Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Disqe bmw x5 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

BMW , 533
Audi , 68
Ford , 49
Toyota , 15
Fiat , 15
Nissan , 14
Land Rover , 14
Opel , 13
Volvo , 7
MINI , 6
Smart , 6
Renault , 6
Citroën , 5
Peugeot , 5
Porsche , 5
Seat , 4
Chrysler , 3
Hummer , 3
Cadillac , 3
Škoda , 3
Ssangyong , 3
Dodge , 3
Chevrolet , 3
Mazda , 2
Kia , 2
Honda , 2
Lancia , 2
Hyundai , 1
Jaguar , 1
Infiniti , 1
Aixam , 1
Jeep , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Disqe bmw x5,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Disqe bmw x5 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 11:16
Linku:
,

OKAZION Toyota Rav 4 2.2 D-Cat / 2006

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 18:42
Linku:
,

BMW X5 3.0i benzine/gaz 2010 Full Option!!

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:04
Linku:
,

Infiniti FX35 Benzin/Gaz, Full Options,Kamera 360°

13 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Sot 00:28 ,

BMW X5 3.5d Xdrive Black Edition 3.0L 10/2015 M Twin Turbo

33 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:28 ,

ML 350 BLUETEC 2014 360 grade kamera AMG Panorama W166

22 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:58 ,

BMW X5 viti 2014

27 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:35 ,

VW Golf 5 GTI fabrike (full-option) gaz+benzin

7 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:08 ,

Mercedes Benz S-450 + Extra Full⁣ ‼️

14 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:05 ,

VOLVO XC60 FULL ‼️PANORAMIKE

8 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:05 ,

OKAZION Volkswagen Jetta Automat 2011‼️

5 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:53 ,

Mercedes-Benz C250 4Matic 2010 Full Opsion

6 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:41 ,

VW volkswagen tiguan 4motion

10 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 21:23 ,

Shitet Porche Cayene 4.8 GTS Benxin/Gaz Prins,Nderrohet

14 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:16 ,

AUDI A8

7 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:59 ,

BMW X5 30D X-DRIVE EURO 5 8G TRONIC PRODHIM ����

17 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:53 ,

✅️SMART FOR FOUR,1.4 B/G

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:53 ,

��SHITET/NDËRROHET S-CLASS

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:26 ,

���� Range Rover Evoque 2.2 SD4 Prestige ����

22 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:26 ,

Nissan Qashqai 2018 1.6Diesel Sapo ardhur

18 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:05 ,

❌SHITET E350 CDI *AMG -Line*/VITI 2010/207.000KM❌����

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:05 ,

OKAZION

19 791 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:47 ,

Audi A7 me letra super gjendje

14 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:47 ,

Bmw X6

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:47 ,

Bmw 740 Li lungo

13 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:31 ,

‼️BMW X5 3.0Diesel / 2005 / AUTOMAT ‼️

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:22 ,

Mercedez Benz C 220 cdi Anandgarde 2007 Automat

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:52 ,

Hyundai Sonata 2014 2.0

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 17:19 ,

OKAZION PORSCHE CAYENNE TURBO ��������

13 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:44 ,

Vw Polo 1.4 Benzine + Gaz -08

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:55 ,

Shitet nderohet Lok 2013

6 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 15:28 ,

SHITET ose Ndrrohet C 280 4 matic

4 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:41 ,

goma foristrade 255/85/16

350 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 14:38 ,

Caddy

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 14:32 ,

Disqe 18 seria 7 viti 2011

40 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:30 ,

Bmw 750 LI (Okazion 2011)

12 890 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:27 ,

Bmw X5 Xd40i 2019 -- 62 mije km -- dokumenta te huaja

70 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 14:12 ,

Mercedes Benz C 300 4Matic

12 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 14:12 ,

Shitet nderohet model xxl

6 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 14:12 ,

Shitet nderohet okazion model Lungo

6 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 13:48 ,

BMW X5 3.5i Benzin

22 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:23 ,

BMW 750i FULL

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 13:01 Dyqani ,

BMW X5

13 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:53 ,

BMW X5 PANORAMA

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:17 ,

Bmw X5 3.0 Diesel Panorama Version me full

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:55 ,

BMW 118 BENZIN/GAS KAMIO AUTOMATIKE IMPIANT PRINC

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:55 ,

CLC 220 NAFT AUTOMATIKE VITI 2009 FULL OPTION

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:28 ,

Shitet BMW X5 2016 M Paket Special Edition mundsi nderrimi

37 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 11:16
Linku:
,

OKAZION Toyota Rav 4 2.2 D-Cat / 2006

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:16 ,

Mercedes Benz E200 Kompressor Benzine+Gaz Automat ����

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:13 ,

Shiten Disqe Goma

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 10:46 Dyqani ,

BMW X5 3.0 NAFTE FINAL EDITION SUPER GJENDJE

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Disqe bmw x5 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione