Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Disqe Bmw X5 20 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

BMW , 126
Audi , 6
Ssangyong , 3
Toyota , 1
Hyundai , 1
Jaguar , 1
Dodge , 1
Ford , 1
Infiniti , 1
Jeep , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Disqe Bmw X5 20,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Disqe Bmw X5 20 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

06 Dhj 11:20
Linku:
Makina , Tiranë

Infiniti FX35 Benzin/Gaz, Full Options,Kamera 360°

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Dje 23:05 Makina , Fier

Bmw X5 3.5d 2014 full option OKAZIONN

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:59 Dyqani Makina , Elbasan

BMW X5 M///

36 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 21:35 Makina , Elbasan

X5 2011 3.0si benzin behet 100% gaz Panoram 6+1 vende

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:23 Makina , Elbasan

X5 2009 30d Nafte

10 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:11 Makina , Tiranë

FORD 2012 KUGA OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

8 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:34 Makina , Tiranë

����Land Rover Range Rover Evoque 2.2 SD4 Dynamic����

23 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:34 Makina , Tiranë

����Bmw x6 xDrive 35d sapo ardhur Liber sherbimesh����

16 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:17 Makina , Durrës

Audi A6 3.0 Tdi Gjermanie JO Korea

32 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:17 Makina , Durrës

Mercedes Ml350 Bluetec

20 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:08 Makina , Fier

Bmw X5 3.0 Diesel Panorama Version me full

13 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 14:05 Makina , Fier

Audi A8L executive Presidencial ⚜️ 2017 ����

53 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 12:35 Dyqani Makina , Tiranë

BMW X5

13 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:43 Makina , Vlorë

BMW x5 4.8 Benzin Gaz(landi renzo) (shitet + nderrohet)

12 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:19 Makina , Durrës

SHITEN: HYUNDAI ACCENT 1.6 NAFT AUTOMATIKE 2015-2016-2017-20

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Dhj 18:29 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes ML 2014 350 blutec, 4matic

21 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Dhj 12:02 Makina , Tiranë

BMW X5 3.5 D Twin turbo, X-drive

13 450 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Dhj 11:38 Makina , Fier

BMW X5 3.5i Benzin Okazion❗️❗️

19 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Dhj 11:20
Linku:
Makina , Tiranë

Infiniti FX35 Benzin/Gaz, Full Options,Kamera 360°

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Dhj 10:02 Makina , Tiranë

Jaguar

8 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Dhj 08:04 Makina , Durrës

OKAZION PER KESH ML 320 Nafte 2010 pa taks luksi

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Dhj 12:37 Makina , Durrës

Jeep 220nafte⛽2012 motorr mercedes��xhama te zinj origjinal

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Dhj 12:29 Makina , Tiranë

Tiguan 2.0 nafte ⛽️2011�� 120 000 km origjinale

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Dhj 20:23 Makina , Durrës

Audi A6 2.4 Benzine Automatik Me Dogane 4500euro ����

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 20:30 Makina , Vlorë

Bmw X5 3.0 naft 2007

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 22:58 Makina , Durrës

BMW X5 30d xDrive

27 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Nën 20:43 Makina , Tiranë

OKAZION Shitet bmw x5 2004

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Nën 22:32 Makina , Tiranë

BMW X5 M50D VITI 2014 FULL OPTIONS!!!

35 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 17:49 Makina , Tiranë

BMW X5 4.8 Benzin Gaz Full Option

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Nën 11:24 Makina , Tiranë

Audi A7 3.0 TFSI S-Line Automat FULL ����

20 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Tet 14:50 Makina , Korçë

BMW X5 3.0i 2015 306hp FULL OPTION

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Sht 17:40 Makina , Mat

BMW X5 (PANORAMA)

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Gush 14:19 Makina , Tiranë

Okazion

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
27 Gush 09:13 Dyqani Makina , Kavajë

Bmw M 440d biturbo diesel

23 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Korr 15:33 Makina , Korçë

❌Mercedes Benz Cls amg u shit flm merrjep ❌

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Korr 00:27 Makina , Tiranë

X5 3.5 twint turbo

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Qer 16:59 Makina , Durrës

��Mercedes Benz S350 Amg line��

55 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Qer 14:51 Makina , Vlorë

BMW X5

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Qer 14:40 Makina , Vlorë

BMW X5

8 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Qer 16:01 Makina , Tiranë

SHITET OSE NDERROHET AUDI S8

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Qer 22:44 Makina , Tiranë

Shitet X5

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 21:49 Makina , Tiranë

BMW X5 xdrive

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 12:04 Makina , Korçë

Mercedes Benz Cls 350 Amg Black serises germany

20 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Maj 13:06 Dyqani Makina , Kavajë

❌❌❌E SHITUR❌❌❌

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Maj 09:37 Makina , Elbasan

SUPER GJENDJE ✅��✅

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Pri 12:59 Makina , Berat

Bmw X5

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
09 Pri 10:13 Makina , Elbasan

X5 2015 35d 100.000 KM Fully Loaded

35 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
06 Pri 22:17 Makina , Tiranë

Shitet BMW X5

31 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Mar 18:03 Makina , Tiranë

Bmw x5 3.5xd 2012 pa taks luksi

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Disqe Bmw X5 20 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione