Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

E 250 - Makina Të gjitha në Shqipëria

Mercedes-Benz , 3010
Audi , 239
BMW , 113
Ford , 76
Land Rover , 70
Toyota , 39
Opel , 29
Fiat , 21
Volvo , 20
Renault , 15
Peugeot , 13
Citroën , 11
Nissan , 9
Porsche , 9
Seat , 7
Smart , 7
Mazda , 6
Chrysler , 5
Honda , 5
Jeep , 5
Škoda , 4
MINI , 3
Isuzu , 2
Kia , 2
Hyundai , 2
Jaguar , 2
Zastava , 1
Suzuki , 1
Hummer , 1
Maserati , 1
Cadillac , 1
Acura , 1
Saab , 1
MG , 1
Aixam , 1
Bentley , 1
Lancia , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe E 250,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj E 250 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 16:00
Linku:
Dyqani Makina , Fier

C250 CDI AVANTGARDE

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 10:29
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes Benz V 250 Luxury ����

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 16:00
Linku:
Dyqani Makina , Fier

E 250 CDI AVANTGARDE

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 16:29
Linku:
Makina , Tiranë

Ford fiesta

4 350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Maj 18:19
Linku:
Makina , Tiranë

Glk 250 Blutec 4Matic Full Option AMG LINE

14 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 16:17 Makina , Durrës

❌ Bmw Seria 3 Stage 1, 316 Nafte, Facelift,

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 16:00
Linku:
Dyqani Makina , Fier

C250 CDI AVANTGARDE

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 16:00
Linku:
Dyqani Makina , Fier

E 250 CDI AVANTGARDE

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 15:43 Makina , Tiranë

✅SHITET✅C Class 200 Cdi Diesel/ Automat /Blueefficinecy

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 15:41 Makina , Tiranë

MB E 250

18 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 15:41 Makina , Tiranë

❌MB E 250❌❌

19 499 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 14:45 Makina , Fier

MERCEDES - BENZ E 212 AVANTGARDE

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 14:39 Makina , Durrës

Glk Naft

11 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 14:10 Makina , Tiranë

PORSCHE CAYENNE 3.0 PLATINIUM EDITION GTS DESIGN FACELIFT-15

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:10 Makina , Tiranë

VW GOLF 7 2.0 TDI BLUEMOTION ECO PANORAMA FULL OPTIONS -14

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:59 Makina , Elbasan

EVO 280 CDI 2007 Baxho,Automatike

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:51 Makina , Berat

Shitet passat 2.0 tdi

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:51 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E 250 AMG Line

25 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 13:51 Makina , Tiranë

Mercedes benz GLK 250

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 13:50 Makina , Tiranë

Mercedes Benc

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 13:50 Makina , Tiranë

Mercedes benc GLK

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 13:50 Makina , Tiranë

Mercedes benz GLK

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 13:41 Makina , Tiranë

TOYOTA RAV4 2014

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:41 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ E CLASS

17 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:38 Makina , Tiranë

ML 250 BluTec

23 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:14 Makina , Tiranë

Shitet fiat grande punto 2009 / 1.3 nafte super ekonomike.

2 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:07 Makina , Tiranë

TOYOTA YARIS

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 13:04 Makina , Durrës

A200 2006

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 12:49 Makina , Tiranë

Mercedes GLK 250 BLUETEC 4Matik

19 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 12:49 Makina , Tiranë

Mercedes E 250 bluetec 4matic 2015

18 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 12:41 Makina , Durrës

Bmw X5 35D 2012 Super full

12 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:34 Makina , Fier

E 220 NAFT 2010 SUPER GJENDJE ��OKAZION��

8 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:34 Makina , Tiranë

GLC 250 NAFT 2017 FULL OPSION

29 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:31 Makina , Fier

TOYOTA RAV 4 2.2 NAFT 2007 SUPER GJENDJE ��OKAZION��

5 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:08 Makina , Tiranë

Range Rover sport 2010 facelift model i ri

14 500 EUR

Online
Sot 11:58 Makina , Tiranë

�� MERCEDES-BENZ E CLASS 250 AMG LINE ��

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:58 Makina , Kavajë

Audi A6 Matrix 2014 Full optional 22.000€ i diskutueshem

22 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 11:55 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E class 250 CDI 4MATIC

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:31 Makina , Korçë

Mercedes Benz C250 ����

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:28 Makina , Lushnjë

Audi a5

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:23 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E Class 250 Nafte Full option

17 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:15 Dyqani Makina , Durrës

Audi A3 2.0 TDI Sportback

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 11:11 Makina , Tiranë

MB, S550 4-matic, benzine+gaz, 11/2007, letra 1-vit 10900€

10 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 10:39 Makina , Tiranë

Mercedes Benz S 320 full extra - mjet i vecante me porosi

12 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:36 Makina , Tiranë

AUDI A7 3.0 TDI

17 500 EUR

Sot 10:29 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes Benz V 250 Luxury ����

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 10:29 Makina , Durrës

Mercedes Benz Glk 250 4 Matic

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:22 Makina , Tiranë

GLC COUPE 250 NAFT 2018 FULL OPSION

46 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:22 Makina , Korçë

E 250 4 MATIC

19 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:12 Makina , Shkodër

Mercedes Benz E250 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 10:12 Makina , Shkodër

Mercedes E250 4Matic

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 09:49 Makina , Tiranë

E Class

22 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:49 Makina , Tiranë

MERCEDES- E CLASS 250 BLUTEC

19 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 09:45 Makina , Durrës

Audi Q5 Sline 2.0 tdi

11 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:40 Makina , Shkodër

Mercedes benz

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj E 250 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • e 250 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | E 500 | E-Class
  • E 250 në kategorinë Makina
  • e 250 në kategorinë Makina | Ford | Galaxy
  • E 250 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | C 220 | C-Class
  • E 250 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | S 300 | S-Class
  • E 250 në kategorinë All Category
  • e 250 në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Passat
  • E 250 në kategorinë Makina | Fiat
  • E 250 1994 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | E 250 | E-Class
  • e 250 në kategorinë Anije dhe skuterë uji

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione