Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

CITROEN DS5 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe CITROEN DS5,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj CITROEN DS5 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 16:13 Makina , Tiranë

Citroen DS5

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Sht 16:46 Makina , Durrës

Citroen DS5

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Sht 18:19 Makina , Durrës

Shitet makine Citroën DS5

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Qer 10:47 Makina , Tiranë

Citroen DS5 2.0 HDI

17 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
08 Qer 03:29 Makina , Tiranë

Citroen DS5 1.6 automat 0 km

19 800 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Maj 02:24 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz ML 350 4Matic (118.000 Km)

25 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
24 Maj 15:28 Makina , Kukës

BMW 745i V8 333ps

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 18:55 Makina , Tiranë

Citroen DS5 BlueHDi 180 EAT6

7 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
23 Dhj 20:32 Makina , Tiranë

Citroen DS5 BlueHDi 180 EAT6

7 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
17 Maj 11:39 Makina , Tiranë

CITROEN DS5

11 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Maj 20:34 Makina , Tiranë

CITROËN DS5 1.6 NAFT AUTOMAT 2012 FULL OPTION

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Mar 13:37 Makina , Durrës

CITROEN DS5 SPORT

12 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Mar 15:09 Makina , Tiranë

CITROËN DS5 - 1.6 11/2012

11 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
09 Jan 15:41 Makina , Tiranë

SHITET CITROEN DS5

13 000 EUR

16 Dhj 18:02 Makina , Tiranë

Citroen DS5 HYBRID 4x4

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Tet 21:33 Makina , Tiranë

SHITET /Nderrohet Citroen DS 5

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Sht 11:43 Dyqani Makina , Durrës

Citroen DS5 2.0 HDi Diesel/Hybrid 2013

11 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Jan 16:29 Makina , Durrës

VW CADDY 2.0 TDI BLUEMOTION - I RI

10 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
27 Tet 20:25 Makina , Elbasan

Citroen DS5

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Sht 10:46 Makina , Tiranë

VW CADDY 1.9 TDI KAMBIO DSG AUTOMAT 2010

3 650 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 15:37 Makina , Tiranë

Okazionnnnnn Citroen DS5 1.6 nafte 2013 full

8 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Shk 09:45 Makina , Tiranë

OKAZION!!! CITROEN DS4 NAFTE, VITI 2012

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Dhj 15:10 Makina , Kukës

Citroen DS5 2.0HDI 2013 FULL OPCION PANARAM LLED

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Tet 15:05 Makina , Tiranë

CITROEN DS5 FULL 2013

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Qer 14:49 Makina , Tiranë

Citroen ds5 sport

23 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Tet 22:44 Makina , Tiranë

Citroen ds5

16 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj CITROEN DS5 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione