Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Citroen viti 2015 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Citroën , 21
BMW , 4
Audi , 4
Toyota , 3
Nissan , 2
Opel , 2
Ford , 2
Porsche , 2
Kia , 1
Smart , 1
Renault , 1
Jeep , 1
Subaru , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Citroen viti 2015,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Citroen viti 2015 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:19 Makina , Tiranë

BMW X5 3.5d Xdrive Sport M Package 3.0L 10/2015 M Twin Turbo

32 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:15 Makina , Tiranë

BMW X3 F25 2015 Xdrive 2.0L Diesel Twin Power Turbo X Line

19 990 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:37 Makina , Vlorë

Porsche cayenne 3.0 Nafte 2015 Full Options

38 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:45 Makina , Tiranë

Super GOLF 7 2015

9 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:04 Dyqani Makina , Fier

Citroen Berlingo-1.6 Diesel-2015-SAPO ARDHUR-ME DOGAN TE PAG

7 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:54 Makina , Tiranë

Shitet VW Caddy 1.9 Nafte

5 250 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:53 Makina , Tiranë

Shitet Volkswagen Caddy

6 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:43 Makina , Fier

Mercedes benz CLA200

16 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:43 Makina , Fier

Mercedes benz CLS 250 Bluetec 4Matic

19 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:54 Makina , Tiranë

JEEP 3.0 NAFT 2015 FULL OPSION

21 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:51 Makina , Fier

OPEL CORSA 1.2 BENZIN AUTOMATIK 2015

6 590 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 07:48 Makina , Tiranë

ML 350 4matic 2015 SUPER FULL OPSION

25 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:48 Makina , Tiranë

ML 350 4matic 2015 SUPER FULL OPSION

25 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:45 Makina , Tiranë

ML 350 4matic 2015 BLUETEC FULL OPSION

21 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:45 Makina , Tiranë

AUDI A8 4.2 NAFT LUNGO PRESIDENTIAL MEGA FULL OPSION

36 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:45 Makina , Tiranë

SUBARU IMPREZA 2.0 BENZIN+GAZ 2015

7 590 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:58 Makina , Tiranë

Audi A3 2.0 Tdi Sport Line -09

5 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:00 Makina , Tiranë

Golf 7 R Line Fabrike

17 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 14:00 Makina , Tiranë

Golf 7 R Line Benize

17 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 13:47 Makina , Tiranë

Okazion!!Passat 2015 2.0 Nafte

9 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Nën 08:20 Makina , Tiranë

Shitet citroen C4 automatik viti 2015 1.6 nafte

6 990 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Nën 18:35 Makina , Tiranë

Cls 350 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Nën 10:50 Makina , Tiranë

SMART VITI 2010

3 599 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
19 Tet 17:39 Makina , Durrës

KIA SOUL Vip Package 2015

10 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Gjendje: I ri
04 Tet 00:22 Makina , Tiranë

BMW X5 3.5d 2015

28 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Korr 20:25 Makina , Tiranë

SHITUR

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Korr 20:51 Makina , Fier

Okazion

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Korr 18:34 Makina , Vlorë

Porsche cayenne 3.0 Nafte 2015 Full Options

39 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Korr 11:43 Makina , Tiranë

NISSAN NISAN QASHQAI

7 300 EUR Çmimi me zbritje

01 Korr 13:21 Makina , Mallakastër

C 2005 Gaz Benzin

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 18:46 Makina , Tiranë

Shitet Audi A8 L Presidenciale 2015

38 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Maj 00:37 Makina , Tiranë

OKAZION CITROEN CACTUS Viti 2015

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Maj 00:22 Makina , Durrës

Toyota Yaris 1.4 Automat 2008!

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Maj 00:19 Makina , Durrës

Ford 1.6 naft sapo targuar

2 199 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Maj 23:17 Makina , Durrës

Cls 2010

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Pri 16:39 Makina , Elbasan

Vw Caddy 1.6 benzine 2005 motorr i thjeshte

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 19:05 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz E CLASS EVO 220 CDI - Cmimi i diskutueshem -

5 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
01 Pri 09:44 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz S350 Bluetec 2012 4Matic

19 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 10:07 Makina , Kavajë

Mercdes Benz Vito 2.2

8 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 16:22 Makina , Tiranë

Bmw X6M

25 500 EUR

18 Shk 23:46 Makina , Lushnjë

shitet Ose Ndrrohet

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Nën 19:12 Makina , Durrës

Citroen c3 nafte 1.6 viti 2015 tel 0693029039 durres

4 550 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Sht 18:20 Makina , Tiranë

Shitet/Ndërohet

4 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
23 Korr 12:23 Makina , Tiranë

Ford Fiesta automat 86.000 km

7 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
10 Pri 22:55 Makina , Tiranë

Opel Corsa 1.4 Benzine viti 2015 Automat

7 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
03 Shk 18:18 Makina , Durrës

Golf 7

9 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
20 Nën 21:46 Makina , Tiranë

Shitet citroen viti 2015

4 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Nën 11:13 Makina , Tiranë

Range Sport

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Tet 19:33 Makina , Vlorë

Gl bluetec OKAZION

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 21:42 Makina , Kukës

Shitet

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Citroen viti 2015 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Citroen viti 2015 Citroen viti 2015

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione