Crafter | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Crafter,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Crafter Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:51 ,

��VW-VOLKSWAGEN-CRAFTER 2.5TDI AUTOMAT VITI 2010..

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:35 ,

VW Volkswagen Crafter 3.5T Long

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:44 ,

VW Crafter karrotrec per 2 makina Viti 2008 Klima

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 11:34 ,

Citroen berlingo 1.6 HDI 5ulse me Klim Pa Dogan

3 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 11:33 ,

VW CADDY 1.6TDI Maxi 7ulse viti2012 Pa Dogan

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:32 ,

Ford Transit 2.2 Disel 9Ulse Me Klim

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 11:32 ,

Ford Connect 1.8Disel viti 2011 8 ulse me Klima Pa Dogan

4 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 10:03 ,

shes wolkswagen crafter 20+1

21 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 01:28 ,

VW crafter

16 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 14:47 ,

Xhama minivan Mercedes-Benz Sprinter- Crafter 2013

300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Pri 05:54 ,

Autobus Crafter 2009

12 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Pri 15:43 ,

Volkswvagen Crafter

9 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Pri 19:10 ,

WV Crafter 2011

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Mar 11:01 ,

CRAFTER NE SHITJE

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: > 500 000
06 Mar 20:52 ,

VW Crafter 2.5TDi viti 2010 12 vende Automat

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 20:54 ,

Ambulanc Volkswagen Crafter

12 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 17:50 ,

Fier

14 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Shk 13:49 ,

Volkswagen crafter 2009 19+1

18 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
15 Shk 17:38 ,

Crafter 2.5 TDI

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 23:19 ,

Vw crafter, Sprinter

13 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 11:44 ,

SPRINTER VIP

30 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Jan 21:10 ,

SPRINTER/CRAFTER

14 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Jan 08:29 ,

wv Crafter

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Jan 14:38 ,

volkswagen crafter

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Dhj 15:13 ,

VOLKSWAGEN FUGON

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Dhj 22:32 ,

Wv crafter

10 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Dhj 22:19 ,

shes

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Dhj 15:18 ,

Ww Crafter 2.5 TDI

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Nën 12:27 ,

Autobus CRAFTER/SPRINTER

14 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Nën 11:57 ,

VW Volksvagen Crafter frigoriferik

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Nën 08:04 ,

FURGON VOLKSWAGEN CRAFTER

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Tet 01:11 ,

Okazion !!! Shitet Volkswagen Crafter 2.5 TDI 2008

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Tet 11:29 ,

VW Crafter

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
16 Tet 21:16 ,

Furgon crafter

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Gush 15:55 ,

Tirane, shes Volkswagen Crafter

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
15 Gush 19:02 ,

Crafter 2014

8 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Gush 09:21 ,

Wolkswagen crafter

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Gush 18:34 ,

VW Caddy 2.0SDI me Klim viti 2008 pa dogan

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 18:34 ,

VW Caddy 2.0SDI i posa ardhur viti 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 18:22 ,

Mercedes Sprinter 311CDI Maksi vp 2008 pa dogan

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 18:22 ,

Mercedes Sprinter 413CDI Sanak me hibebin vp 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Korr 20:19 ,

Crafter 2.5 TDI

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
07 Qer 14:07 ,

WOLSVAGEN CRAFTER PRODHIM 2010

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Maj 18:44 ,

Volkswagen crafter

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 21:35 ,

Wolsvagen Crafter Okazion

8 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 21:30 ,

Crafter 2.5 diesel.

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Jan 10:57 ,

VOLKSEAGEN CRAFTER 2.5TDI VITI PRODHIMIT (12/2010)

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Jan 12:28 ,

Crafter

6 000 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Dhj 21:04 ,

Shese kombin crafter 2.5 maksi

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Crafter | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione