Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Cls air matic | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Cls air matic,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Cls air matic Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

22 Nën 14:07 Makina , Fier

Cls 320 cdi

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Nën 23:07 Makina , Tiranë

Mercedes Benz CLS 350 CDI BlueEFFICIENCY AMG PACKAGE

19 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Nën 12:19 Makina , Fier

-Cls 350d BlueEfficienty AMG Package 4matic!

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Nën 12:19 Makina , Fier

-Cls 350d BlueEfficienty AMG Package 4matic!

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Tet 19:39 Makina , Tiranë

Mercedes Benz CLS 350 CDI BlueEFFICIENCY AMG PACKAGE

22 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Tet 09:53 Makina , Tiranë

Mercedes Benz ML 350 Bluetec 2014 matic

20 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Gush 22:07 Makina , Tiranë

Cls AMG 2017

19 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 17:49 Makina , Berat

Cls 350d Shitet

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Pri 21:09 Makina , Durrës

Cls 500 Benzin-Gaz Okazion 0695503889

7 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 09:07 Makina , Tiranë

Shitet mercedes benz c class c200 cdi automatik

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Jan 15:19 Makina , Durrës

U Shit Losiengarage

21 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Maj 11:05 Makina , Tiranë

Shitet Mercedez Benc cls

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Maj 10:09 Makina , Tiranë

Shitet Mercedez Benc cls

8 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Maj 11:22 Makina , Tiranë

Shitet Mercedez Benc cls

8 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Maj 20:21 Makina , Tiranë

Shitet Mercedez Benc cls

8 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Maj 19:05 Makina , Tiranë

Shitet Mercedez Benc cls

8 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Maj 13:29 Makina , Tiranë

Cls 320 Okazion

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 14:05 Makina , Tiranë

Shitet Mercedez Benc cls

8 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Pri 11:49 Makina , Tiranë

Shitet Mercedez Benc cls

8 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Pri 13:17 Makina , Tiranë

Cls okazion

888 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Pri 13:05 Makina , Tiranë

Cls 320 Okazion

800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 08:34 Makina , Tiranë

Shitet Mercedez Benc cls

8 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Pri 17:26 Makina , Tiranë

Shitet Mercedez Benc cls

8 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Pri 11:57 Makina , Tiranë

Shitet Mercedez Benc cls

8 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Pri 16:56 Makina , Tiranë

Shitet Mercedez Benc cls

8 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Pri 14:05 Makina , Tiranë

Shitet Mercedez Benc cls

8 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Pri 09:14 Makina , Tiranë

Shitet Mercedez Benc cls

8 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Pri 07:53 Makina , Tiranë

Shitet Mercedez Benc cls

8 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Pri 07:52 Makina , Tiranë

Shitet Mercedez Benc cls

8 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Pri 11:45 Makina , Tiranë

Cls Okazion

1 111 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 11:13 Makina , Tiranë

Shitet Mercedez Benc cls

8 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Pri 09:23 Makina , Tiranë

Shitet Mercedez Benc cls

8 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Pri 14:22 Makina , Tiranë

Shitet Mercedez Benc cls

9 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Pri 08:42 Makina , Tiranë

Shitet Mercedez Benc cls

9 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Pri 12:32 Makina , Tiranë

Shitet Mercedez Benc cls

9 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Pri 10:02 Makina , Tiranë

Shitet Mercedez Benc cls

9 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Pri 16:44 Makina , Tiranë

Shitet Mercedez Benc cls

9 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Pri 08:10 Makina , Tiranë

Shitet Mercedez Benc cls

9 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Pri 06:40 Makina , Tiranë

Shitet Mercedez Benc cls

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Pri 17:23 Makina , Tiranë

Shitet Mercedez Benc cls

9 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Pri 06:30 Makina , Tiranë

Shitet Mercedez Benc cls

9 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Pri 18:54 Makina , Tiranë

Shitet Mercedez Benc cls

9 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Pri 09:43 Makina , Tiranë

Shitet Mercedez Benc cls

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Pri 05:54 Makina , Tiranë

Shitet Mercedez Benc cls

9 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Pri 08:09 Makina , Tiranë

Shitet Mercedez Benc cls

9 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Pri 17:00 Makina , Tiranë

Shitet Mercedez Benc cls

9 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Pri 07:24 Makina , Tiranë

Shitet Mercedez Benc

9 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Pri 17:37 Makina , Tiranë

Shitet Mercedez Benc

9 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Pri 09:27 Makina , Tiranë

Shitet Mercedez Benc

9 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Mar 10:57 Makina , Tiranë

Shitet Mercedez Benc

9 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Cls air matic | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione