Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Disqe bmw | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

BMW , 2705
Audi , 86
Ford , 57
Land Rover , 23
Toyota , 17
Fiat , 17
Nissan , 15
Opel , 14
MINI , 9
Peugeot , 7
Volvo , 7
Renault , 7
Citroën , 6
Smart , 6
Porsche , 6
Chrysler , 5
Seat , 5
Škoda , 4
Hummer , 3
Cadillac , 3
Jaguar , 3
Ssangyong , 3
Dodge , 3
Chevrolet , 3
Mazda , 2
Kia , 2
Honda , 2
Lancia , 2
BAIC , 1
Hyundai , 1
Rover , 1
Saab , 1
Aixam , 1
Jeep , 1
Daihatsu , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Disqe bmw,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Disqe bmw Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:30
Linku:
Dyqani ,

BMW M6 OKAZION

36 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 14:18
Linku:
,

OKAZION Toyota Rav 4 2.2 D-Cat / 2006

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:32
Linku:
,

BMW E46 Benzin&Gaz

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:55
Linku:
,

BMW X5 3.0i benzine/gaz 2010 Full Option!!

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Gush 17:22
Linku:
,

PRIVAT. AUDI A3

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 14:47 ,

�� Mercedes Benz E220 2014 ��

15 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:44 ,

Okazion shes bmw x1 Xdrive 4x4

9 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:35 ,

Audi A7 me letra super gjendje

14 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:35 ,

Bmw X6

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:35 ,

Bmw 740 Li lungo

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:19 Dyqani ,

����Okazion Land rover Discovery 4 ����

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:19 Dyqani ,

Okazion Fiat 500x cross automat

15 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 14:14 ,

Mercedes Benz S-450 + Extra Full⁣ ‼️

14 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:11 ,

Mercedes benz GLA 200 4Matic

19 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:11 ,

Mercedes benz CLA200

16 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:11 ,

Mercedes benz C200

19 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:00 ,

BMW X5 2012

15 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:00 ,

SEAT IBIZA 1.4tdi

4 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:00 ,

AUDI A8 3.0 NAFT LUNGO 2007 FULL OPSION

7 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:00 ,

AUDI A6 3.0 NAFT 2015 4x4 S-LINE SUPER GJENDJE

18 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:00 ,

E 220 NAFT 2005 SUPER GJENDJE

4 790 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:00 ,

C 300 BENZIN+GAZ 2010 SUPER GJENDJE

8 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:57 ,

S 320 NAFT 2008 SUPER GJENDJE

7 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:57 ,

E 350 NAFT 2013 FULL OPSION AMG LINE

13 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:30 Dyqani ,

BMW M6 OKAZION

36 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 13:30 ,

Hyundai Sonata 2014 2.0

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 13:18 ,

OKAZION PORSCHE CAYENNE TURBO ��������

13 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:13 ,

BMW X5 3.5d Xdrive Black Edition 3.0L 10/2015 M Twin Turbo

33 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:13 ,

ML 350 BLUETEC 2014 360 grade kamera AMG Panorama W166

22 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:12 ,

BMW 528 Benzin Behet me gaz 100%

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:11 ,

Mercedes Benz C220 CDI AMG Line 2005 ����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:58 ,

Shitet Porche Cayene 4.8 GTS Benxin/Gaz Prins,Nderrohet

14 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:56 Dyqani ,

BMW ×5 ×Drive.3.0.D.AUTOMAT.2014

28 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:50 ,

❌ Bmw Seria 3, 316 Nafte, Facelift, Stage 1.

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:49 Dyqani ,

Mercedes Benz Ml 350 BlueTec

24 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:49 Dyqani ,

Bmw X5 3.5d M-Packet

36 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:49 Dyqani ,

Mercedes Benz 350 BlueTec Amg Premium Packet

24 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:49 Dyqani ,

Mercedes Benz Ml 350 BlueTec Amg Packet

23 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:49 ,

��⏳BMW 520/184ps Automatik 8G 2013⌛️��

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:40 ,

BMW X5 M50D VITI 2014 FULL OPTIONS!!!

35 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:39 Dyqani ,

BMW 118 DIESEL

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:35 Dyqani ,

BMW 525d

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:30 ,

Mercedez Benz C 220 cdi Anandgarde 2007 Automat

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:30 ,

Shiten Disqe Goma

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:09 Dyqani ,

BMW Seria 3

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:08 Dyqani ,

Bmw 520 Gt

17 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:59 ,

VOLVO XC60 FULL ‼️PANORAMIKE

8 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:59 ,

OKAZION Volkswagen Jetta Automat 2011‼️

5 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:37 ,

Bmw X5 3.0 Diesel Panorama Version me full

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:34 ,

PORSCHE 3.6 BENZIN 2015 FULL OPSION

20 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:32
Linku:
,

BMW E46 Benzin&Gaz

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:30 ,

DODGE RAM1500 2009 5.7 HEMI BENZIN

14 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:30 ,

C 220 NAFT 2008 SUPER GJENDJE

7 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:30 ,

AUDI A4 2.0 BENZIN 2012 4x4 SUPER GJENDJE

7 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:30 ,

C 320 NAFT 2009 SUPER GJENDJE

7 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Disqe bmw | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione