Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Cmimi i diskutueshem | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Mercedes-Benz , 16409
VW Volkswagen , 7974
Ford , 4303
Audi , 3815
BMW , 2736
Opel , 2249
Fiat , 1534
Toyota , 1455
Renault , 1330
Peugeot , 915
Citroën , 689
Land Rover , 672
Nissan , 665
Smart , 570
Volvo , 476
Seat , 420
Hyundai , 361
Alfa Romeo , 346
Mitsubishi , 296
Škoda , 266
Porsche , 198
Lancia , 193
MINI , 191
Jeep , 161
Chevrolet , 160
Mazda , 150
Suzuki , 140
Kia , 136
Chrysler , 114
Jaguar , 112
Honda , 83
Rover , 58
Ssangyong , 44
Saab , 40
Daewoo , 40
Dodge , 27
Dacia , 24
Cadillac , 24
Lincoln , 18
Hummer , 17
Daihatsu , 17
Acura , 16
Subaru , 16
Piaggio , 16
Infiniti , 15
Great Wall , 13
Isuzu , 12
MG , 12
Tata , 11
Aixam , 7
Maserati , 6
GMC , 6
Zastava , 5
Lada , 4
Alpina , 4
TVR , 3
BAIC , 3
Bentley , 3
Buick , 2
Artega , 2
Trabant , 2
Yugo , 2
UAZ , 2
Lexus , 2
KTM , 2
Wartburg , 1
Wiesmann , 1
Ligier , 1
NSU , 1
Bugatti , 1
Corvette , 1
Maybach , 1
Ferrari , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Cmimi i diskutueshem,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Cmimi i diskutueshem Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 14:04
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet ndrohet 2010 benzin gaz

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:18
Linku:
Makina , Tiranë

Okazion Mercedes Benz ML 350 Grand Edittion 4 Matic 11

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 23:06
Linku:
Makina , Durrës

Okazion Audi A4

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:50
Linku:
Makina , Tiranë

VOLVO XC60 R-DESING, 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 16:33 Makina , Pogradec

BENZ E 220 CDI 2006 AUTOMAT SUPER GJENDJE GJERMANIA

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:33 Makina , Kurbin

Audi Q7 S-line 2011

14 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:33 Makina , Kurbin

BMW X5 2011

12 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 16:33 Makina , Elbasan

Audi A7

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:29 Makina , Fier

MERCEDES BENZ ML 350 //AMG LOOK FULL OPSION MASAZH

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:29 Makina , Tiranë

OKAZION AUDI A4 95 MIJE KM ORIGJINALE

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 16:29 Makina , Tiranë

Okazion 2009 Mercedes-Benz w204 C300 4matic AMG STYLING

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:28 Makina , Tiranë

HYUNDAI GRANDEUR 2014 VETEM GAZ KAMJO AUTOMAT

12 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:17 Makina , Tiranë

SHITET TOYOTA YARIS 2006 SUPER GJENDJE (B+G)

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:13
Linku:
Makina , Tiranë

SHITET MERCEDES BENZ GLK AMG 2015

17 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:12 Makina , Tiranë

SHITET AUDI A6 2.7 TDI 2007

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:10 Makina , Tiranë

LAND ROVER RANGE ROVER SPORT 3.0 SDV6 SE

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:10 Makina , Tiranë

AUDI A3 S-LINE Sportback S-tronic

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:10 Makina , Tiranë

Audi 2008, 2.7 Nafte, gjendje perfekte

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:10 Makina , Tiranë

RANGE ROVER 4.4SDV8 VOGUE

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:09 Makina , Tiranë

Toyota yaris 1.4 nafte

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:07 Makina , Durrës

Mitsubishi Asx 1.8 nafte ������������

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:07 Makina , Durrës

Toyota Urban Cruiser Zvicra ������������

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:07 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E 250 AMG Line

25 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 16:06 Makina , Elbasan

Shitet Golf 6 2011

7 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:04 Makina , Tiranë

Mercedes Benz Ml 350 Benzin-Gaz

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 16:04 Makina , Tiranë

BMW E46 320D Manual Portobagazh

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 16:04 Makina , Tiranë

Tiguan automat 4x4 FULL OPTION

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:03 Makina , Fier

Ford focus 2010

5 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:03 Makina , Tiranë

Seat Altea Viti 2014

6 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:03 Makina , Tiranë

Citroen C4 Picaso Automat Benz+Gas

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:03 Makina , Tiranë

Audi A6 S-LINE full benzine

13 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:01 Makina , Lezhë

Shitet Citroen Saxo 2001

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:55 Makina , Tiranë

Shitet BMW X6 OKAZION 3.0 Naft!!!

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:48 Makina , Tiranë

SHITET GOLF 5 AUTOMAT 1.9 VITI 2005 FULL FULL

4 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:48 Makina , Tiranë

SHITET GOLF 5 VITI 2005 1.9 NAFTE MANUAL

3 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:46 Makina , Durrës

Sprinter MAXI 415 - 2009 - 4.6Ton

11 250 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 15:44 Makina , Pogradec

PASSAT CC AUTOMAT 2013 BENZINE-GAZ SUPER GJENDJE

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:44 Makina , Fier

Bmw X5 3.0 Diesel Panorama Version me full

13 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:30 Makina , Tiranë

Mercedes E220 CDI manual

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 15:23 Makina , Shkodër

Audi a4

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:23 Makina , Shkodër

Audi a3 automat

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 15:23 Makina , Durrës

Golf 5 2.0 Nafte Automat ����������������

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:22 Makina , Durrës

Shitet Audi A8 L 3.0 TFSI benzin/gaz Super gjendje

20 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:20 Makina , Tiranë

Audi Q5 2.0T super e paster e sapoardhur

10 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:20 Makina , Shkodër

Golf 5 automat

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:20 Makina , Durrës

SHITET ML 350 2012 SUPER GJENDJE������

18 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:20 Makina , Durrës

SHITET TIGUAN 2009 NAFTE������

9 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:20 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes Benz CLS350 Benzin Gaz Sekuencial-LETRA SAPO PAGUAR

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:20 Makina , Durrës

SHITET AUDI Q7 2017 3.0 ������

34 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:20 Makina , Durrës

SHITET MINI COOPER 1.6 AUTOMATIK NAFTE 2008

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:20 Makina , Kurbin

MERCEDES BENZ E63S V8 /// AMG

35 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:20 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes Benz ML320 CDI Diesel-XHAMA TE ZINJ ORIGJINAL

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:20 Dyqani Makina , Tiranë

Range Rover Vogue 4.4 Diesel-PANORAMA-FULL OPTIONS

45 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Cmimi i diskutueshem | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione