Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Durres | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Audi , 275
Ford , 274
BMW , 163
Fiat , 83
Toyota , 81
Opel , 81
Jeep , 67
Nissan , 55
Renault , 54
Land Rover , 53
Smart , 49
Citroën , 39
Peugeot , 37
Seat , 35
Volvo , 33
Porsche , 30
Hyundai , 24
Chevrolet , 15
Kia , 12
Honda , 11
Lancia , 11
Mitsubishi , 10
Škoda , 8
Jaguar , 7
Mazda , 5
Suzuki , 5
Rover , 5
Artega , 5
Chrysler , 4
MINI , 4
Maserati , 3
Dodge , 3
Ssangyong , 2
Bugatti , 2
Daewoo , 2
MG , 2
Corvette , 2
Isuzu , 1
Zastava , 1
Acura , 1
Infiniti , 1
Bentley , 1
Piaggio , 1
Maybach , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Durres,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Durres Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 10:10
Linku:
Dyqani ,

MERCEDES BENZ ML 350 (AMG LOOK), NAFTE,SHUME PASTER

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:40
Linku:
Dyqani ,

SHITET OKAZION 2011 Mercedes Benz ML 350 Diesel GRAND EDITIO

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:44
Linku:
,

Shitet ose nderrohet

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 03:23 ,

Makina me qera me cmime te ndryshme duke filluar nga 10€

10 EUR /

Viti: 2007
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 01:51 ,

Okazion Toyota RAV-4 2006 4x4 2.2 Naftë Manual Super Gjendje

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:51 ,

Okazion VW Golf 5+ 2006 1.9 Naftë TDI Manual Super Gjendje

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:44
Linku:
,

Shitet ose nderrohet

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:11 ,

Bmw 528xi me benzin me dogan super gjendje

5 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:08 ,

Porsche Cayenne Turbo i sapo ardhur nga zvicra

24 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:08 ,

Bmw 3.0 benzine biturbo pa taks lluksi

12 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 00:08 ,

Audi A8 4.2 Fsi me benzin me letra per 1 vit ..!

17 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:58 ,

❗️Super Okazion❗️3.700€❗️Lancia Automat

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:58 ,

❗️Toyota RAV 4 2010 ❗️

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:58 ,

❗️OKAZION❗️Mercedes B-Class 2013❗️

12 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:58 ,

❗️OKAZION OPEL INSIGNIA 2012❗️

4 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:58 ,

❗️AUDI Q5 2012❗️

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:53 ,

❌ Okazion Bmw 316 D, Facelift, Stage 1

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:30 ,

C-220 Avantgarde Okazion

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:20 ,

Caddy 1.9 nafte.2007 Ndrrohet

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:08 ,

Discovery 4 3.0 SDV6 HSE Full Luxury 2011

17 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:53 ,

Shitet Range Rover Sport

9 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:09 ,

Audi A3 Sportback 2006 2.0 tdi 6 Marshe

4 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:51 ,

❌ W VOLKSVAGEN GOLF 5 GT 1.9 NAFT V 2008 MANUALE ❌

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:51 ,

❌ W VOLKSVAGEN KADDY MAX 1.9 NAFT AUTOMAT V 2009❌

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:48 ,

❌ FORD FOCUS 1.6 NAFT V 2008 MANUALE ❌

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:48 ,

❌ W VOLKSVAGEN POLO 1.6 NAFT AUTOMAT V 2010❌

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:48 ,

❌ MERCEDES BENZ GLK 220 NAFT V 2013 AUTOMAT ❌

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:48 ,

❌ W VOLKSVAGEN PASSAT 2.0 NAFT 8 VALVULA MANUALE V 2007❌

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:47 ,

❌ MERCEDES BENZ E 350 DIESEL V 2013 KM 212 AUTOMAT ❌

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:47 ,

❌ MERCEDES BENZ GLK 220 AUTOMAT V 2009❌

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:47 ,

❌ W VOLKSVAGEN PASSAT 1.9 NAFT V 2006 MANUALE ❌

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:45 Dyqani ,

Audi A5 2.0 TDI Quattro

17 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:45 Dyqani ,

VW Golf 7 2.0 TDI Bluemotion

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:45 Dyqani ,

Mercedes Benz E250 Bluetec 4 Matic AMG Line

18 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:45 Dyqani ,

Audi A4 S Line 2.0 TDI 217.000 km

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:44 ,

Makina me Qera Automat

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:44 ,

C clas manual viti 2002 nafte 220 tel 0693029029 durres

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:44 ,

NISAN MICRA 1.5 NAFTE VITI 2006 MANUAL TEL 0693029029 DURRES

2 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:44 Dyqani ,

BMW Seria 3 230.000 km

5 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:44 Dyqani ,

BMW X5 3.0d Xdrive

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:44 Dyqani ,

BMW Seria 3

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:43 Dyqani ,

VW Jetta

6 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:43 Dyqani ,

Audi A6 3.0 TDI Quattro

24 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:42 ,

Bmw X5 me qera Automat 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:42 ,

Audi a 4 automat 200 naft viti 2005 tel 0693029029 durres

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:42 ,

Peugeot AUTOMAT 1.6 benzin+gaz viti 2010 tel 0693029029

4 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 20:39 ,

Mercedes Benz

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:04 ,

Mercedes Benz C220

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 19:46 Dyqani ,

Opel zafira

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:46 Dyqani ,

Nissan qashqai+2

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:46 Dyqani ,

Nissan qashqai +2

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:46 Dyqani ,

Mercedes benz

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Durres | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione