Chevrolete | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Sot 22:13 Dyqani ,

Chevrolete Epica 2.0 Benzine 2007 Swiss Auto

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Tet 21:58 ,

Chevrolete spark

2 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
06 Pri 20:55 ,

Chevrolete kalos 2002

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Korr 21:12 ,

Chevrolet Trailblazer benzin

1 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Jan 15:08 ,

Chervolet Matiz

900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim