Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

E Clas - Makina Të gjitha në Shqipëria

Mercedes-Benz , 4451
Audi , 38
BMW , 25
Ford , 19
Toyota , 12
Opel , 8
Škoda , 6
Porsche , 6
Acura , 5
Peugeot , 5
Chrysler , 3
Fiat , 3
Citroën , 3
Smart , 3
Mazda , 2
Nissan , 2
MINI , 2
Seat , 2
Renault , 2
Isuzu , 1
Lotus , 1
Buick , 1
Hummer , 1
Hyundai , 1
Dodge , 1
Honda , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe E Clas,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj E Clas Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

23 Sht 20:56
Linku:
Makina , Tiranë

VW GOLF 7 2.0 TDI AUTOMAT 2015 GTD✅����

14 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Sht 13:52
Linku:
Makina , Tiranë

B Class 200 CDI

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 14:38 Makina , Fier

C clas 220

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:14 Makina , Tiranë

Bmw 528i F10

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:11 Makina , Mallakastër

⚜️MERCEDES C CLAS W203⚜️

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:55 Makina , Tiranë

Bmw 325d (330) super full

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:23 Makina , Durrës

✅ E220 Blueefficency 2011

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:34 Makina , Tiranë

A CLAS AUTOMAT 160CDI SUUUUPER

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:58 Makina , Lushnjë

OKAZIONNN Mercedes Benz C300����

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:55 Makina , Kavajë

Benz B class 2006 ne gjendje shume te mire

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:43 Makina , Elbasan

MERCEDES BENZ E CLAS PERFEKT

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 10:38 Makina , Tiranë

Golf 7.5 GTD Fabrike

Viti: 2018
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 10:27 Makina , Tiranë

AUDI A7 3.0 TDI

17 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:26 Makina , Tiranë

TOYOTA RAV4 2013

15 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:26 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ E CLASS

17 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:15 Makina , Tiranë

Merceds Benz R Clas 300 CDI

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:55 Makina , Tiranë

Shitet C250 V6 Benzine Viti 2012

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:12 Makina , Fier

Shitet c clas 220 evo

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:44 Makina , Tiranë

E class 220 cdi

15 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:57 Makina , Lushnjë

SHITET BENZ E 200 Automatik 2010

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 00:13 Makina , Tiranë

Shitet C clas 2012

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:11 Dyqani Makina , Tiranë

A clas 180 cdi automat vit 2008

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:03 Makina , Kukës

Mercedes Benz S clas 350

10 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:30 Makina , Tiranë

Hyundai sonata 2015 100%gaz

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 19:00 Makina , Vlorë

E class 250 20 v E clas 300 24 v w 124

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:48 Makina , Durrës

Mercedes b

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:11 Makina , Lushnjë

mercedes benz e clas

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:00 Makina , Tiranë

E clas 350

11 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:05 Makina , Lushnjë

B clas 200 Benzine Automat Panoramik.

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 14:58 Makina , Durrës

Benzin Gaz Benz C180

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:51 Makina , Pogradec

E220 Manual 2003

4 980 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 13:42 Makina , Elbasan

Mercedes-benz A clas 2007 diesel

2 900 EUR

Dje 13:41 Makina , Elbasan

OKAZION E-350 2011 PA TAKS LLUKSI

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:29 Makina , Tiranë

mercedez Benz shitet & nderrohet

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:44 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ A CLAS 150 BENZINE MANUAL

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:27 Makina , Librazhd

E clas

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 09:57 Makina , Vlorë

Okazion 15.500 € Mercedes Benc E Clas 220 2014

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 09:01 Makina , Elbasan

C 220d AMG Line Okazion

22 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 08:47 Makina , Tiranë

E class 250 4x4

18 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 07:27 Makina , Tiranë

E CLAS 350 4 MATIC BENZIN

12 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Sht 23:51 Makina , Pogradec

A clas 170 lungo Automat 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Sht 21:58 Makina , Tiranë

Shitet

6 000 EUR

23 Sht 20:56
Linku:
Makina , Tiranë

VW GOLF 7 2.0 TDI AUTOMAT 2015 GTD✅����

14 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Sht 15:44 Makina , Tiranë

Audi A6

11 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
23 Sht 13:52
Linku:
Makina , Tiranë

B Class 200 CDI

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 13:45 Makina , Fier

Mercedes-Benz w211 e clas 220 avanagard 2005 portobagazh

3 700 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Sht 12:44 Dyqani Makina , Tiranë

e clas

16 799 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Sht 11:44 Makina , Durrës

Shitet c clas 2008

6 299 EUR

23 Sht 10:07 Makina , Durrës

Mersedez e clas

17 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Sht 09:59 Makina , Tiranë

Pjese kembimi per Benz CLK 270 automat

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Sht 09:58 Makina , Tiranë

PJESE KEMBIMI W212 Kupe E350

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Sht 21:34 Makina , Shkodër

Shitet c clas w204 automat

800 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj E Clas | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione