E | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Mercedes-Benz , 62276
VW Volkswagen , 29238
Ford , 14150
Audi , 13073
BMW , 11063
Opel , 8213
Fiat , 5907
Toyota , 5848
Renault , 4688
Peugeot , 3532
Nissan , 2381
Citroën , 2345
Land Rover , 2191
Smart , 2185
Seat , 1408
Alfa Romeo , 1351
Mitsubishi , 1309
Volvo , 1230
Hyundai , 1220
Škoda , 941
Lancia , 826
Jeep , 670
Porsche , 654
Mazda , 637
Kia , 610
MINI , 588
Chevrolet , 571
Suzuki , 471
Jaguar , 458
Honda , 450
Chrysler , 447
Rover , 259
Daewoo , 198
Ssangyong , 187
Saab , 160
Dodge , 118
Acura , 100
Dacia , 99
Daihatsu , 86
Cadillac , 66
Subaru , 60
Lexus , 46
Isuzu , 44
Hummer , 44
Lincoln , 43
MG , 36
Infiniti , 36
GMC , 34
Tata , 34
Bentley , 24
Piaggio , 24
Maserati , 23
Ferrari , 23
Alpina , 22
Aixam , 22
Great Wall , 21
Lada , 15
Bugatti , 15
Artega , 12
Buick , 10
TVR , 9
BAIC , 9
Zastava , 9
KTM , 8
Yugo , 7
Corvette , 6
Pontiac , 5
Wiesmann , 4
Landwind , 4
UAZ , 4
Proton , 3
Triumph , 3
Morgan , 3
Lifan , 3
Lotus , 2
Ligier , 2
NSU , 2
Maybach , 2
Spyker , 1
Wartburg , 1
DeTomaso , 1
Plymouth , 1
Talbot , 1
Grecav , 1
Trabant , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe E ,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj E Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

01 Pri 01:59
Linku:
,

Shitet

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:31
Linku:
,

Shitet Fiat Stilo 2004 1.2 1000€

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:28
Linku:
,

OKAZION Audi A3 2.0 Benzin, Manual Sapo ardhur nga Zvicra 05

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:31
Linku:
,

OKAZION Touran 1.9 TDI 2009 Full Option | Auto Parking

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:29
Linku:
,

�� GOLF-6 - 1.4 TSI AUTOMATIK 7G KM ORIGJINALE , ��

5 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 16:43 ,

Volkswagen Golf 6 1.6 TDI Bluemotion 2010 Automat

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 16:43 ,

Volkswagen Golf 7 1.6 TDI Bluemotion 2014 Individual Automat

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:43 ,

Mercedes Benz C Class 220 CDI 2008 AMG LINE FULL Automat

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:43 ,

Volkswagen Polo 1.6 TDI Bluemotion 2011 Manuale 5+R

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:43 ,

❌ AUDI A4. 2.0 NAFT KAMJO AUTOMAT VITI 2011❌

8 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:43 ,

Volkswagen Golf 2.0TDI 2006 Manual 6+R

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:43 ,

Toyota

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:43 ,

Shitet Audi A3

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 16:43 ,

Shitet

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:43 ,

Mercedes-Benz C220 CDI AVANTGARDE ///EVO *2007* FULL OPSION

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:43 ,

OKAZION 2.2 nafte me 6 marshe 4x4

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:43 ,

��VOLKSVAGEN PASSAT 2009�� NAFT AUTOMAT SUPER GJENDJE��

3 998 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:43 ,

Volkswagen Golf Benzin Gaz

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:43 ,

Volkswagen Golf Benzin Gas

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:43 ,

C300 4matix

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:43 ,

VolKswagen PASSAT

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:43 ,

Mercedes-Benz C Class 200 CDI 2008 Automat Disqe BBS

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:43
Linku:
,

Bmw Seria 5 ///M-Packet

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:43 ,

Volkswagen CC 2.0 TDI Sport Bluemotion Highline 2010 Automat

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:43 ,

❌ W VOLKSVAGEN TIGUAN AUTOMAT V 2011❌

13 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:43 ,

Volkswagen Golf Variant 1.6 TDI 2010 Automat

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:43 ,

Freelander 4x4 motor Bmw me zinxhir 2.0 nafte

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:43 ,

Volkswagen CC 2.0 TDI Sport Bluemotion Highline 2010

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:43 ,

❌KADDY MAXI 1.9 NAFT V 2009 -MANUAL ❌

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:42 ,

Audi A4 Avant 2.0 TDI Highline 2009 Automat

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:42 ,

❌ AUDI A3. VITI 2006 KAMJO AUTOMAT 1.9 NAFT ❌

5 390 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:42 ,

MERCDES BENZ E 220 CDI FULL OPTION 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 16:42 ,

BENZ C CLASS 220 NAFT AUTOMATIK VITI 2008 SUPER GJENDJE

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:42 ,

❌ W VOLKSVAGEN GOLF 6. 1.6 NAFT AUTOMAT V 2010❌

7 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 16:42 ,

MERCDES BENZ E 220 CDI FULL OPTION 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 16:42 ,

FORD C-MAX 2006 GHIA(FULL)

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:42 ,

Mercedes benz B200 Turbo (193 Hp) benzine gaz

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:41 ,

Super polo 1,4 nafte. viti 2008. 2850 EURO

2 850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:41 Dyqani ,

SHITET HONDA ACCORD 2.4 BENZINE GAZ NE GJENDJE PERFEKTE

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:41 ,

Mercedes Benz Ml 270 okazion

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:41 ,

❌ MERCEDES ➖BENZ C 220 MANUAL V 2007❌

7 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:41 ,

Mercedes-Benz C-class 220 CDI

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:41 Dyqani ,

Mercedes-Benz

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 16:41 ,

OKAZION Mercedes C 180 nafte 2.2 - facelift

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:41 ,

SHITET AUDI A6 2.7TDI AVANT,RS6 FULL LED Viti 2009.

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:41 ,

Shitet BMW X5 2007 100% benzin gaz !

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:41 ,

❌ FORD FIESTA 1.2 BENZIN V 2004 MANUAL ❌

2 290 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:41 Dyqani ,

Ford C max

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:41 ,

Shitet TOURAN 2004 1.9 nafte automat sedilje lekure

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:41 Dyqani ,

SHITET BENZ C250 4MATIC LOOK AMG GJENDJE PERFEKTE

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:41 Dyqani ,

Ford C max

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:41 ,

❌ AUDI A3 1.9 NAFT V 2008 AUTOMATIK ❌

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj E | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione