Chrysler , 34
Porsche , 23
Peugeot , 21
Citroën , 18
Škoda , 17
Seat , 15
Smart , 15
Renault , 14
Nissan , 13
Hyundai , 13
Acura , 12
Jeep , 12
Chevrolet , 8
Lancia , 7
Mazda , 6
MINI , 5
Honda , 5
Suzuki , 4
Hummer , 4
Jaguar , 4
Ssangyong , 4
Aixam , 3
Subaru , 3
BAIC , 2
Alpina , 2
Dodge , 2
Infiniti , 2
Isuzu , 1
TVR , 1
Dacia , 1
Buick , 1
Zastava , 1
Kia , 1
Maserati , 1
Cadillac , 1
Saab , 1
Daihatsu , 1
GMC , 1
Morgan , 1
Ferrari , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe EVO,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj EVO Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 08:57
Linku:
Makina , Tiranë

GL 350

27 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:01
Linku:
Makina , Tiranë

VW GOLF - 1.6 TDI AUTOMAT 2013

10 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 01:30
Linku:
Makina , Tiranë

Mazda 3 viti 2006 - 1.6 Nafte

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Sht 11:03
Linku:
Makina , Tiranë

VW GOLF 7 2.0 TDI AUTOMAT 2015 GTD✅����

14 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:41
Linku:
Makina , Durrës

Mercedes E 280 benzine automat 08 nga ZVICRA ����❌����

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 09:53 Dyqani Makina , Kavajë

Mercedes benz C220 automat

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:49 Makina , Pogradec

BENZ E 200 CDI 11-2008 AUTOMAT NGA GJERMANIA

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:49 Makina , Tiranë

Ford fiesta 1.2 benzin me dokumenta

80 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:46 Makina , Tiranë

Suzuki Swift 1.3 DDIS NAFT

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:45 Makina , Durrës

Caddy 1.9 i thjesht 4+1 vende nderrohet

4 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:38 Dyqani Makina , Fier

Fiat Punto Evo viti 2013 1.3 mjt 75cv

5 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 09:38 Dyqani Makina , Fier

Fiat Punto evo viti 2014 1.3 mjt 75cv

6 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 09:35 Makina , Tiranë

BMW 530 LOOK M VITI 2008 OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:34 Makina , Durrës

Audi Q5 2014 - 2.0T Premium Plus

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 09:34 Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN 2018 TIGUAN 52000 KILOMETER OKAZIONNNNNNNNNN

22 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 09:33 Makina , Durrës

Glk 220 - 4 Matic 2009

9 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:32 Dyqani Makina , Fier

Fiat Punto Evo viti 2014 1.3 mjt 75cv

5 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 09:31 Dyqani Makina , Tiranë

SHITET E KLASE EVO 280 BENZIN + GAZ PRINS - AUTOMAT - 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:27 Makina , Durrës

MERCEDES-BENZ GLK 220 CDI “2012”BLUEEFFICIENCY FULL OPTION

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:27 Makina , Durrës

MERCEDES-BENZ EVO-350 BENZIN-GAZ FULL OPTION

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:27 Makina , Durrës

FORD KUGA 2.0 NAFTE VITI 2009 I SAPO ARDHUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:27 Makina , Durrës

Audi A7 2.8FSI Pa Turbo Exclusive Version Mega Full ����

17 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:26 Makina , Durrës

AUDI A6 2.4 BENZIN/GAS AUTOMATIKE 2007 V6����

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:25 Makina , Durrës

Ford Fiesta ST 1.5 TDCI mundesi nderrimi

8 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 09:24 Makina , Durrës

M.Benz C220 CDI Automatik Viti 2005

5 299 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:19 Makina , Tiranë

Mercedes benz C220 cdi viti 2012

12 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:19 Makina , Tiranë

TOYOTA 1.3 BENZIN GAZ STAGG AUTOMATIKEEEEEEEEEEEEEEE

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:14 Makina , Tiranë

Hyundai sonata 2015 100%gaz

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 09:14 Makina , Shkodër

Shitet Mercedes-Benz E280 Evo Avangarden

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:11 Makina , Tiranë

Fiat doblo maxi 1.6 multijet

7 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:07 Makina , Pogradec

SHITET MERCEDES BENZ EVO VITI 2007 ELEGANZE AUTOMAT 280 NAFT

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:07 Makina , Korçë

Mercedes-Benz

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:05 Makina , Tiranë

Mercedes Benz GLC Coupe 220 4 Matic

33 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:04 Makina , Tiranë

Volkswagen Tiguan 2.0 TDI 4MOTION FULL OPTION

25 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:04 Makina , Tiranë

Land Rover Discovery Sport 7 Vende��������

21 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:02 Makina , Tiranë

MERCEDES 350 BENZIN 2013 VITI FULL FULL FULL

13 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:02 Makina , Tiranë

Audi Q5 2.0 TDI QUATTRO

17 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:01 Makina , Tiranë

Audi A4 2.0 TDI S4 PACKET

23 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 08:59 Makina , Tiranë

BMW 535 LOOK M FULL EXTRA VITI 2005 OKAZIONNNNNNN

4 444 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:57
Linku:
Makina , Tiranë

GL 350

27 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:56 Makina , Tiranë

Ford Kuga 2.0 4x4 Automat 2018

16 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 08:55 Makina , Kavajë

Audi Q7 3.0 Nafte 2014 ,17.999€ diskutueshem mundesi ndrimi

17 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:54 Makina , Tiranë

HYUNDAI 2.2 BENZIN GAZ 2007 VITI OKAZIONNNNNNNNNNNN

3 333 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:54 Makina , Korçë

���� Mercedes Benz C300 4MATIC����

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:54 Makina , Tiranë

Ford Kuga 2.0 Automat 4x4 ��������

10 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:54 Makina , Tiranë

Land Rover Discovery Sport 2.0 Nafte

20 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:54 Makina , Kavajë

Toyota Yaris 2010 BenzinGaz sapo targuar 4300€ diskutueshem

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 08:53 Makina , Durrës

RANGE ROVER SPORT 306 HP

33 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:53 Makina , Durrës

BENZ GLE 350 AMG 'GERMANY'

36 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:53 Makina , Kavajë

Nissan Qashqai 1.6 Nafte 2015 , 12.800€ i diskutueshem

12 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 08:53 Makina , Kavajë

Toyota RAV4, 2011 , Automat, 4x4 , 9300€ i diskutueshem

9 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:53 Makina , Tiranë

VW Volkswagen Tiguan 2.0 TDI

12 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:52 Makina , Tiranë

Volkswagen Golf 7 2.0 Nafte

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:44 Dyqani Makina , Fier

MERCEDES-BENZ E 200 KOMPRESSOR AVANTGARDE

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:43 Makina , Durrës

Mercedes Benz E220 CDI

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj EVO | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Evo Evo Evo EVO Evo Evo Evo Evo 220 evo Evo

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione