CSL | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

BMW , 1
14 Pri 14:16 ,

Bmw e46 csl

5 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Tet 13:37 ,

Mercedes Benz CSL 320 dizel 2008

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim