Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Cls viti 2017 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Cls viti 2017,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Cls viti 2017 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 18:38
Linku:
Makina , Durrës

Mercedes Benz C220d Coupe 9G 2017 Okazion

19 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Dje 18:38
Linku:
Makina , Durrës

Mercedes Benz C220d Coupe 9G 2017 Okazion

19 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 14:05 Makina , Fier

Audi A8L executive Presidencial ⚜️ 2017 ����

53 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 11:46 Makina , Tiranë

Audi A3 2.0 Tdi Sport Line -09

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Nën 19:37 Dyqani Makina , Kavajë

❌❌❌E SHITUR❌❌❌

26 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Korr 21:59 Makina , Tiranë

����Mercedes Benz Cla 200Diesel 2017����

19 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Korr 13:21 Makina , Mallakastër

C 2005 Gaz Benzin

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 23:17 Makina , Durrës

Cls 2010

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Pri 19:05 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz E CLASS EVO 220 CDI - Cmimi i diskutueshem -

5 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
01 Pri 09:44 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz S350 Bluetec 2012 4Matic

19 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 10:07 Makina , Kavajë

Mercdes Benz Vito 2.2

8 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 08:44 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E220 CDI Elegance FULL

6 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 07:30 Makina , Durrës

�� Honda Accord 2.4 2017 ��

18 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Jan 22:43 Makina , Tiranë

Shitet vw transporter t6 viti 2017

18 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
14 Mar 16:07 Makina , Tiranë

MERCEDES CLS 350 CDI AMG LINE 4 MATIC VITI 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
18 Pri 17:32 Makina , Tiranë

Okazion

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Pri 17:33 Makina , Tiranë

Okazion

11 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Pri 17:25 Makina , Tiranë

Okazion

11 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Mar 13:05 Makina , Korçë

Mercedes cls 400 4matic viti 06 2017

54 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Mar 16:22 Makina , Tiranë

Mercedes benz E240 super full

10 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Shk 21:14 Makina , Tiranë

avngarde full full

10 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Sht 19:01 Makina , Fier

Benz 240 benzin gaz

8 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 11:34 Makina , Lushnjë

Mercedes Benz E240

8 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Sht 15:03 Makina , Durrës

U SHIT Mercedes E240 avantgard panoram benzine+gas

8 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Gush 07:50 Makina , Shkodër

MERCEDES CLS320 CDI FULL OPTION MUNDESI NDRRIM

11 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Shk 18:05 Makina , Tiranë

Mercedes Benz CLS 320 AMG

13 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Dhj 21:14 Makina , Tiranë

Mrecedes benz cls 06

9 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Sht 12:41 Makina , Tiranë

Mercedes 320 -07

14 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Mar 18:21 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz CLS 320 -07

14 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Cls viti 2017 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione