Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Cls 2019 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Audi , 3
BMW , 2
Opel , 1
Ford , 1
Porsche , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Cls 2019,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Cls 2019 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 00:25 Makina , Tiranë

����Bmw x6 xDrive 35d sapo ardhur Liber sherbimesh����

16 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:19 Makina , Tiranë

GL 350 FULL/Nderrohet

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Nën 12:43 Dyqani Makina , Tiranë

Pjese kembimi , Audi , Bmw , Benz, Range Rover

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Nën 12:02 Makina , Delvinë

Mercedes-Benz CLS 450 for sale

20 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Nën 16:49 Makina , Tiranë

Okazion Cls 350 nafte 4 matic 2019

60 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
31 Tet 12:23 Dyqani Makina , Tiranë

Pjese kembimi , Audi , Bmw , Benz

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Tet 10:46 Makina , Durrës

INSIGNIA 2019 !

15 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Sht 15:00 Makina , Tiranë

��AUDI A4 BENZIN+GAZ 100%��

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Sht 11:52 Makina , Elbasan

VW TIGUAN 2.0 TDI OKAZION

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Gush 10:21 Makina , Tiranë

Cls

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
04 Gush 00:48 Makina , Elbasan

VW TIGUAN 2.0 TDI OKAZION

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Gush 11:46 Makina , Elbasan

VW TIGUAN 2.0 TDI OKAZION

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 18:17 Makina , Tiranë

Mercedes c class amg 2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
07 Korr 11:39 Makina , Tiranë

GL 350 Bluetec/OKAZION

14 000 EUR

24 Mar 12:01 Makina , Tiranë

Vetem shitet

74 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Dhj 13:33 Makina , Tiranë

PORSCHE 5000 EURO BENZIN+GAZ ��������OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNN

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 11:16 Makina , Tiranë

Shitet cls 350 benzin gas , 7g

7 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Mar 23:32 Makina , Tiranë

Mercedez-Benz Geeri

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Mar 21:52 Makina , Durrës

Mercedez

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Shk 00:29 Makina , Durrës

Mercedes-Benz CLS 500

13 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Jan 17:56 Makina , Durrës

Mercedes-Benz CLS 550

13 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Nën 13:27 Makina , Tiranë

CLS 400d

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Tet 09:49 Makina , Elbasan

Merceres Benz Cls 300 facelift

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Korr 09:53 Makina , Tiranë

Mercedes Benz CLS ����*2009*����

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 10:08 Makina , Tiranë

Cls 320 cdi 2007

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 16:15 Makina , Durrës

CLS 350 Full Options

24 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 13:16 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E220 cdi 2003

5 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Sht 23:56 Makina , Korçë

Audi A6 S LINE 4X4 OKAZION !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

7 777 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Korr 16:24 Makina , Tiranë

CLS 320

9 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Mar 23:32 Makina , Lezhë

Okazion

8 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Mar 20:23 Makina , Tiranë

Cls 350 nafte 2012,

25 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Shk 20:30 Makina , Tiranë

Forg Kuga viti 2010 Panoramik 4x4 mundesi nderimi

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Shk 13:22 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes CLS 320 dizel

8 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Dhj 20:13 Makina , Sarandë

Mercedes cls nafte 320 viti 2008 : 20

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Dhj 12:11 Makina , Shkodër

Mercedes benz cls

7 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Dhj 19:04 Makina , Tiranë

Mercedes Benz CLS

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 18:55 Makina , Tiranë

Mercedes Benz Cls

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Nën 07:19 Makina , Tiranë

Shitet MERCEDES BENZ CLS 2006

10 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Nën 20:25 Makina , Sarandë

Shitet cls 320 naft 2008&2009

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Tet 20:41 Makina , Tiranë

E 320 avangard U SHIT FLM MERR JEP

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Tet 09:35 Makina , Shkodër

Cls 320 cdi

8 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Sht 11:54 Makina , Shkodër

Cls 320 cdi

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Gush 20:07 Makina , Tiranë

Mercedes benc CLS 320 CDI

7 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Gush 21:30 Makina , Tiranë

Cls full options

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Korr 20:57 Makina , Vlorë

Cls

11 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Qer 13:13 Makina , Tiranë

CLS 350 FULL OPTION -Benzin/Gaz -06!!

10 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Qer 10:26 Makina , Shkodër

Mercedes benz cls 320 cdi

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Maj 11:31 Makina , Tiranë

Jake

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Pri 18:25 Makina , Lezhë

Mercedes cls 320 full option

9 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Pri 16:45 Makina , Tiranë

OKAZION SHITET CLS 320 CDI

13 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Cls 2019 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione