Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Discovery sport | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Discovery sport,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Discovery sport Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 15:50 Dyqani Makina , Vlorë

LAND ROVER DISCOVERY SPORT �� AUTO PENTA ��

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:05 Makina , Tiranë

BMW X3 F25 2015 Xdrive 2.0L Diesel Twin Power Turbo X Line

19 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:05 Makina , Tiranë

BMW X5 3.5d Xdrive Sport M Package 3.0L 10/2015 M Twin Turbo

30 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:02 Makina , Tiranë

Land-Rover Discovery Landmark Special Edition

29 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:02 Makina , Tiranë

Bmw seria 7

5 800 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:02 Makina , Tiranë

Jaguar

8 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 15:11 Makina , Durrës

Land Rover Discovery Sport•Viti 2016•2.0 Naft•Automat

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Nën 01:28 Makina , Tiranë

SE260 SEL W126 Automat Benzine1990 Gjendia ORIGJINALE

11 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Nën 20:39 Makina , Dibër

goma foristrade 255/85/16

300 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Tet 10:20 Makina , Sarandë

Land Rover Discovery Sport 2015

26 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
23 Tet 19:43 Dyqani Makina , Kavajë

❌SHITUR❌

32 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Tet 22:18 Makina , Tiranë

Mitsubishi L200

6 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Tet 11:27 Makina , Kukës

Land Rover Discovery Sport

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
25 Gush 10:46 Makina , Lezhë

SHITET LAND ROVER DISCOVERY SPORT

25 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Gush 10:43 Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY SPORT 2015

26 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
23 Gush 13:50 Makina , Tiranë

Caddy

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Gush 22:43 Makina , Shkodër

Landrover discovery TD5

7 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Gush 19:34 Makina , Durrës

���� LAND ROVER DISCOVERY LUXERY SD4 SAFARI!

9 990 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 11:56 Makina , Tiranë

Discovery Sport

Viti: 2016
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
22 Maj 11:17 Makina , Durrës

SHITET CHRYSLER

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Maj 11:06 Makina , Durrës

SHITET

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Maj 16:35 Makina , Shkodër

Shitet Land Rover Discovery 2008

8 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Pri 23:03 Makina , Dibër

Okazionnn!!!!!! C200 sport edition 2005

3 399 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 17:23 Makina , Tiranë

Land Rover Discovery 3 TDV6 HSE

8 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 18:59 Makina , Tiranë

BMW X6 e bere me porosi !

22 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
30 Dhj 20:56 Makina , Vlorë

Land Rover Discovery 4

8 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Sht 20:03 Makina , Durrës

land rover discovery sport

19 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Qer 21:14 Makina , Tiranë

shitet

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Jan 10:17 Makina , Durrës

E 320 Avantgarde Mercedes Benz Full panorama gjendje perfekt

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Dhj 14:32 Makina , Tiranë

Nderrohet

4 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Tet 22:31 Makina , Bulqizë

Shitet Land Rover Discovery Sport

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Tet 20:33 Makina , Elbasan

Shitet

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Sht 23:02 Makina , Tiranë

Shitet LAND ROVER Discovery Sport 2016

27 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
19 Qer 20:37 Makina , Elbasan

Pjese te ndryshme origjinale per Range Rover

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Qer 16:13 Makina , Tiranë

Golf 7 GTD

19 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Qer 15:52 Makina , Tiranë

GOLF 7 GTD 2016 FULL OPTION (Jo tregtar)

18 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Nën 22:40 Makina , Tiranë

Shitet Land Rover Discovery Sport Luxury 2015

28 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Pri 23:06 Makina , Tiranë

Honda cr v 2.2 nafte 2005 u shit flm merrjep

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 19:42 Makina , Tiranë

Land Rover Discovery Automat 2.5 Nafte 190 000 KM

13 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Shk 10:19 Makina , Tiranë

Land Rover Discovery Sport 2017.....

43 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Jan 13:34 Makina , Korçë

Shkalle per LAND ROVER

250 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Gush 11:06 Makina , Mat

Land Rover Discovery 2

5 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Discovery sport | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione