Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Crysler | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Chrysler , 68
Audi , 1
Jeep , 1
Lancia , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Crysler,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Crysler Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

31 Korr 15:14 ,

Shitet Lancia cabriollet

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Korr 13:15 ,

Crysler van

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Qer 22:43 ,

Crysler 300c

30 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
07 Qer 15:35 ,

U shittt FLM…..

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Maj 10:59 ,

Crysler 2.5CDI

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Maj 10:44 ,

Crysler pt 2000 benzin gaz

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Pri 21:30 ,

Crysler town & contry

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
14 Pri 13:24 ,

Crysler town & contry

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
20 Jan 14:05 ,

Gjendja makines 10/10 ✅��✅

55 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Jan 17:43 ,

CRYSLER ..4.0 BENZINE+GAS 6+1 VENDE AUTOMAT . VITI 2010

6 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Nën 19:59 ,

CRYSLER...2.4 BENZINE+GAS ..6+1 VENDE VITI 03 MANUAL

2 399 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 21:53 ,

Crysler pt Cruiser Shitet Nderrohet me Automat

1 234 567 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Qer 08:19 ,

Okazion!!! Chrysler benzin gaz viti 2003, 2100€

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Pri 11:19 ,

Crysler Voyager 2.8 L crd i 2005

2 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Dhj 08:29 ,

crysler grand voyager

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Tet 10:36 ,

Crysler c 300

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
28 Sht 09:35 ,

Chrysler Okazion Arsye Emigrimi

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Sht 22:33 ,

Crysler

8 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Sht 20:01 ,

Crysler Okazion Arsye emigrimi

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Sht 19:07 ,

Chrysler Grand Voyager dizel

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Korr 18:11 ,

Crysler voyager 2.5 crd

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Mar 17:23 ,

Makin per qeflinj jo tregtaresh

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Dhj 12:17 ,

ne gjendje perfekte

1 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Dhj 00:08 ,

Chrysler 300C benzin+gaz

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Dhj 20:02 ,

Ervin

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Nën 09:47 ,

Shesim Crysler 300 Nafte

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Nën 09:37 ,

Crysler pt 2.2 cdi 2004

1 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Nën 09:18 ,

shitet crysler 300c

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Nën 12:54 ,

Crysler pt nafte 2.2 cdi OKAZION + NDERRIM

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Tet 12:56 ,

MErcedez Benz crysler

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Tet 00:28 ,

✅��✅ Super Gjendje ✅��✅

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Sht 19:28 ,

crysler 2.2crd naft 2004

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Sht 19:28 ,

crysler 2.2crd naft 2004

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Maj 18:09 ,

Chrysler kabriolet 2000 benzin

2 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Pri 22:20 ,

Crysler pt cruis

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Pri 20:59 ,

Crysler pt

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Shk 13:35 ,

Crysler grand Voyager 2.8naftë AUTOMATIKE

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Jan 18:46 ,

Shitet Makin Chrysler

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Jan 20:16 ,

Shes crysler (full obsion)

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Dhj 16:49 ,

Chrysler 300M benzin

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Tet 13:43 ,

pt cruiser

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Sht 01:56 ,

Mercedes Benz C220 cdi Automat Tronic Euro4 (w203)

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Qer 13:52 ,

crysler

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Mar 16:03 ,

OKAZION: Chrysler 300 ✅Super gjendje✅

7 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Mar 17:50 ,

Crysler

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Shk 10:37 ,

Shitet Crysler Voyager

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Shk 10:36 ,

Chrysler pt crysler

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Dhj 13:14 ,

Shitet Crysler Voyager

120 000 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Dhj 15:01 ,

Crysler 300c

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Crysler | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione